Antalyadaki boks/muay thai salonları

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve Ata0743 tarafından 28 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Ata0743

Ata0743 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kütahya
    Herkese iyi günler öncelikle forumu çok inceleyemedim kuralları tam okuyamadım yanlış bir yerde konu açtıysam şimdiden özür diliyorum. Antalya merkezde bildiğiniz iyi bir boks yada muay thai salonları varmı varsa neredeler ilk önce yumrukları sağlamlaştırmak için 3-4 ay boks düşünüyorum sonrada tekme ve özellikle diz ve dirsek vuruşları için muay thaiye geçmek istiyorum sizce nasıl bir yol izlemeliyim önce boks yapıp sonra muay thaiyemi geçiyim yoksa direk muay thaimi yapmalıyım özellikle diz vuruşlarınıda öğrenmek istiyorum ama yumruklarım sağlam olsun istiyorum bu arada yaşım 15 boyum 177 ve kilom 78 kilo vermekde istiyorum kilo verdikden sonrada body yapıcam sizce ne yapmalıyım görüşleriniz için şimdiden teşekkürler.

2. Muafız

Muafız Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    direk muay thaiye başla kardeşim bi çok değişik savunma sanatı yabtım bir diğerinden bir diğerine geçince biraz adabtasyon sıkıntısı oluyodu muay thaidede çok sert ve sağlam yumrukların olur

Ata0743 bunu beğendi.
  3. Ata0743

Ata0743 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kütahya
    Tamam o zaman Antalyada bi muay thai salonu bulup başlıyim o zaman teşekkür ederim peki body konusunda ne dersin birlikte zormu olur

4. Muafız

Muafız Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Sağlam bi beslenme tarzın varsa bide üstüne kaliteli dinlenebiliyosan mermi gibi olursun zaten kollarını sürekli havada tutabilmek bile baya efor sarfettirir kardeşim yababilecek şeklin varsa yabmanı tavsiye ederim.

5. Ata0743

Ata0743 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kütahya
    bide ben şunu düşünüyorum benim amacım lisans alıp müsabık olmak değil sokakda veya bi durumda işime yarasın diye adam dövmek için yani 1-2 yıl muay thai yada boks yapıp mma'e geçmeyi düşünüyorum ve mma için muay thai daha faydalı olur sanırım

6. Muafız

Muafız Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Aynen daha faydalı olur mmade tekmelere çok ihtiyacın olacak

Sayfayı Paylaş