animal pak ve aminoasit kullanımı

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve SemihCebraiL tarafından 12 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    257
    Ödül Puanları:
    73
    Animal pak almak istiyorum fakat fiyatı öğrenciyi zorluyor :) Ben optimum whey + gaspari amino kullanıyorum. Animal PAK'ı alınca amino asiti bıraksam whey kullansam gelişmemde bir fark olur mu?

2. melcan61

melcan61 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    İstanbul
    animal pak ayrı bcaa farklı bence . kendi fikrimi sorarsan eğer bu 2 ürünün yanına pakı ekle daha iyi olur sonuçta kullandığın aminodaki oranlar pakta yok

3. lMarquez

lMarquez Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    dostum ne kadar zamandır yapıyorsun vucudun nasıl nasıl besleniyorsun animal pak öyle hafife alınıcak bir supplement değildir bilginle 11 tane hap karaciğerine yükleme yapabilrsin animal pak için erken olabilr senin için yani buna hazır değilsen hem parana yazık hemde karaciğerine yazık :)

4. martinez35

martinez35 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    madem öğrencisin 120-130 lira verip günde 11 tane hapı yutmakla uğraşma.50 lira tasarruf yap ki multivitamin desteğidir bu ikisi opti-men var.75 lira.git ondan al

5. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    257
    Ödül Puanları:
    73
    2 yıldır yapıyorum alacak param var ama animal pak'ı amino asit ile birlikte her ay almak bütçeye zarar :)

6. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Bu universal'ın bütün ürünleri gerçekten kaliteli ve sonuca götürüyorda.Bu hap sayıları nedir arkadaş animal nitro kullanıyorum spordan önce 9 spordan sonra 9 hap birde opti men 1 önce 1 sonra 20 tane hap.

Sayfayı Paylaş