1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

antalyadan sinan

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve sinan07 tarafından 19 Haziran 2006 başlatılmıştır.

1. sinan07

sinan07 Merakli

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    antronör
    Yer:
    antalya
    arkadaslar benım bu leg press hastalığım 4 sene öncesine dayanır almanyadan gelen prog bir vucutcu ile antreman yaparken lege girmiştik ben 180 kilonun altında kaldım adamlar 1 dakıka bana güldü bende altında bir dakıka kaldım :)) ne pis bir alşet hiç bir alete benzemiyor kurtulamıyorsunda:)) neyse o gunden beri hep leg prese yuklendım ve bu kilolara kadar yukseldım bu arada calf tada 300 kiloyu 6 tekrar yapabiliyorum:)

2. mito

mito Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Sinan, ben fazla hoca tanimam antalya da, simdilik her ay bir salon deniyorum, sen adresi ver salon adi falan, eger klima da varsa onumuzdeki ayin basindan itibaren oraya baslayabilirim...Tabii bu arada sen eksik olan kiloyu soyle de ona gore arkadas getireyim, simdi getiririm 3 kisi, toplam 300 kilo zor olur :D

3. sinan07

sinan07 Merakli

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    antronör
    Yer:
    antalya
    Antalya lisesi arkadasındakı spor salonu vardı su an kapatdık seike gel bir çayımı iç hem sohbet eder hemde antreman yaparız ama ayak antremanını unut dun sabah salonda ağırlıkları toplarken ayağıma kösede duran tahta duştu dunden beri çok kotü aldu tırnağım çıkmak uzere ama seninle gohus ve kol antremanı yapabiliriz. yav dun ayagıma tahtanın dusmesı çok zoruma gırdı salonda bır suru demir var sen gir sakar sınan tahtayı dusur :):):):)

neyse gelecek isen msn adresımı vereyım bu hafta beklerım:)

4. mito

mito Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    ayak idmani isin esprisi, gelip kaldiriyormu kaldirmiomu die bakicak kadar cocuklasmadik daha :D , serik mi dedin sinan, eksik yazilmis da bir yanlislik olmasin...

5. sinan07

sinan07 Merakli

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    antronör
    Yer:
    antalya
    evet serik teki salondayım orada çalışıyorum
    en kısa zamanda beklerım burada adam gibi idman yapacak kimse yok gelde antreman yapalım:)

6. sat-commando

sat-commando Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    abicim sen vücut resmi koymamışssınki sadece kol göstermişsin.Kolunu vücuduna yaslayarak fotoğraf çekme yanıltırsın.

7. sinan07

sinan07 Merakli

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    antronör
    Yer:
    antalya
    Buda arkadaslar bulk donemındekı resımlerı ekledım yorumlarınızı beklıyorum ıyı kotu farketmez saygılar bodyforumtr uyelerı

BENIM bulk doonemımde anca bu kadar olur :))

8. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    yeniden sinan07

9. spormen

spormen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest çok serbest
    Yer:
    antalya
    sinan merhaba abem ben ökkeş nasılsın ya bakıyorumda hala aynısın adamım artık patlat bir kür ben bırakmıştım başladım geri recep abinin yanındayım gülüm o yanındaki adam kim resimdeki beni hatırladınmı resmimi koymuyorum antalyaya gelirsen gör beni :D

ama genede eski halinden biraz daha iyisin gelişme gördüm sende sonunda kolay gelsin dilerim

10. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    valla ne diyeyim...

bastığını söylediğin ağırlıklarla bacaklarının hacmi arasında baya bi ters orantı var. bacaklarına baktım da ben o kadar ağırlık girmememe rağmen benim bacaklar seninkilerden baya kalın duruyo, eğer bodybuilding yapıyorsan senin için önemli olan ne kadar ağır girdiğin değil adelelerinin çalışmalara ne kadar cevap verdiği ve geliştiği ,tabiki ağır girebilmek bu işin psikolojik yanı için çok önemli, ama girdiğin kilolar ile vucudunun görüntüsü arasında da bi doğru orantı olmalı ki o zaman tamam bu adam doğru yolda ve işin hakkını veriyo diyebilmeliyiz. arnold birçok vucutçunun girdiği ağırlıklardan hafif girmesine rağmen ölçü olarak onlardan baya ilerde idi. bu da girdiği ağılıktan çok hareketi adalelere yedirerek yaptığını gösteriyor.
    yağ oranın fazla, bacakların ince, göğüs kaslarının da ayrı bi ilgiye ihtiyacı var, üst göğüs zayıf, yan ve orta hatlarda keza öyle. yanında durduğun beyaz atletli arkadaşın kolları 55 falan olmalı senin 43 lük kolların yanında öyle duruyo çünkü. ve arkadaşın vucudu da mükemmel bence. neyse çalış ama ağır basmak için değil, gelişmek için çalış. geliştikçe de göreceksin ağır basmak ve bastığını söylemek senin için o kadar önemli olmayacak. çünkü insanlar bilecekler ki sen ağır basabiliyorsun....

11. Karabela

Karabela Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Güvenlik
    Yer:
    Istanbul
    lat cok güzel gözüküyor...tebrikler

Sayfayı Paylaş