Antereman öncesi ve Sonrası Beslenmem ne kadar doğru?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve JackDaniles tarafından 29 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. JackDaniles

JackDaniles Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar.
    Yaklaşık 2-3 aydır.Vücut geliştirmeyle uğraşıyorum.Evde çalışıyorum.
    Dambıl setim var. birde ağırlık sehpası var.yeterince çalışıyorum.
    Fakat besleme konusunuda yardımcı olursanız gelişim süresi hızlanacaktır diye düşünüyorum.
    boyum 1.75 kilom 55
    Günde yakşalık olarak 90-110 gr arası protein alıyorum. Toz kullanmıyorum. Toz kullanmakda istemiyorum. Biliyorum tozsuz gelişim biraz yavaş oluyo ama acele gerek yok.

Antremanda 2-3 saat önce karbonhidrat ağırlıklı besin tüketiyorum.Makarna, bulgur pilavı vb. gibi antremana 1saat 30 dk kala 1 elma ve 1 muz tüketiyorum.
    1 saatlik bir antreman sürecim oluyobölgesel çalışıyorum.Örneğin 1.gün Göğüs 2.gün omuz 3.gün kol 4.gün karın,sırt 1 gün dinlenme sonra tekrar başa dönüyorum.

Antreman esnasında pek bişi yiyip içmiyorum sadece su diyebiliriz.
    Antremanda hemen sonra basit şeker tüketin diyorlar bu yüzden bitter çikolata tüketiyorum.3-4 parça oda
    Antremandan 1 saat sonra kaliteli protein olarak tavuk olur, ton balığı, kırmızı et , yada sebze türlerinde bezelye, taze fasulye gibi besinler tüketiyorum.
    Yatmaya yakın yaklaşık 1 saat öncesinde 1 bardak süt içiyorum.

Bir kaç fotomu da atayım.

Sizden ricam Eğer yanlış yaptığım yerler varsa bilgilendirirseniz sevinirim.Tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum.Herkese iyi çalışmalar

2. Boşnakoğlu

Boşnakoğlu Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Gunluk kıılonun 1.8 ı kadar proteın ve hacım ıstıyosan 3 4 katı karbonhıdrat almalısın kalorine yapacagın yuzde 10 -15 lık bı artıs sana yagsız olarak kalıtelı kas kutlesı aldıracaktır

Sayfayı Paylaş