Anteeman programim eksiklerim varmi ? Tecrubeliler ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve oğuzhan1909 tarafından 29 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Piramit uygulamalısın. Hacim ve güç artisi için. Göğüs sırtta 12 10 8 6 yada 10 8 8 6 . Biceps 10 8 6 triceps 12 10 8 yada 14 12 10. Omuz 12 10 8 tekrar şeklinde uygula bacak ise 3x12

murat-ciftci bunu beğendi.
  2. murat-ciftci

murat-ciftci Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38

Merhabalar,
    Ben forumda,yabancı kaynaklardan okuduğum bilgiler de antrenman programlarin da hiç 3 harekete rastlamadım. Her yerde antrenmanın maksimum 1 saat olması gerektiğini forumda arkadaşlar belirtmiş. Üstelik vücudun katabolik etkiye uğramasının bildiğim kadarıyla supplement kullanımıyla alakası yok.

3. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Bunu tartısmanin yeri değil bence arkadasın başlıgıni kirletmeyelim. Benim demek istedigim ben öyle çalısıyorum ve etkisini görüyorum. Arkadaş ö.m dan programini değerrlendirmem için ricada bulundu bende değerlendirdim. Program detayli vermek isterdm ama forum kurallarina aykırı. Arkadaşin calişma programi zaten öyle ben sadece düzenleme yaptim göğüs sırt biceps yerine göğus biceps bacak çalıs diye.

Ama bulk dö eminde cardio da yapilmiyorsa ( çoğu kişi yapmaz zaten) ve kilo basına 5-6 gr karbknhidrat aliniyorsa antreman 1 saat ile 1.15 saat arasi olabilir 3 bölgeli program zaten 1 saat sürüyo oyalanarak yaparsan. Bolge arasi da 5 dk dinlenerek 1.15 saat olur. Ben evde çalısıyorum aģirlik tak cıkar yaparken set arasnda 30 sn gidiyo 1 dk de dinlenerek 1 saatte bitiriyorum. Ama definasyon döneminde boyle calısma yanlıs olur sana o konuda katiliyorum 1 saat antreman üstüne cardio çok uzar antreman o zakan günde 2 bölge olabilir.

murat-ciftci bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş