Anneniz/Babanız/Eşiniz Ne Diyor? - Özel Sözler

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Pump Forever tarafından 21 Şubat 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 321 üye.
  1. cengozy

cengozy Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    3
    Şu spordakş en büyük kahramanım annemdir :)

-Oğlum Wandame gibi olsun isterdim gitti Arnold oldu.

-ıyy damarlarda çıkmış

-Ölceksin bunlardan

-Kalçaya bak Teyzenlerin kızımgibi olmuş o_O

2. Mahmutkrdnz

Mahmutkrdnz Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Arena Fitness / Trainer
    Yer:
    Adana
    Eğer birisi hayvan gibi olmuşsun derse işte her şeyi unutursun en iyi motivasyon cümlesi :)

Available bunu beğendi.
  3. Svastika

Svastika Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    İngilizce Öğretmeni
    Yer:
    Eskişehir
    Annem : bıktım artık bıktım bıktım bıktım yemek yetişmiyor sana.
    Ablam : çok hayvani olma küserim bak
    Abim : afferin lan toparladın vücudu eskiden 1 rakamı gibiydin :D
    Arkadaşlar : ulan senin kadar yeseydim obez olurdum sen hala yağsızsın nası oluyor ya

4. mali67

mali67 Üye

Beğenileri:
    2.593
    Ödül Puanları:
    123
    Annem ; Bu turşu bidonlari yüzünden ölecen diyor :D:D:D

Available ve technical1967 bunu beğendi.
  5. ///berke

///berke Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Babam-(protein tozu sipariş ederken) sen alacağın şeylerin linkini at ,benim doktor arkadaşa sorayım öyle alalım
    Babam- Abine sorayım öyle sipariş edelim(abim sağlam bodycidir) :)
    Annem -Sağolsun alıştı yemek düzenime
    Kız arkadaşlar- Çekme kolumu zaten güçlenmişsin, bak o kadar çalışıyosun ama bıdıbıdının hiç çalışmadan karın kasları var :rolleyes: , bu ne yaa haftasonu sıkılmıyomusun salona giderken
    Erkek arkadaşlar- Ee gittin bu kadar ne olmuş? , sık bakayım bii,vayy iyi oluyo ,kanka aminoasit aldım da işe yarar mı acaba hahahah (yeni başlayan arkadaş)

6. farti

farti Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Annem:podyumamı çıkıcaksın ne yapıcaksın?
    Dayım:Bizimi döveceksin.
    Annem:Bıktım artık senin boğazından devi taşı yutuyor artık eve kıtlık getircek.
    Annem:Bu çocuk bodye başladığından beri ekonomik sorunlarımız baş gösterdi ne sporu biter ne boğazı evi terkedip gitcem artık yeter aşcı oldum resmen.

7. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Ben şu karın kası mevzusundan bıktım, çocuk 48 kilo falan boyuda 163 civarı bişeydir, karın kaslarım var diye millete gösteriyo habire okulda, zayıflıktan çıkıyor diyorum, onunla aynı boyda 40 kilo bi başka zayıf biri var, e o zaman onun niye karın kasları yok madem zayıflıktansa diyor, gelde anlat çık işin içinden :S

vein, ///berke ve mali67 bunu beğendi.
  8. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Son zamanlarda çevremden çok sık olarak duyduğum şey;
    Vücut geliştirme psikolojik bunalımda olan, asosyal, hayattan zevk alamayan, yapmaya işi gücü olmadığı için stres atmak amacıyla bir nevi vakit öldürmek amacıyla yapılan bir spor.. Mantıken de hesaplasana, sabah 8 akşam 5 bir işin var diyelim, bide bunun üstüne haftada 3-4 gün antrenman, bide mesleğin sonraki günler için hazırlık yapman gereken bir meslekse, (yani dosya mosya vs. onları kastediyor) alışveriş ti üst baştı çoluk çocuk derken hafta geçer biter ve asosyal olarak yaşarsın..

Deniliyor, vay arkadaş millet nasılda kurguluyor kafasında ya, sanki işim gücüm spor salonunda yatıp kalkmak, haftada 4 gün oda çok çok 1 veya 1.5 saat oluyor, yani haftada taş patlasın 6 saatimi sporla geçirmiş olucam.. Yani milletin işi spora yöneltmek heveslendirmek değil, habire işimizi zorlaştırmak.. Moralimi ve motivasyonumu da bozuyorlar..

9. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    kimseyi takma dostum aynı lafları bende duyuyorum :)
    - senin gibi zamanım yok ki spor yapayım, geçim derdin yok ki evlen de görürüm seni spora daha gidebilecek misin gibi laflar
    oysa iş çıkışı kahveden çıkmyor dediğim adam ama spora gelince zaman yokmuş ,evde çoluk çocuk beklermiş :):)
    --- Mesaj birleştirildi, 3 Şubat 2016 ---
    image003-725486.jpg vucut-gelistirme_588746.jpg

Son düzenleme: 3 Şubat 2016
  10. turkteskilati

turkteskilati Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    10 sene sonradan geliyorum :D ben 1.5 yıldır yapıyorum bb kollar 37 cm define bel 80 cm iyi yanii :) kurdum üçgeni deli gibi çalışıyorum antremandan eve geldimde yemek yoksa evde katliam çıkarıyorum :D :D deadlift yaparken tüm salon bana bakıyo mahalle çocukları diyo bilader rambo oldun başımıza muhabbette çıkmıyoki seni çağıralım :D :D kız arkadaşım filan sarılamıyorum artık filan diyo AS:D yolda yürüyemiyo zavallı diger kızlar bakar diyee ulen ne özgüven yapıyo bu spor yapın arkadaş yapın bb yapmaktan daha iyi bişe varsa oda kickbox tur oda deli gibi özgüven verir :)

Available bunu beğendi.
  11. bengushka

bengushka Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    1
    - Ayy bayanda kas hiç hoş olmaz kieeaaa! (Bayan arkadaşlar)
    - Ahh beee! Naptın! Hadi ya! Tüh! (Bay arkadaşlar)
    - Kızım hasta edeceksin kendini yapma böyle! Yorma artık kendini! Yazık ettin kendine! (Annecim babacım)
    - :) (Eşim hiç ses çıkarmaz, her zaman gülümser)

12. ArL

ArL Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    28
    Anneannem = Besmele çekerek yesen doyarsın oğlum.
    Annem = O damarla hiç yakışmıyor
    Eski Türkiye Boks şampiyonlarından Babam = Oğlum şişmesin şişme fıs hepsi.
    Kardeşim = İyisin iyi.

Kısır döngü bigün değişirler mi acaba diye bekliyorum.

SoldiersOfGod bunu beğendi.
  13. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    O protein tozunu kullansam ben de öyle kaslı olurum (Protein tozu ile steroidleri karıştıran, bilinçsiz spor yapanlar:))

14. Constance

Constance Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Gaziantep
    Kendini fazla zorluyorsun
    Yarışmaya mı gireceksin
    Çok şişme
    O tozlar sayesinde o vücudu yaptın
    Tozlardan dolayı zararlı diyorlar doğru mu ?
    Atletini çıkarma
    Çok fazla ilaç içme
    Ne zamandır çalışıyorsun
    Ne kadar sürede böyle olabilirim
    BLA BLA BLA ...

15. imagine40

imagine40 Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Fitness Trainer
    Otelde çalıştığım dönemlerde sabah kahvaltımı mutfakta hazırladığım anda patron içeri girdi.
    Ocakta 8 tane yumurta haşlıyordum. hayrola otelde grup mu var , kahvaltı mı istediler dedi.
    Hayır bu benim sabah kahvaltımın yalnızca bir bölümü dedim.
    o andaki surat ifadesini size anlatabileceğim bir kelime yok .)
    Genelde antrenman vs değil de beslenme ile alakalı komik durumlar oluyor.

mali67 ve Pink Zeppelin bunu beğendi.
  16. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Valla özel söz değil de dertleşme türü olucak benimkisi.. Evde resmen egoist, çok bilmiş, farklı görüşlere kapalı birisi olarak tanınıyorum, spor konusunda çevremdekiler çok cahiller, ben onlara doğrusunu anlatmaya çalışınca "yav hehe bir tek sen biliyon zaten bu işleri, senden spor hocası falan olmaz, dış görüşlere çok kapalısın" diyorlar.. Gelin haksız mıyım haklı mıyım siz karar verin.. İntihar edicem en sonunda, bana demediklerini bırakmıyorlar..

Küçük amcam; (Babama anlatıyor ama bende duyuyorum) Abi bu karın kaslarımızın belli bi sayısı yokmuş, az mekik çekersem az kas oluyomuş, normal çekersem normal, çok mekik çekersem de 8 tane karın kasım oluyormuş...
    Büyük amcam; Oğlum 17 yaşındasın, sen vücut geliştirme yapıp iyi beslendiğin için değil, yaşın gereği gelişip kaslanıyosun, eğer böyle yemeyip spor yapmasan yine de gelişir irileşirdin, çünkü yaşın genç,yaptığın şey gereksiz..
    Küçük amcam; (Yine babama soruyor ama yine duyuyorum) Abi göbeğim çok fazla oldu ya, napıcam?
    Babamın küçük amcama cevabı; Senin vücut geliştirme yapıp kolunu göğsünü sırtını vs. çalıştırmana gerek yok.. Senin sorunun göbek, mekik çekersen göbeğin eriyecektir bişeyin kalmaz..
    Büyük amcam ve babam; Senin boyun daha da uzardı aslında (boyum 173) ama işte bu vücut geliştirme yaptığın için boyun yeteri kadar uzamadı..
    Küçük amcam; (spora başlayıp aynaya bakıp poz vererek) ulan bi toz kullansam şişerimde kullanmak istemiyorum..
    Annem; Günde 5 öğün yemek yiyerek kilo alınmaz, çok yemek yiyerek zayıflarsın, hatta diyetisyenler bile öyle yapıyor, çok öğün tükettiriyolar ki çok yersen metabolizman hızlanır diye..
    Babam; Her öğünün yanında pilav veya makarna yiyosun, bunları yiyerek kilo alamazsın, çok yemek yemek insana kilo aldırmaz (peki ya nasıl kilo alıcam diyorum ama tık yok..)
    Yine babam; Yulafı zayıflamak isteyenlere yediriyorlar, sen hem kilo almaya çalışıyorum diyosun hemde bunu yiyosun, ne yaptığın belli değil sen bu işten anlamıyosun..
    Allah ım dediklerine bakar mısınız? Sonra da bana kızıyolar atar yapıyolar her işi sen biliyosun ediyosun diye, dışarıdan her türlü bilgiye kapalısın diyolar.. Sizce anlattıkları spor bilimine uyuyor mu? Birde diyorlar ki senin anlaşabildiğin kim var ki, bir tek kendinin bu işten anladığını sanıyosun ama hiç bişi bilmiyosun, diyolar.. Gelde intihar etme..
    Devam edeyim mi?

Yine babam; (susamadan su içtiğimi biliyor, malum dehidrasyon olmaması için susamadan su içmeliyiz, susadıktan sonra su içmenin bir anlamı yok) İnsan zorlayarak su mu içer, su içesin yoksa niye içiyosun?
    Sürekli su içtiğimi gören büyük amcam; (çok içmiyorum aslında, sadece 3.5 lt falan) Eyvah eyvah yazık, bu çocuk çok takıntı yapmış kendine, bune böyle? Sürekli su mu içilir..?
    Babam; Gelişmek için gün içerisinde protein tozu, gece yatmadan önce kasları besleyen tozlar, yağ yakmak için yağ yakıcılar, kilo almak için kilo aldırıclar kullanman lazım yoksa gelişemezsin.. Haa sakın böyle söylüyorum diye sevinme, asla para vermem bunlara.. İşim olmaz vücut çalışıp napacan?
    Yine babam; Habire su içip yemek yiyip vücudunu geliştirme, beynini de geliştir.. (Habire bana bu konuda laf sokuyor)
    Yine babam; Spor salonuna falan göndermiyorum seni, evde takıl kafana göre, ben hep küçükken evde spor yaptım, salona gittim şov yaptım, sende öyle yap, salona para mara vermem..
    Babam; Bak bi kere şöyle, güzelce damarlarını çıkarıcı antrenman yap, sen sadece bir antrenmanda sırt, göğüs, kol gibi tekli şeyler çalışıyosun, senin hiç damarların çıkmıyor, bir antrenmanda hem bacak çalış hem sırt çalış şööyle güzelce damarlar açılsın..

Ya daha çok şey yazmak isterdim de, Allah yardımcım olsun, yazılacak çok şey var ama yazarken bile sinirleniyorum.. Söylediklerinin oldukça ters ve işkembeden sallama şeyler olduğunu görüyorsunuz, haksızsam haksız deyin, ben doğruları anlattıkça onlar kabul etmiyor, he he bir tek sen bilgilisin, her konuda kendini bilgili sanıyosun ergen diyorlar.. Sen farklı yöntem ve taktiklere kapalısın diyorlar.. Ayrıca ben bu spora çok takıyormuşum, sen takıntılısın diyorlar..

sergen turaman bunu beğendi.
  17. sergen turaman

sergen turaman Üye

Beğenileri:
    268
    Ödül Puanları:
    73
    birde şey var bende kg almak istiyorsun tatlı ye diyip zorla tatlı yedirmek var.sendede varmı o

medceza bunu beğendi.
  18. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    hayır çok şükür o yok.. Şeker konusunda bari az çok bilgililer..

19. Hıfzullah

Hıfzullah Üye

Beğenileri:
    157
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    O ilk yAzdıklarını okuyunca direk benim ailem aklıma geldi aynısı ben yanlış yanlış konuluyorlar bizdüzeltince bi sen biliyon 2 gram kas yaptın biyerin kalktı sonrada biz bilmiyoz sende bizi kekliyon diyolar Allah ım çıldırıyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

SoldiersOfGod bunu beğendi.
  20. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    - Besmele çekmiyor musun, yediğinle 2 kişi doyar. (Annem)
    - Ulan bu neyin kafası? Hem kilo almaya çalışıyorum diyosun hemde yulaf ezmesi yiyorsun, yulafı diyet yapmak isteyenlere kilo vermek isteyenlere bağırsakları çalışsın diye verirler, kilo almak isteyen birisi yulaf yemez.. Hem sen yine bak yanlış yapıyosun, hem bir sürü pilav makarna yiyosun, hemde bu yediklerini hazmetmek için yulaf yiyorsun, pliavı makarnayı yemesen yulaf yemene gerek kalmaz, sırf zararsın be, hem yemek yemek için o kadar uğraşıyorsun hem de bir güzel hazmedeyim diye yulaf yiyorsun.. (Bütün SÜLALE)

Evet maalesef yulaf konusunda herkes böyle, amcam annem babam dayım teyzem halam, ilkokula giden yeğenim, bizim ailemiz tam anlamıyla geniş bir aile, babamların kaç kardeş olduğunu yazsam kimse inanmaz, bıktım artık şu yulaf konusundan, yulafı sadece lif kaynağı olarak görüyorlar, anlatıyorum kaliteli sağlıklı bir karbonhidrat kaynağı diye, zayıflatmaz diyorum, ayrıca nasıl kullanacağına bağlı istersen kilo aldırır, herşey senin beslenme rutinine göre diyorum, yav bırak şu komplex miş karbonhidratmış lif miş artis artis bilimsel konuşma diyorlar, anlatsam bir dert, anlatmasam bir dert işte böyle kafamı ütülüyorlar..

sergen turaman bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş