Animal Pak ürününü nasıl kullanıyorsunuz ? Kullandıktan sonra karın ağrısı vb. problemler var mı ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve LordF4T1H tarafından 10 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. LordF4T1H

LordF4T1H Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Sabah kalkar kalkmaz 1 servis kahvaltıyla beraber diyor bide Antrenmandan önce 1 servis yazıyordu.

Sindirim sistemim hızlıdır normalde kolay kilo alan biri değilim yediğimi hemen atarım. Neyse ben sabahları 1 servis kullanıyordum ürünü 11 tane hap var içinde kahvaltımla beraber kullandım. Tabi hemen 11 tane hapı ardı ardına atmıyordum kahvaltım bitene kadar ara ara kullanıyordum.

Bende olumsuz yönleri bunlar oldu

1) Gün içerisinde hafif karın ağrısı uzun süreli
    2) Daha sık büyük tuvalete gitme ihtiyacı ve ardından oluşan karın ağrısı
    3) Ara vereyim dedim dün tekrar kullandım karın ağrısını hafiften gene hissediyorum.

Olumlu yönü
    1) Gün içerisinde enerjik kalıyorum enerji verdiği doğru ve kolay kolay yorulmuyorsunuz ama abartılacak kadar değil tabi performansa etkisi var.

Daha önce 3001 ve gain fast ürünlerini kullanmıştım Universal'ın. 3001'de sorun yaşamamıştım iyi üründü. Fakat Gain Fast'te ise çok kötüydü karnımı çok fena ağrıtmıştı zamanında.

Ama diğer markalı ürünlerin çoğunu kullandım hiç bir sorun yaşamamıştım; Weider, Hardline, Bsn, Optimum, Gaspari, Muscletech, Scitec ve Nanobolix ürünlerini kullandım. Aklıma şuan bunlar geldi ama hiç bir sorun yaşamamıştım Universal'dan 3 ürün kullandım 2 sinde sorun yaşadım Universal'ın kullandığı kimyasal maddeler acaba benim vücuduma mı yaramıyor ? Sebepleri ne olabilir ?

Sayfayı Paylaş