animal pak içeriği sahtemi !

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve shownodese tarafından 20 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    geçenlerde güvendiğim bi satıcıyı gaspari vs ürünleri getirmesi için sıkıştırdım oda bununla ilgilendiğini söyledi ancak bizim bakanlık halo,haladrol vapor gibi ürünleri yüksek dozda bulduğundan izin vermiyo dedi . çözüm ne dedim fabrikayla anlaşıp düşük dozlu üreterek içeri sokuluyo ama malıyeti artıyo gücüm yetmez dedi peki bunu yapan var mı dedim universal animal pakı düşük dozla üretip türkiyeye sokuyo dedi dışardaki dozlarla burdakiler bir deyil alcaksaksan kaçak al dedi bu konuyla bilgisi olan var mı

2. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Tarım ve köy işleri bakanlığının izin vermediği içerikle legal yollardan Animal pak sokamazsın ülkeye. Özellikle izinli olarak ülkeye giren Animal Cutsların bayağı işlevsiz olduğunu duydum.

Bu diğer ülkelerde de olan birşey. Her ülkenin kendi kanunlarına göre ithal edebileceğin içerik değişebilir.

3. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    vay be aşa tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık herkez aldatmaca peşinde

4. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    0
    Cafeein miktarı yüzünden redbull aylarca satılamadı hatta izini bile iptal ediliyordu sonra değerini biraz düşürüp yeniden satmaya başladılar , yağ yakıcılarda kaç kutu redbull kadar cafeein var gerisini siz düşünün :)

5. uayz_alper

uayz_alper Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    bilgisayar teknik servis
    Yer:
    İstanbul
    bugün bu konuyu bi satış temsilcisiyle knştm sadece kapsül sayısı azalıyo dedi içeriği aynı 44pack yerine 30 pack gibi

6. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    30 pak ta görüm ama % 99 u 44 pak bunların

7. uayz_alper

uayz_alper Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    bilgisayar teknik servis
    Yer:
    İstanbul
    İşte bizimde merak ettiğimiz bu sadece pac olarakmı düşük yoksa her pack deki besin değerleri mi zaten animal firmasısının en iyi özelliklerinden biri günlük hesap yapılarak tüm ihtiyaçları gidericek şekilde ayarlar pac değeri düşdümü anlamı kalmaz 44 pac yereine 30 pack olsun umrumda değil 2 kutu alırım ama değeri düşükse bi işe yaramaz..

8. Encaladeus

Encaladeus Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar,

Başıma gelen bir olayı anlatayım. Türk bir açık artırma sitesinden animal pak ve cuts aldım. Bunlar bitince artık y. dışından sipariş vermeye başladım ki her şey dahil en %50 ucuza gelio buraya göre. Buradan aldığım animal pak'ın exp date'in yazılış biçimi y.dışından gelene göre farklıydı ayrıca ürün no su da kodlanış açısından farklıydı. Ve Türkiye'dekini bir distribütör firma satıyordu. Önce Amerika'dan getirttiğimden şüphelendim ama universal nutrition'la konuşunca aldığı msitenin onların satış izni verdiği sitelerden biri olduğunu söyledi. Ama bu Türkiye'de satılan pak da gerçekmiş.

Buradan anladığım kadarıyla içerikle oynuyorlar.

Cuts'a gelince. Cuts'ı ben içind efedrn var diye almıştım fakat Efedrin kalkmış cuts'dan. 1 kilo falan verdim onu kullanırken ki yoğun spor yapıyordum. O yüzden cuts'ı öneremeyeceğim. Legal yağ yakıcılardan önerebileceğim lipo 6 diye bir yağ yakıcı var şu an çok tutuluyor ve görüşlerde yüksek puan verilmiş.

shownodese bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş