Ant. Sonrası Göğüs Kafesindeki Ağrı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Zuul tarafından 28 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

1. Zuul

Zuul Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    İlaçcı
    Yer:
    SAMSUN
    Arkadaşlar merhaba...

Ben özellikle Hocalarıma bi konu hakkında bilgi ve tecrübelerini danışacakdım.
    Ben Dün Göğüs idmanı yaptım ve ağır çalışdım (Ağır derken 8 set yapıosam son 1 2 sını biraz yardımla çıkardım) ve ertesi gün Göğüs kafesimde yani kemikde ellediğim zaman hatta zaman zaman nefes alırken bile ağrılarım oluyor.Bunun nedenini öğrenmek istedim.Hafif çalışırsak kas büyümesi olmuyor ağır çalışırsak bu seferde göğüs kafesinde ağrı oluşuyor.Tam olarak üst göğüsle orta göğüsün orada.Elimle hafif bastırdığım zaman oluşuyor yada yana dönerken.

Napmalıyım....

2. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    barı indirirken hızlı indirip göğsüne çarpmasına mı sebep oldun?

3. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    serratus antreor kısmındaki kaburgaların arasına sinir sıkıştığında nerede baglantısı varsa orada agrı veriyor bu agrı nefes alamama kolunu boşta kaldırdığında bıçak gibi saplanma ve yatarken kaburga üstüne yattıgında kırılacakmış hissi

genel olarak esnetmelere ve ısınmalara önem verilmeli ama olayın boyutunu öğrenmek için önce ortopedi bölümune muracat et

4. Zuul

Zuul Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    İlaçcı
    Yer:
    SAMSUN
    Yok Daffy barı hızlı ındırıp göğüsüme çarpmadım.Ağır ve yavaş yapıyorum yani yedire yedire yapıyorum hareketleri.Ancak bu akşam üstü hocama sordum bunu ve bana kaslarının hazır olduğunu ama kemiklerinin daha hazır olmadığını söyledi.Herzaman ağır girmemem gerektiğini söyledi,bu ne derece doğrudur arkadaşlar...

Sayfayı Paylaş