Anlam Veremedigim bir konu?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve xelcuk tarafından 19 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. xelcuk

xelcuk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yag yakım sorunu
    Arkadaşlar ben lise 1 de iken göbegimde yaglanma vardı cok hafif göbegim vardı ozamanlar küçüktüm beslenme suplementır ne demek bilmezdim
    günde sadece 100-150 mekik cekerek ve tek crunch hareketi ile 9ay hiç bırakmadan six pack elde ettim ve beslenmeme uykuma dikkat etmeden

ancak o yaglanma ve cok az daha fazlası suan var gunde 300 mekik çekiyorum ama sora sıkılıp bir iki gün cekmıyorum hiç yaglar azalmıyo acaba neden istikrarmı gerek ?kafa_

2. brhmcr

brhmcr Guest

Beslenmende buyuk ihtimalle farkinda olmasanda lise 1 deyken daha az kalori aliyordun ve mekik cekerek kaslari hacimlendiriyordun .Yag oranin azaldigi icin 6 packlerin cikmisti.

3. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
  4. xelcuk

xelcuk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Peki ip atlayarak haftada 5 gün 15 dakika mekiklede desteklesem yag yakmıs olurmuyum?

5. obensaltan

obensaltan Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    gençken ne versen yakarsın, yaş ilerledikçe zorlaşır bu tip şeyler, ileride daha da zor olacak
    senin mekik dışında bol bol koşup ter atman ve günlük besin tüketimini azaltman lazım

6. FtgO

FtgO Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Beslenme şeklin nasıl?

7. xelcuk

xelcuk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yag oranım %14.00 cıktı % 10a indirsem biraz belli olur gibime geliyor

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:13 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:09 ----------

BESLENME ŞEKLİM

Sabah 2 yumurta beyazı 10 zeytin peynir salamyarım ekmek ballı recelli( ekm
    kafa_ek beyaz) cay veya meyve suyu yada süt

Öglen calıstıgımdan Ya ofiste yapılırsa 2-3tabak makarna yada 2 tabak pilay bol karbonhidrat alıyım diye yada dısardan tavuk döner ama BURGER KİNG MC DONALDS FELAN YEMEM ASLA

Aksam ise ailem olmadıgında Kİ şuan il dışındalar Suan anemin bıraktıgı yemekleri ısıtırım bezelye kuru fasulye makarna yaparım yada döner köfte felan

NOT: SABAH KAHVALTIDAN SONRA PROTEİN VE KREATİN ALIYORUM

Bu yaglanma konusu cok canımı sıkıyor Bazen hıc ugrasma diyorum ama her defasında kendimi telkin ediyorum

RabbitHole bunu beğendi.
  8. brhmcr

brhmcr Guest

Boyle beslenerek zor, biraz forumda nasil beslenme gerektigini incelemen lazim.

9. xelcuk

xelcuk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Tamam incelerim ama diyet yaparak hem belimi incelticem hemde body'e giderek kaslanıcam bu mümkünmü?
    beslenme hakkında önerin varmı kücküte olsa şunu yeme bu olmaz dedgnz?

10. brhmcr

brhmcr Guest

beslenme bolumunde epey sabit baslik var muhakkak oku zaten bir suru ogrenirsin. Ayrica makale kisminda insulin ile ilgili bir makale var onu da oku.

11. RabbitHole

RabbitHole Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    yeryüzündeki herhangi biri böyle beslendiği sürece 1-2 sene sonra obezite hastalığının tanımladığı kategoriye girer... protein ve kreatinde süs biberi niyetine heralde ?

12. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    bence fast foot u kompke cikar hayat'dan. Onun yerine evde kendin hazirla is yerine onu götür, mesela tavuk gögüsü yada tonbaligi vb. forum'da bisürü örnek var ona göre ayarla

kolay gelsin dumbelllls

Sayfayı Paylaş