Anorexia

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve AslanPaşa tarafından 16 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. AslanPaşa

AslanPaşa Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    herkeze merhaba öncelikle yardımcı olursanız sevinirim.Benim 5 senedir kilo takıntım var 2008 de psikiyatriye gittim o prozac hap vermisti anoreksiya teşhisi için ama bn onların bana kilo aldırıcak die içmedim ama bıktım artık içmek istiorum iyilesmek istiorum yemek yedim zaman hemen kilo alcam die korkuorum lütfen yardım edin napmalıyım sizce!

2. brhmcr

brhmcr Guest

psikologa gorun tekrar ve kendini ona ac tabi ki kendini de tedavi icin hazirla.

3. sthammer

sthammer Guest

4. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    Antidepresana bile gerek yok
    169-170 boy 48 kilo ile başladım spora şimdi gayet iyi ölçülerdeyim ve bu ölçülere 1 senede ulaştım.
    Tek ihtiyacın beslenme-ağırlık kaldırmak-düzeli uyku-motivasyon.

5. brhmcr

brhmcr Guest

EdgeVII durum biraz farkli sadece kilo almak degil bir psikolojik durum soz konusu burda profesyonel yardim gerekli.

6. AslanPaşa

AslanPaşa Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle cevaplarınız için tesekkürler boyum 1.72 kilom 47 eskiden 85 kiloydum dalga geçiordu herkez die zayıfladım yüzüm fln çöktü ama ben kendimi hiç zayıf görmüorum yemek yemek istiorum zorluom yiorum ama sonra pisman oluom psikolog gidip ilaç kullanmak istiorum ama bu seferde o ilaçlar kilo aldırırsa daha vahim durum olcak die içmek istemiorum çok kötü durum kurtulmak istiorum ama:S

7. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Bende eskiden kiloluydum sonradan 60 kg kadar düştüm ilk başlarda bende korkmuştum kilo almaktan günde 6 7 km yürüyodum sürekli ama sonradan zayıflığın o kadarda iyi bişey olmadığını anladım şimdi ise 4 5 öğün yiyiorum (sağlam) Spor yapıyosan korkma ye ..

8. AslanPaşa

AslanPaşa Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    spor yapmıorum ama her sabah 1 saat gece 1.5 saat kosuorum vücüt gelistirmek istemiorum irileşçegimden korkuorum önce kafayı deistirmek lzm aslındada önemli olan tedavi baslamak işte.S

9. sthammer

sthammer Guest

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/anoreksiya-nervosa-t9878.html?t=9878
    admin konu açmış bununla ilgili, psikolojik destek şart aslanpaşa, eminim sen şimdiki halin ile 85 kiloluk halinin fotoğraflarını koysan, biz 85 kiloluk halini beğeniriz, yine de henüz ölümcül bir sınırda değil kilon ama biran önce önlem alınmalı, benden tavsiye koşmayı ve aşırı spor yapmayı bırak, en azından beslenme düzenini sağlayana kadar

Son düzenleyen: Moderatör: 18 Kasım 2012

Sayfayı Paylaş