Ant. Prog Yardm

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve cings tarafından 4 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. cings

cings Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba. Burayı başladığım zamandan beri eksiklerimi öğrenmek için takip ediyordum ancak bir konuda çelişki de kaldım.
    2 yıl kadar önce ilk başladığım da düzenli olarak 9 ay yaptım ancak daha sonra okul vb. nedenlerden dolayı 9 ay ara vermek zorunda kaldım ve şimdi 3 aydır düzenli olarak çalışıyorum ve bırakmadan önceki durumumdan çok daha iyi durumum çalışma açısından. Ancak yine omuz ve göğüslerimde diğer bölgelere göre zayıflık var. 3 aydır haftada 4 gün vücudu 2ye bölerek çalışıyordum ancak bana haftada 5gün 5e bölerek çalışmamın daha iyi olacağı söylendi. Bugün ise eskisi gibi devam etmemin daha fazla yarar getireceği söyleyenler oldu.

Sizce nasıl bir program izlemeliyim. Haftada 5gün 5 bölge mi ya da sizin tawsiye edebileceğiniz farklı bir yöntem mi. Ayrıca dediğim gibi omuz ve göğüslerim de diğer bölgelere göre zayıflık var.

Tavsiyeleriniz için şimdiden çok teşekkür ederim..

2. Freedommm

Freedommm Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hell
    ideal olanı 1 gün çalışıp 1 gün dinlenmektir kas dinlenmeden gelişmez
    tavsiyem günde 2 kas grubunu çalıştır
    ve iyi beslenmezsen ne kadar çalışırsan çalış istediğin verimi alamazsın

3. manhunt

manhunt Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    53
    bu sorunun cevabı tamamen seninle ilgili, nasıl beslendiğin, nasıl ağırlıkta bir antreman yaptığın ve ne tür supplement kullandığınla igilidir.

4. gurkan_besyo

gurkan_besyo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yeterı kdar dınlenıp yeteri kadar beslenırsen illa bi günü bos bırakmak zorunda degılsın

agrıyan bolgeleride calıstrma

bana kalırsada 5 e bolme her antreman 2 bolumu calsıtır uzun dınlenme surelerı gelişimi yavaslatır saygılar....

5. cings

cings Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    supplement kullanmıyorum ancak günlük beslenmemle orltama 80-90 gr haywansal 15-20gr'da bitkisel protein alıyorum. Ve peki sizce göğüs-biceps omus-triceps ve bacak-sırt-kanat olarak bölsem iyi verim alabilir miyim ?

Cevaplarınız için de çok teşekkür ederim..

6. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Kılonu bılmeden proteının yeterlı olup olmadıgı hakkında cokta yorum yapamayız..

Kılon * 2 gr proteın al..Zor bırsey degıl gunde ekstradan yarım kılo lor yesen ort 85-100 gr proteınde ordan alırsın..Madem bu sporu yapıyoruz beslenmeyı saglam tutalım..Ekstra yarım kılo lor goturecegı ort 2 lıranın yanında sana 100 grma yakın proteın saglar..Usenmeyelım bu kadar..

7. cings

cings Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    70kg'yum biraz az gibi görünüyor ama günde yaklaşk 200gr yumrta ve 200gr tavuk göğüsü peynir vs ve extradan akşam yemeklerini de bazen etli yiyorum. Beslenmeyle probelemim yok çok fazla. Daha çok antrenmanla ilgili vücudu kaça bölerek çalışmalıyım??

8. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    ant.prog.yardm nedir..çok mu zor üçer harf daha eklemek..bari başlık isminde dikkat edelim..
    lütfen başlık açarken yazım diline dikkat ediniz..

ayrıca bu konu ile ilgili başlıklar var..lütfen önce onları inceleyin..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş