Animal Stak kullananlar ? yardım lütfen.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve jack150c tarafından 21 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. jack150c

jack150c Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar. Spor salonuna yeni başladım 1 ay olucak 1.87 boyum 84 kiloyum göbek ve yağ oranım fazla ek olarak yağ yakıcı kullanmanın gerektıgını duşunuyorum Animal Stak aldım fakar kullanmakta tedirgin kaldım bazıları diyor 25 yaş altı kullanamaz zararlı hocam ise birşey olmaz diyor. Vücutta sivilceler çıkartıyormuş doğrumu ? yani kesin olacak birşey mi bu ? Bunun dışınca diyet programıına uyguluyorum düzenli şekilde.

Kullanan ve bilgisi olanlar yazabilirmi lütfen ? bench_O

2. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Spor salonuna yeni başlayan birinin stak ile ne işi olur. Kaldı ki sıradan bir supplement için bile çok ama çok erken.

jack150c ve thetramp bunu beğendi.
  3. jack150c

jack150c Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Haklısın yanlız bayadırda evde devam ediyordum ama yağ yakımında ve haraketlerde çok zorlanıyorum diyet progamınada destek olarak Animal Stak aldım en etkili olarak görülüyor fakat daha kullanmadım sizce ne yapmalıyım ? testosteron u arttırdığı için saç dökülme gibi şeyler olurmu acaba ?

4. brhmcr

brhmcr Guest

Direk testosteron etkisi yok, booster olarak görev yapıyor.Böyle yan etkileri gözlemlenmemiş. Ancak kullanımınız şimdilik gereksiz olacaktır.Daha bu tür ileri seviye suppplementler için çok yenisiniz.

5. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    M-stak testesteron ve gh'i artırmaya yönelik ileri seviye sporcular için tasarlanmış bir ürün.
    Sizin kullanmanızın size bir fayda sağlayacağını düşünmüyorum.
    Yağ yakmak için illa supplement kullanacağım diyorsanız termojenik yağ yakıcılara yönelin yada kahve ve l-carnitine için

jack150c bunu beğendi.
  6. jack150c

jack150c Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Diyet ve programıma ek olarak tavsiye edebileceğiniz başka bir yağ yakıcı etkili bir ürün varmı peki ? weightlifter

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:43 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:39 ----------

l-carnitine için fazla etkili değil sadece abartılan bir ürün diye bahsediliyor hep o yüzden en etkili birşeye yöneldim Animal Stak bendeki ürün şuan öyle duruyor dumbelllls

7. brhmcr

brhmcr Guest

İlla birşey kullancam diyorsanız -ki önce beslenme--
    termogenic olarak on plana cıkanlar:

Animal cuts
    Lipo6
    Hydroxycut
    oxyelıte

8. jack150c

jack150c Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Animal STAK var şuan elimde animal cuts ile arasındaki fark nedir bilmiyorum ? Stak kullanmamım bi zararı olurmu?

9. brhmcr

brhmcr Guest

Ürünleri sitede aratarak ne işe yaratıklarına bakabilirsiniz. Cut ve Stak çok ayrı şeyler hizmet ederler.

Bence kullanmayın elinizden çıkarıp amacınıza yönelik bir ürüne yöneliniz.

10. jack150c

jack150c Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Başka ürünlere yönelicez ozaman l-carnitinde olabilir, teşekkür ederim ilginiz için :) bench_O

11. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Bunu yanlış anlamayın ama ürünün içeriğini araştırmadan almışsınız. Stak testo ürünüdür. Eğer animal serisinden bir ürün alacaksanız cuts alacaktınız. Ki bu internet sitelerinde bile içerikleri ve amaçları yazıyor. Nasıl incelemeden aldınız ?

Ayrıca daha 1 aylık sporcusunuz supplemente hemen başlamayın

jack150c bunu beğendi.
  12. RabbitHole

RabbitHole Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    ne hocalar var yaa.... oldu olacak steroid tavsiye etseymiş...

jack150c bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş