Antalya Akdeniz Üniversitesi yakınlarında Body Building Salonu

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Savaşcı tarafından 16 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Savaşcı

Savaşcı Üye

Beğenileri:
    255
    Ödül Puanları:
    0
    herkese selamlar

ben Akdeniz Üniversitesini kazandım. Fen Edebiyat fakültesine gideceğim. yaklaşık 1,5 yıldır sporumu yapıyorum.ve devam etmek istiyorum.
    yardımcı olabilir misiniz?

antalyada arkadaş lüks spor salonu istemiş ben öyle bir şey istemiyorum.
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/antalya-da-profesyonel-body-building-t28640.html?amp;

benim için aletleri yeterli olsun. aydatı ucuz olsun. yeter mümkünse gün saat sınırlaması olmasınki zorluk çekmeyeyim orada.
    Yada Üniversitenin Salonu varmı?
    yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

2. RuZu

RuZu Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    genelde besyolarda ağırlık salonları vardır , cünkü bazi dersleri orda görürsün ..

bence salon bakmadan once ilk besyo bolumunu ara ve sor ..

http://besyo.akdeniz.edu.tr/tr

iletişim bilgilerine burdan bakaabilirsin ...

edit : senin icin biraz baktim ..

Yüksekokulumuzda 2 çim futbol sahası, atletizm pisti, halı saha, tırmanma duvarı, kapalı yüzme havuzu, çok amaçlı spor salonu, 4 adet tenis kortu, 2 plaj voleybolu sahası ile açık basketbol ve voleybol sahaları ve güç geliştirme salonları bulunmaktadır.

Son düzenleme: 16 Ağustos 2010
    Savaşcı bunu beğendi.
  3. 1mmortaL

1mmortaL Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya - İzmir
    O taraflarda pek spor salonu olduğunu sanmıyorum oraya biraz yakın meltem semtinde olması lazım ama fiyatı biraz tuzlu olabilir.. Şehir merkezinde aletleri neredeyse eksiksiz fiyatı uygun bi salon var lider spor merkezi güllük ptt karşısında öğrenci fiyatı 60 tan veriyolardı sanırm. Ayrıca üniversitenin kendi spor salonu olma ihtimalide çok yüksek.

Savaşcı bunu beğendi.
  4. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Üniversitenin spor salonu vardır. Önce ona bir bakmanda yarar var. Hem üniversiteyle kaynaşmak açısından da iyi olur. Talimatlar gereği temelinde olması gereken her ne varsa üniversitelerin spor salonlarında da oluyor ve hatta kimi devlet üniversitelerinde özel salonlardakinden fazlasına bile şahit olabilirsin. Ücretleri de çok düşük oluyor.

Antalya'da kardiyoyu ise altı ay boyunca girilen deniziyle yapabilme şansının olması da ayrı bir şansın demeliyim. Hayırlısı ola...

Savaşcı bunu beğendi.
  5. Savaşcı

Savaşcı Üye

Beğenileri:
    255
    Ödül Puanları:
    0
    bir kaç haber buldum spor salonu var ama spor akademisinin orada.
    benim bölümle oranın arasındaki mesafeyi gösterecek harita yollayacaktım malum google earth kapalı 50 dns değiştirdim yine engelli yine engelli. bulursam ekleyeceğim.

6. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    213
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    çok şanslısın Akdeniz üni. içinde yurtlar kurumu var sadece öğrenciler girebiliyor,
    üniversitenin içinde. bildiğim kadarıyla üni'den ayrı, girerken kimlik istiyorlar..
    orada benim hocam antrenör, Antalya il temsilcisi Mehmet ali Ağar kendisi yaklaşık 30 yıldır bu işi severek yapıyor. aletler çok yeni jimsa, hemen her şey mevcut. aidatı 30 TL normalde bu temizlikte bir salon aidatı 90 aşağı olmamaz
    500 m2 tavanları yüksek çok ferah bir salon. bir kaç ay sonra mevcut duvarı yıkıp 1000 m2 ye çıkartıcaklar..

Son düzenleme: 17 Ağustos 2010
    Savaşcı bunu beğendi.
  7. Rascals

Rascals Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    meltemde action spor salonu war meltem balıkevinin hemn arka tarafı çok güzel bir salon tavsiye ederim

Savaşcı bunu beğendi.
  8. Savaşcı

Savaşcı Üye

Beğenileri:
    255
    Ödül Puanları:
    0
    Birde üniversitenin spor salonunu görmedim ama aylık 50 tl miş öğrenci kartı ve 2 resim istiyorlar
    2 saat sınırlama varmış (inşallah haftalık değil günlüktür)

9. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Tek seansı iki saat demek... Fazlasıyla yeterli...

Savaşcı bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş