Antalya'da geç vakte kadar açık spor salonu varmı ?

Konusu 'Antalya Spor Salonları' forumundadır ve semamca_07 tarafından 28 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. semamca_07

semamca_07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    esnaf
    Yer:
    antalya
    Arkadaşlar ben bir salon arıyorum ama geç vakte kadar açık olmalı hatta 24 saat :D akşam işten 8 de çıkıyorum eve git hazırlan salona git saat 9 a geliyor ondan sonra 1 saat yetmiyor birde 9:30 gibi kapatmaya hazırlanıyor salondakiler, birkaç kişi kalıyor içerde sanki sadece benim için bekliyorlar gibi hissediyorum o saatten sonra spor yapasımda gelmiyor. mob fitness center varmış 5m migros taraflarında facebook sayfalarına baktım 24 saat açıkmış ama orasıda kapanmış sanırım arıyorum cevap veren yok facebooktanda yazdım yine cevap veren olmadı. sabahları 6 da gider spor yaparım ne güzel diyordum.24 saat olmasada en azından gece 12 ye kadar filan açık bir yer varmı bildiğiniz?

2. dexterli

dexterli Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    8
    konyaaltında mob fitness var çok güzel bir salon degil zaten antalyada güzel biyer bulmak çok zor ama çok sıcak biyer hiç fena degil 24 saat açık

semamca_07 bunu beğendi.
  3. semamca_07

semamca_07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    esnaf
    Yer:
    antalya
    orası kapalı sanırım face teki telefonlarını aradım açan yok cep numarasıda cevap vermiyor siz biliyorsanız numarasını yazabilirmisiniz? hala açık olup olmadığını biliyormusunuz?

4. dexterli

dexterli Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    8
    oranın sahibi mustafa hoca var 8 gibi çıkar biraz daha erken ara açmazlarsa ben ulaşmaya çalışıyım

semamca_07 bunu beğendi.
  5. semamca_07

semamca_07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    esnaf
    Yer:
    antalya
    ta
    tamam ben ara sıra ararım yine eğer çıkmazsa sizden ricam numarasını bana iletirseniz en azından sabah 6 gibi açık oluyorlarsa sabahları gitmeyi düşünüyorum.

Sayfayı Paylaş