Ankarada yardımcı olabilecek varsa bi okusun

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve rmzn_ylmz tarafından 2 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. rmzn_ylmz

rmzn_ylmz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    S.aleyküm Arkadaşlar Ben Ankara Elvankentte oturuyorum Ankarada oturanlar bilirler Etimesgutla Sincanın ortası askerden geldim ankarayada yeni oldu taşınalı sade de geleyim ben askere gitmeden bayağı cılızdım askerlik yerim Mardin/Dargeçit idi ağırdı biraz eğitimler doğal olarak fazla yiyoduk eğitimle beraber sağlam öğünler felan derken 15 kilo aldım dokuz ayda şuan 185 boy 80 kilo sonuç olarak dedim hazır eğitimi felan hızımızı aldık uyuşukluğu üstümüzden attık buna devam edelim yani ama bilemedim yani bu taraflarda bi halttan anlayan hoca yok varda ben mi bulamadım gittim bitanesine adam diyoki sen şimdilik kafana göre takıl askerde öğrendiğini yap sonra yaparız bişiyler böyle bişey olabilirmi ya saçmalığa bak kıza teklif etsem reddedilsem bu kadar komazdı hayallerim yıkıldı resmen ama ben yıkılmadım : )) sizden ricam bu taraflarda tanıdığınız bana yardımcı olabilecek biri var mı Bi iş yapıyoruz prof. ellerde emin ellerde yapalım yani ücretide görüşürüz inşallah diyeceklerim bu kadar okuyup yardımcı olandan Allah şimdiden razı olsun Saygılar

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Forumu değerlendirsene :) o taraflarda iyi salon veya hoca var mı hiç bilgim yok

Sayfayı Paylaş