Ankara'da Boks Kulübü...!!!_???

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve CEW!Q tarafından 23 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. CEW!Q

CEW!Q Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar.
    Ankara'da 19 Mayıs Stadı Şeyfi Tetik Spor Salonu haricinde bildiğini(ÖZEL - PARALI - PARASIZ - GÜVENİLİR) bir yer varmı? Cevap verirseniz seviyirim.
    Saygılar.thums:

2. fiko444

fiko444 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    ivedikta kulga spor kulübü var...ben de şu an oraya gtmekteyim ve sana önerebilirim evine çok uzak değilse gel bi hocayla konuş derim ivedik metrosundan inince 300-400 metre yürüyecekesin...

CEW!Q bunu beğendi.
  3. CEW!Q

CEW!Q Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0

Sadece boks kulübü değilmi? Maçlar felan 19 Mayıs Şeyfi Tetik Spor Salonundamı oluyor? Sizde sadece boks üzerinemi gidiyorsunuz? Ayrıca tam olarak adreside verirseniz sevinirim. Saygılar.

4. fiko444

fiko444 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    sadece box üzerine değil kick boxda var şahsen ben kick box için gidiyorum...maçlarsa evet dediğin yerde oluyor....tam adres ivedik. cad. yenimahalle anadolu meslek lisesinin tam karşısında ...maltepe dersanesiyle sınav dersanesi arasında...ivedikte bu şekilde sorarsan herkes gösterir

CEW!Q bunu beğendi.
  5. buğra uğur

buğra uğur Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    arkadaşlar ben oranda oturuorum buraya yakında bi yer var mı? yada yıldız çevreside olabilir

Sayfayı Paylaş