Ankara Kudo

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve ivanvanko tarafından 6 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ivanvanko

ivanvanko Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar Ankara'da kudo dersi veren bir yer var mı bildiğiniz? İnternetten 1-2 salon buldum ama aradığımda hepsi artık kudo dersi vermediklerini söylediler. Mahmut Martin hocayı aradım ders verdiği salonu söyledi salon Eryaman'da bu arada adı Life House ama salon bana çok uzak. ayrıca salonu aradım kudo adı altında mma dersi verildiğini öğrendim yani kudo ekipmanları falan yok kudoyla pek bi alakası yok verilen dersin.

velhasılı kelam ankara'da bilhassa kızılay-sıhhiye yakınlarında veya en kötü 20 dk uzaklıkta var mı bildiğiniz kudo dersi veren bir salon?

2. fight fight fight

fight fight fight Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Ankaralı değilim.Ama mahmut martin in türkiyenin en iyi kudo hocası olduğunu düşünüyorum.Uzak olsa da bence git.

3. ivanvanko

ivanvanko Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hocam öyle böyle değil, bayağı uzak. 1 saat falan sürüyor. ayrıca antrenman bitiminde geri dönecek vasıta da kalmıyor. niye merkeze o kadar uzak bi yerde çalışıyorlar anlamadım ama durum bu.

4. hercules13

hercules13 Üye

Beğenileri:
    267
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Hocam tam tersine kudoyla mma çok benzer sporlar değil mi? Bence mesafeyi göze alıp Mahmut Hoca'yla çalışın. Hem kişilik olarak mükemmeldir hem de işinde en iyisidir. Yine de farklı alternatifler arıyorsanız forum üyesi @samedakdag a danışın, bu konularda bilgisi vardır.

5. fight fight fight

fight fight fight Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Valla bir saati bence göze al ama dönüşe vasıta kalmıyorsa bilemem.Çıkış saatin çok geç olmayacaksa yürüyerek dön.Uzun bir yürüme antrenmanı olur hem de.

6. ivanvanko

ivanvanko Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hocam bilmiyorum hiç ankara'da bulundunuz mu ama bu 1 saat dediğim zaten otobanda son sürat gidilen süre :) yürümeye kalksam en az 5-6 saati bulur :)
    Bugün kısa bi telefon görüşmemiz oldu konuşmasında bile o iyiliği hissettim gerçekten. Benim için kudo'nun artısı mma'e göre yerde dövüş sürelerinin kısıtlı olması. Yerde çok fazla boğuşma olmuyor bu yüzden müsabakalarda dinlenme, oyalanma gibi durumlar söz konusu değil videolardan anladığım kadarıyla. Müsabaka boyunca bütün gücünü kullanıyorsun. Ayrıca kudo'yu (başlayabilirsem tabi) uzun vadeli düşünüyorum bu sporun ülkede yaygınlaşmasında da ilerleyen zamanlarda bi katkım olsun istiyorum.

hercules13 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş