AnkTıp92 Beslenme Programı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve AnkTıp92 tarafından 8 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. frodo190584

frodo190584 Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    kaliteli kas icin dana eti yumurta ve süt her zaman gereklidir bende akdeniz de ögrenciyim boyum 182 kilom 88 göbek yok ve günde 6 ögün yemek yiyorum. pilavı aksam 5ten önceye cek günlük dana eti tüketmeye calıs. ben sabah 5 yumurta yiyodum ama bunu yaymak daha mantıklı geldi. salona gitmeden önce süt muz yumurta 3 tane balı karıstırıp iciyorum hergün. yatmadan p.tozu iciyorum. salondan cıkarkende aminoasid. pilavı sakın bos gecme cok önemli bu iste. yagsız tuzsuz tadı olmuyo ama yapıcak bisey yok :))

2. ugurguven

ugurguven Üye

Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Üni-öğrenci
    Yer:
    İstanbul-Bahçelievler

Dostum sabah kahvaltısında mutlaka karbonhidrat almalısın meyve suyu dışında karbonhidrat yok bu öğünde.Yeterli değil bize komplex lazım.Kahvaltın için yulaf,tam buğday,tam çavdar,tam tahıl ekmeklerinden öneririm. Yulaf yiyeceksen miktar 80-100 gram ekmeklerden yiyeceksen 5-6 dilim yiyebilirsin.

Yumurta 1 tam 4 beyazda olabilir sağlıklı ve saf protein sorun teşkil etmez.
    Yeşil çay şekersiz olarak tüketmende iyi olur gün içerisinde ; metobolizmayı hızlandırır ve yağ yakımını artırır aynı zamda fazla su ve ödemide çözer.

15:45 deki öğünden 30 dakika sonra antreman giriyosun iyi değil birde süt içiyorsun antremanı 17:15 e alma sansın yokmu ? buraya bırazda karbonhıdrat koyalım.

3. safeo

safeo Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kocaeli
    Antreman programına göre günlük almış oldgun protein oranı düşük daha fazla protein alman gerekli

Sayfayı Paylaş