Ankara'daki Vücut Geliştirme Salonları...

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve wrestler tarafından 15 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.244
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    -Önümüzdeki ayın Ramazan olması sebebiyle kara kara düşünmeğe başladım.Sebebi;nasıl idman yapacağım.Akşam ezanı saat 7 gibi okunacak.Yemeği 19:30 da bitirdim desem en erken 21:00 gibi idmana başlayabilirim.Bu nedenden ötürü ANKARA'da SAAT 22:00 den SONRA KAPANAN SALON var mı?Varsa nerede?Fiziki şartları nasıl?Aidat ne kadar?Bana bu konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim.
    -Bu arada zamanımın kısıtlı olmasına rağmen gezdiğim birkaç salon hakkında sizleri bilgilendirmek istiyorum..(Forumda birkaç başlıkta bu tarz konu gördüm.Bu sebeple yazmamda bir sakınca olmadığını,reklam olarak algılanmayacağını düşünüyorum.)
    -Atlantis:Mithatpaşa da.Aylık 60 ytl.Bodrum kat,havalandırma fena değil.Temiz,aletler yeni.
    -Rekor:Mithatpaşa da.Aylık 50 ytl.Giriş ve bodrum kat var.Aletler biraz eski.Ancak Ankara'nın en köklü vücut geliştirme salonu(eski adı Bilgin'di..)
    -World Gym:Kızılay Karanfil 2 de.Aylık yanlış hatırlamıyorsam 50 ytl.Giriş kat.Aletler iyi.Ancak mekan biraz küçük.Ve inanır mısınız bench press sehbası yok :) Bench press makinası var.
    -Super Body Gym:Demirtepe özveren sokak ta.Aylık 35 ylt.Giriş ve bodrum katları var.Aletler fena değil.
    -Altınpark 23 Nisan Spor Komplexi:Altınpark ta.Aylık 50 ytl(sınırsız).Salon fiziki olarak geniş ve yüksek.Ancak aletler yeterli değil.Fitness bölümü iyi.
    -Maximum Sağlıklı Yaşam Merkezi:Aydınlıkevler,Çağdaş sokak ta.Aylık 50 ytl.Giriş ve bodrum katı var.Aletler yeni sayılır.Havalandırma fena değil.
    -Ancak gezdiğim ve birinde de çalıştığım bu salonların hepsi 22:00 de kapanıyo maalesef.

2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.244
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    ewet arkadaşlar cevap gelmedi...yok mu gece 23:00-24:00 lere kadar çalışabileceğimiz bir salon?

3. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    İstanbulda 22-30 dan sonra açık olan salon bulmak çok zor umarım ankarada bulursun.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş