anlamıyorum?????

Konusu 'Bayanlar Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve alev tarafından 25 Kasım 2006 başlatılmıştır.

1. alev

alev Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yazı mı bulamıyorum. Bu siteden yardım almak için yaş sınırı vs gibi kısıtlamalar olduğunu bilmiyordum :(
    Çok ilginç bir durum. Forum olayı bu imiş demek ki!

2. morpius

morpius Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Silindi

3. alev

alev Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yazımı niye kaldırdıklarını anlamıyorum. Eğer bir problem var ise hangi konuda problem olduğunu söylesinler lütfen. Ben sporumu yapıyorum da sadece bu yaşta dikkat etmem gereken noktalar var mı diye sormak istemiştim, hani bir rahatsızlık hissetmemek yeterlimidir diye. Ama yanlış yerdemiyim bilmiyorum???

4. alev

alev Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    SİTE YÖNETİCİLERİNE

Problemi öğrenmek istiyorum. Saygısız bir arkadaşın babam yaşındasın şeklindeki yakışıksız sataşmasına karşılık benim yazımın kaldırılma sebebini öğrenmek istiyorum. Burası sanal olabilir ama saygı her yerde korunmalı bence ve alınan sorumluluklar varsa buna göre davranmak gerek. Önemli değil mutlaka sorularıma bir şekilde yanıt bulurum ama 'öz'dede, 'biçim'dede hatalı olduğunuzu düşünüyorum.....

Pinky bunu beğendi.
  5. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.239
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Alev - Başlığınıza okumaktan pek haz almayacağınız bir cevap atıldığı için şu an için incelemeye aldık. Mesajı silip, gönderene gereği yapılınca başlığınız tekrar buraya getirilecek.

Morpius - Sana şimdi bir özel mesaj atacağım neden uyarı aldığın ile ilgili.

6. alev

alev Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ARWENPOWER'i anlamaya başlıyorum galiba :-(

7. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.493
    Ödül Puanları:
    123
    bir kaç saçmasapan insan yüzünden tüm foruma düşündüğünüz yaftayı yapıştırmak haksızlık olur.

Pinky bunu beğendi.
  8. FLEX-POINT

FLEX-POINT Özel Üye

Beğenileri:
    681
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    FITNESS ANTRENÖRÜ
    Yer:
    kırklareli\lüleburgaz
    sevgili alev hanım haklısınız tatsız bi olayla karşılaştınız ilk foruma girdiğinizde. ve ilk başlığınızda böyle bir şey yaşadığınız için forumu suçlamanız normal. ama emin olun burası gerçekten çok kaliteli bir site. bence siz bu olayı bir kenara itin ve burayı takip etmeye devam edin. zaman geçtikçe farkı kendiniz anlayacaksınız. zaten saygısızlık yapanların da cezası verilmiş durumda. içiniz rahat olsun..

sevgiler...

9. alev

alev Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler FLEX-POINT.
    Aslında formu suçlamıyorum kesinlikle, tabii ki böyle şeyler heryerde herzaman olabilir.Ama çok şaşırdığımı inkar edemem, çünkü forumun amacı nedir? 'Bilgi alışverişi değil mi?' Ozaman sadece bilgi isteyen birine neden saldırılır diye kafam karıştı sadece.Kaldı ki kimse kimseyi zorlayamaz bu tür yerlerde isteyen yanıt yazar istemeyen yazmaz.
    İşte tam bu açıdan baktığımda daha önce çok anlamsız bulduğum ARWENPOWER'ın isteğini anlamaya başlıyorum dedim, ama bu katılıyorum anlamına gelmiyordu. Kabuğa çekilmek, meydanı bu tür insanlara bırakmak hiç doğru değil zaten.
    Neyse sonuç olarak evet bu siteyi takip etmeye devam edeceğim tabii ki.

10. FLEX-POINT

FLEX-POINT Özel Üye

Beğenileri:
    681
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    FITNESS ANTRENÖRÜ
    Yer:
    kırklareli\lüleburgaz
    teşekkürler anlayışınız için... yalnız şu konuda da çok şanslıyız. forumda saygısızlar gideceği yeri buluyor. sağolsun yönetim çok alakalı bu gibi durumlarda..tekrar teşekkür ediyorum yöneticilerimize.

Sayfayı Paylaş