1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Animal_Work

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve animal_work tarafından 15 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. animal_work

animal_work Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese merhabalar,iyi forumlar ismim ilyas yaş:24 boy:176 kg:91
    Boks ve body building i 3 ayı geçmeyen sürelerle bayadır yapıyoorum yaptıgım en büyük hatada bu oldu benim için o yüzden anormal derecede yaglandım vücut yapım geregi hiçbir zaman obez görüntüsü olmadı(en azından giyinikken)ama 2011 temmuz 20 de artık düzenli bir şekilde yapma kararı aldım tabi kararı aldıgım sıra 100 kg geliyordum aç karnına:))))) yaklaşık 3 aydır antreman kaçırmadan yapıyorum tabi agustos ayı ramazana denk geldiği için beslenmeye o dönemde çok dikkat edemedim ama eylülün 7 si gibi diyete başladım ve hala istikrarlı bir şekilde devam ediyorum.

******İdman Sistemim*******
    Pazartesi:gögüs-biceps
    Salı:Kardiyo 20 dk ip atlama-gçlge boksu-kum torbası ve mide hareketleri midede dipste ayak kaldırma-diz çekme-kabloda agırlıklı mekik-twist-dumbell side yapıyorum
    çarşamba:eek:ff
    perşembe:sırt-kanat-triceps
    cuma:kardiyo
    cumartesi:eek:muz-bacak
    pazar:eek:ff

*****Beslenme programım******
    Sabah uyanınca animal cuts
    45 dakika sonra 5 yumurta beyazı 1i tam+peynir+zeytin
    3 sat sonra whey muscle tech hardcore
    1 saat sonra animal cuts
    idman a gdişi
    idmandan hemen sonra whey
    1 saat sonra tavuk-balık yagsız
    zeytinyaglı salata
    akşam yatmadan whey

Bu beslenme düzenini haftada 1 ögün kaçamakla yaklaşık 1.5 aydır uyguluyorum...

********Resimler**********
    --Son iki resim hariç hepsi soguk ve aç karnınadır son iki resim şınav çekip koymuştum...

Görüldüğü gibi düşük karbonhidrat diyeti uyguluyorum hedefim 1 ocak 2012 e kadar bu diyetle 80-83 arasına düşmek daha sonrada kardiyoyu bırakıp yagsız beslenmeyle tam konsantrasyon HARDCORE BODYBUILDING....

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 15 Ekim 2011
  2. animal_work

animal_work Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bu vücudun sağlam diyetle ne kadar zamanı var sizce?

3. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    yazdgn programın dietin yemeklerinin sağlam olup olmadıgını ben anlayamam bilgi sahıbı deilim diet konusunda yterınce fakat ne vucutlar gördm ben smdi manken gibi takılıolar :) 4 aya sağlam gerçekten sağlamsa kendini tanıyamazsın ::)

4. rasas

rasas Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Kesinlikle art niyet beslemeden soruyorum"ne vücutlar gördüm ben şimdi manken gibi takılıyorlar"??? nası yani? ne vücutlar gördünüz ? ne işle meşgulsunuz ? antrenör? masör? yada ne biliyim.
    4 ay yada 10 ay zaman vermek çok doğru değil gibi geliyor bana .Çalışsanla çalışmaya bir olmaz diyorum ben post atan arkadaşa.

5. conicon

conicon Üye

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    53
    Gün içinde bukadar whey tüketmenize gerek yok, paranıza yazık.

6. antisteroid

antisteroid Yeni Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    whey tuketcegıne ton balıgı veya tekrar tavuk ekle bence oraya + bıraz karbonhıdrat al karbonhıdrad namına bırsey almıyorsun

7. animal_work

animal_work Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Wheyi azaltmak banada mantıklı geldi zaten 5lbs muscletech hardcore whey çok az kaldı elimde 2 gün öncede optimum whe aldım dediğiniz gibi wheyi günde 2 porsiyona indireceğim zaten diyette kaliteli proteini akşam vakitleri kullajnmak daha mantıklı o yüzden ögle öncesi wheyi kaldırdım beslenmemden karbonhidrat alımım çok azdı biliyorum ama devasa göbek yüzünden psikolojik olarak 1.5 ay böle gittim artık kaliteli karboyu öglen öncesi ve öglen yulaf-elma püresi şeklinde ekledim....

8. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    ne vücutlar gördüm derken ben mimarlık 3. sınıf ögrencisiyim önce bunu söleyim ne vücutlar gördüm derken arkadaşın vücudu çok yaglı yada kötü deil durumu vahim deil yani diorm cevremde cok kilolu olup sağlam diyetisyenle ve sporla calışarak manken fiziğine kavustugunu gördüm ki bu arkadaş bnm bahsettigim kişilerden çok daha iyi durumda
    bi diyetisyene giderse sağlam herkese göre farklı bende vurguladm gerçekten sağlam çalışırsa 4 aya kendini tanıyamaz böle düşünüyorum

masörler mi vücut görüyo bu dünyada sadece ? :)

Bozo-Baku bunu beğendi.
  9. rasas

rasas Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Ne vücutlar gördüm demek bir tecrübe belirtisi.Yani çok vücut görecek kadar tecrübe ne bileyim bir kaç meslek grubunda olur heralde . Neyse konuyu dağıtmayalım :)

10. sorisaspor

sorisaspor Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    denizli
    Bu beslenmeye sürekli para yetirebiliyorsan güzel. Onun yanında yanlış yaptığın pek bir şey yok. Belki cardioyu biraz daha arttırabilirsin. En azından kış döneminde bundan fazla yağlanma , şubattan sonra kaloriyi biraz daha kıs, ve cardioyu arttır. Para konusunda süreklilik olmayacaksa muscletech yerine daha ekonomik proteinlere yönel. Tek ihtiyacın sabır bence. Başarılar.

11. alican476

alican476 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    başlık ilgimi çekti girdim resimleri gördüm yazıyı okumadım bile. Vücut geliştirmek estetik bir spordur.Ve yağları eritmeniz yakmanız gerekiyor.Büyümeyi 2. Plana atıp kardiyoyu arttırıp süper setli antremanlar tavsiye ederim

12. animal_work

animal_work Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yeni fotolar...

Ekli Dosyalar:

13. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    ne vücutlar gördüm lafına neden bu kadar taktın :) bu konu ile ilgili bi kaç meslek gruubunda çalıştıgın halde beklenen ilgiyi alamadın burdamı egonu tatmin etmeye çalışıosun :)

14. yolcu02

yolcu02 Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    baya iyi denileck bi beslenmen var ama vucut vasat denilecek durumda uzun yol var daha

15. conicon

conicon Üye

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    53
    Değişim göze çarpıyor, ancak önünde uzun bir yol var; sabır ve azimle bu forumdaki efsane değişim gösterenlerden birisi olabilirsin.

Sayfayı Paylaş