animal pak sonrası burun akıntısı

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve sovereign tarafından 25 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. sovereign

sovereign Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Istanbul
    merhaba arkadaşlar
    çok ilginç gün boyu hiç burun akıntım olmuyor rahatsızlıgım yok hiç ama hapları alırken burun akıntısı başlıyor.
    nedeni ne olabilir?
    teşekkürler

2. atakan_irresistable

atakan_irresistable Üye

Beğenileri:
    710
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    sovereign hap ta ne hapı alıyorsunuz. belkide size öyle geliyordur.

3. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
  4. atakan_irresistable

atakan_irresistable Üye

Beğenileri:
    710
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    SAYIN ALPEREN, bu animal pack alıpta sağlıklı kalacak bir insan tanımıyorum. yanlış anlaşılmasın en basitinden vitamin a ya bakınız ve calsiuma bakınız. 2 gr bunu alıpta böbrekleri sağlam kalacak bir insan tanımıyorum zaman içerisinde böbrek aşı oluşumuna davetiye çıkaracaktır. her neyse konumuz bu değil.

kanamanın nedeni..

Siberian Ginseng (root) 2 g **
    Oriental Ginseng (root) 250 mg **
    Smilax officinalis (root) 500 mg **

büyük ihtimalle bu maddelerdir damar genişletici özelliği bilinen ginseng ve bu kök türleri olası ihtimaller arasındadır.

çoğununda ne olduğunu bilmiyorum nasıl yapılmış ne maddesi vakıf değilim. alerjik olduğu kanısındada değilim . sorunun animal pack olduğundan emin olmak için sayın alperen üstad. üyemize tavsiymiz animal pacl kullanımını 1 hafta durdurmalı ve geçip geçmediğini gözlemlemek eğer geçmez ise bir alerji testine girilmesi gerekir. bence burun konkalarında bir sorun mevcut ve gingseng tarafından etkisi ile kanama başlaması normaldir.

foranimati10, sovereign ve ALPEREN bunu beğendi.
  5. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0

Gerçekten içeriği ağır bir ürün, kullanan forum üyesi, burun akıntısı demiş. Yanlış anlamadıysam, nezle olduğumuzda türden bir akıntıdan bahsetmişler. En güzeli dediğiniz gibi bir süre kullanmasın, ortaya çıkacaktır.

Kolay gelsin...

sovereign ve atakan_irresistable bunu beğendi.
  6. sovereign

sovereign Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Istanbul
    kanama yok durduk yere akıntı başlıyor ama 1 hafta bırakayım dediğin gibi.
    dediğin gibi yapacağım atakan_irresistable sağol.
    bütün yazılarını ilgiyle okuyorum onlar içinde sağol thums:

atakan_irresistable bunu beğendi.
  7. castorpollux

castorpollux Üye

Beğenileri:
    411
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Bilgine sonsuz güvenim var ama bu konu hakkında fazla şüpheli davranmışsın gibime geldi...
    Vitamin A 9900
    vitamin a zehirlenmesi ya da fazla alımdan zarar görmek için gerekli miktar yetişkin için 100 000 oranında hergün bir ay boyunca alınması gerekiyor.
    6 gr karaciğer (Dana), 9124 ile alınan orandan pek fazla bir değer değil, yani günde 6gr lık bir karaciğerin vereceği oranda mevcut...
    Zinc 20 mg / Kalsiyum 2g
    ikisinin birbirise olan etkisi göz önünde bulundurulursa vücud için ancak dengede kalmış olur...
    Zaten Animal Pak sporcular için özel bir multi-vitamin kombinasyon olduğunu iddia eder...sıkı idman yapan kişiler için besinlerden aldıkları takviyelerin eksikliğini gidermek için olduğunu belirtir...
    mesela değil sporcu için herkese günde 1-2 adet tavsiye edilen gnc mega men içeriğinde bile vitamin a 10000 dir...
    yani ağır idman çıkaran kişiler için sıradan bir multi-vitaminde mevcut olan 1 vitaminden bile az değere sahiptir...

Bence üründen ziyade kullanan arkadaşın durumunu tartışmak daha doğru...Süt faydalı olmasına rağmen bir damla dahi içse rahatsızlanan insanlar var, yarım bundan yola çıkararak bir-iki bardak süt içen insanların krize gireceği gibi bir öngörüde bulunmamız pek doğru olmaz kanaatindeyim...

8. atakan_irresistable

atakan_irresistable Üye

Beğenileri:
    710
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    ne yalan söyleyeyim sayın costarpollux sizden beklemezdim sizin gibi bir aydına yakıştıramadım bu düşünceleri. tanıdğınız bir doktora lütfen içeriğini gösteriniz. yanıtını alacaksınız.

ayrıca günlük besinlerinizdeki değerleri dikkate de alınız.!

ayrıca en tehlikeli minerallerden biride calsiumdur.

Son düzenleme: 24 Ekim 2008
    castorpollux bunu beğendi.
  9. canadianfb

canadianfb Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    0
    atakan_irresistable ,castropllux'un söyledikleri yanlış şeyler değil.GNC mega men in içeriği de animal pak'ın içeriğine oldukça yakın..bazı değerler gnc mega man de yüksek bazıları ise animal pakta daha yüksek..bir önceki postunda neden o şekilde yazdığını biraz dah açıklayabilir misin?animal pak'ı almayı düşünüyorum çünkü

Sayfayı Paylaş