Ankara Emek 'te Salon + Program Önerisi ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Pretended tarafından 19 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Pretended

Pretended Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar,

Daha önce de bir kaç başlık açarak henüz VG 'ye başlamamış biri olarak bilginize başvurmuştum. Bu doğrultuda almam gereken protein miktarı, başlangıç itibariyle supplement kullanmam gerekmediği, geçirdiğim rahatsızlık dolayısıyla karaciğerimin bir ölçümünü yaptırmam gerektiği konusunda değerli verilere ulaştım. Bunlar için teşekkür ediyorum.

Artık işe de girmem sebebiyle vücut geliştirmeye başlamak istiyorum. Bunun için sizden iki ricam olacak:

1- Gideceğim yerde verilecek programla karşılaştırıp ne kadar doğru yapılıyor veya antrenmanım daha efektif nasıl ayarlanmalı gibi soruları yanıtlamak adına koyduğum fotoğraflarıma göre antrenman tavsiyeleriniz ne olur ?

2- Ankara Emek 'te, bakanlıklara (veya AŞTİ metroya) yakın muhitte önereceğiniz bir spor salonu var mı ?

25 yaşındayım. 1.75 boyundayım. 60 kg 'yim. Kollarım görebildiğiniz üzere ince, asıl onlardan dertliyim, artı kanat geliştirmek de istiyorum.

Fotoğraflar:

Teşekkürler şimdiden.

2. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
  3. Pretended

Pretended Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yol gösterdiğin için teşekkürler.

Gördüğüm kadarıyla Bilgin hoca diye tavsiye ettikleri bir ismin mekanını tavsiye ediyorlar. Tam olarak nerede o, bulamadım.

Ben kalabalık olmayan, sade, sakin ve iyi yol gösterebilecek bir spor salonu arıyorum ama.

4. lynx_engin

lynx_engin Üye

Beğenileri:
    61
    Ödül Puanları:
    38
    emek 8 de life tıme var fiyatta uygun yerde kalitelide bakmanda yarar var

5. Pretended

Pretended Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Emek 8 nedir ?

6. lynx_engin

lynx_engin Üye

Beğenileri:
    61
    Ödül Puanları:
    38
    emek 8. cadde de falez pastanesinin sokağından giriyosun biraz ilerde tam karşında 3 kattlı bi salon

7. Pretended

Pretended Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Nasıl bir yer, çok cafcaflı mı ki ? 8. cadde 'nin üstünde benim evim. Cafcafa gelemiyorum, spor yapmaya gittiğim yer disko ortamına benzesin istemiyorum. Zaten muhtemelen işten çıkıp oraya gidiyor olacağım.

8. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    14.498
    Ödül Puanları:
    123
  9. Pretended

Pretended Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İlginiz için teşekkürler.

Adaptasyon dönemi 1 ay mı sürer ? Bu sürede direkt protein yoğun diyete başlar mıyız yoksa normal diyetimize devam mı ederiz ?

10. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    14.498
    Ödül Puanları:
    123
    bu dönemde normal beslenmenize göre biraz daha hayvansal protein aldığınızda zaten vücut fazlasıyla tepki verecektir..supplement kullanmamak kaydı ile doğal yollardan protein alımını artırın..

11. lynx_engin

lynx_engin Üye

Beğenileri:
    61
    Ödül Puanları:
    38
    bende ideal bi ortam çalısabileceğin çoğu aletler var ve nezih bi ortam tavsiye ederim

12. Pretended

Pretended Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    diez, teşekkürler uyarı ve tavsiyeleriniz için. Yanlış hatırlamıyorsam günde 300 gram tavuk, 1 kutu ton balığı, bir litre de süt kiloma göre yeterli proteini veriyordu. 60 kg biri için çabuk hesap edip basit bir menü çıkarabilirseniz sizi de dinlerim.

lynx_engin, "bende" derken ? Emek 8. cadde 'de tarif ettiğin yer sana mı ait ?

13. lynx_engin

lynx_engin Üye

Beğenileri:
    61
    Ödül Puanları:
    38
    bence yazıcaktım bende oldu kursura bakma :) bak emekteysen ya dediğim gibi life tima yada bahçelievler metrosunu geçince konya yolu üzerinde ankyra var orasıda güzeldir ama biraz fiyatlı bakabilirsin ikisinede

14. Pretended

Pretended Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Valla mekânın sakinliği ve bana yol gösterecek işi bilen iyi huylu bir eğitmenin varlığı, seçmemde öncül kriterler. Life Time öyleyse bir gidip bakıp soruşturalım bakalım.

Sayfayı Paylaş