Animal Pak-Animal Stack

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve ıceman tarafından 27 Haziran 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ıceman

ıceman Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    arklar amerikadan Animal Pak ve Animal Stack getirttim fkt bazıları bunların zararlı oldugunu soyluyor prohormon muş.doğru olup olmadıgı konusunda fikirlerinizi soylermisiniz. ona gore kullanacam cunku

2. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Benim içim rahat açıkcası, her yazılana da inanmamak lazım, hem sanmıyorum ki prohormone, vs vs olsun Amerika'da kolaylıkla satılacağını. Hem dandirik kıytırık bir firma da değil Universal.

3. serkan1984

serkan1984 Üye

Beğenileri:
    341
    Ödül Puanları:
    73
  4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    serkan1984 ben okudum verdiğin linkteki bilgileri..hiçbir firmayı savunmak niyetinde olmam ve objektif yaklaşılması taraftarıyım..
    linkte " zaten animal stak etiketinde de aşağıda verdiğimiz maddeler yazar ama biz hızlıca açıklayalım" diye bir ifade anlatmış...
    prohormome başlığı altında saydığı andro.... diye başlayan maddeler etikette yer almıyor yer alanlar da linktede bahsedilen gh, lh, testo booster maddeleri yada blokerlar ki bunlardan animal stakde zaten bahsetmiş..ve hormon tetikleyiciler dışında ben birşey göremiyorum etikette..

bunu ispatlamak zorundalar tabiki..sitedeki bilgiler yetersiz bence..

edit : animal stak bodybuilding.com da yer almıyor sadece stak2 var..

Son düzenleme: 2 Temmuz 2007

Sayfayı Paylaş