[ANK/SATILIK] 10.5 Aylık Sportif Yaşam Kulübü Üyeliği

Konusu 'Alış-Satış' forumundadır ve mahasamatman tarafından 12 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. mahasamatman

mahasamatman Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba, kişisel sebepler nedeniyle daha önce 1 senedir üye olduğum ve ağustos ayında 1 sene daha uzattığım Sportif Yaşam Kulübü Üyeliğimi satıyorum.

Üyelik için istediğim fiyat 700TL'dir. Devir işlemleri 100 TL Tutmakta ve 50 TL Sini ben karşılıyorum.

Normal üye olsanız üyelik ücreti senelik 1100 TL olmakta, bu şekilde sizin kazancınız 200 TL olmakta. Üyelik Sınırsız ve Ankaradaki tüm spor salonlarını kapsamaktadır. (Çukurambar, Ümitköy)

Alan arkadaşa şimdiden hayırlı olsun.

irtibat için coskun.serdar(at)gmail.com

2. ozpirik

ozpirik Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilişim
    Yer:
    İstanbul
    Sadece tavsiye olarak.. şimdiye kadar böyle bir kulübe üye olmamış biri sırf 200TL indirim alacak diye bu teklifi kabul etmez. Bence %50 gibi bir indirim sunmalısın nacizane tavsiyem.

3. mahasamatman

mahasamatman Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    İlginiz icin tesekkur ederim fakat %50 de kabul etmelisinizki asiriya kaciyor.. Ama ufak ta olsa bir pazarlik payi koyabilirim.. 200 tl ye az demissiniz ama ortalama %27ye geliyot. Su anda oraya pesin uye olmak isteseniz size yapacaklari en fazla %10..

4. vangobel

vangobel Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Hocam satılmazsa 350 tl ye ben alabilirim.satmak isterseniz irtibata geçin benimle

5. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    satışına engel olmak gibi olmasın ama o kartsız aylık ücreti verip yazılamıyormusun? diğer sorum o üye kartı sadece sizi adınıza değilmi başkası kullanamaz diye düşünüyorum

Sayfayı Paylaş