Animal Cuts vs Hydroxycut Hardcore

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Warrior tarafından 3 Aralık 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 43 üye.
  1. Warrior

Warrior Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar. Daha önce kullanmış ya da kullanmamış olmasına rağmen bilgili olan arkadaşlar bu iki ürünü karşılaştırabilirler mi? Deneme yanılma yöntemi ile fikir edinmek tabi ki daha iyidir ancak ben doğru olanla başlamak istiyorum o yüzden fikirlerinizi alayım dedim. Şimdiden teşekkürler :)

2. soldiereye

soldiereye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Warrior ben animal cut ı baya kullandım etkisini gayet iyi gordum.Fakat 9 tane yutmak baydı beni. Dedim herkes tavsiye ediyor hydroxycut hardcore kullanım bu seferde tabletler animal cut a gore yağ gibi kayıyor.Artık psikolojikmidir bilmiyorum bana animal cut daha iyi geldi cunku animal cut hafiften iştahta kesiyor ve baya terletiyor ben sahsen hydroxycutta bunları pek yasamadım bende bas ağrısıda yaptı acıkcası.Bende bu sorunun cevabını bir cok kez aradım ama herkes farklı bişey soyledi bende gittim animal cut aldım ondan diceğim cok detaya inersen kafan cok karısır benim ole oldu.İkiside amaca hizmet eden iyi ürünler için rahat olsun zaten iş sende bitiyor bütcen hangisine yetiyorsa git ikisinden birini al derim uzun oldu baya:) neyse kolay gelsin

3. betreyal

betreyal Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Ben su an Hydroxycurt kullanıyorum tahmınen 10 gun oldu dıyebılırım. Su an ıcın gayet ıyı gıdıyo yag yakımını ve terlemeyı hıssedebılıyorum. Agırlık antremanında kardıyo yapmdan baya terletıyo. ama ben genel urun yapısını degerlendırdıgımde kullanmamama ragmen Anımal daha etkılı olucagını dusunuyorum.

Son düzenleme: 4 Aralık 2007
  4. Valerio

Valerio Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    su anda 2 side vart 15 gun cut kullandım hardcore a basladım acıkcası işler karıstı 94 ten 86 ya indim fakat hangisi verdirdi bilemiyorum amahidrokside efedrin var hardcore da tabi daha cok sıkıstırıyor vucudu...

5. ArSeN

ArSeN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar bi sorum olucak simdi bu animal cuts kullanirken sadece yaglarimi yakiyor yoksa kaslarda mi azlama oluyor acikcasi beni niyetim su an kas yakmadan yag yakmak vucttaki cizgileri derinlestirmek yardimci olursaniz sevinirim
    teskkurler

6. zuzu

zuzu Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    Buradaki herkes o dediğinden istiyor ancak mümkün olmuyor her zaman.

7. ArSeN

ArSeN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki ya kas kaybi yag kaybiyla ayni oaradami?mesela 90 kilodayjen kac kilo kas kaybi olur?

8. zuzu

zuzu Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    Beslenmenin kalitesine göre değişir kaybedeceğin kas miktarı. Hatta bunun dışındada bir çok değişken var. En iyisini bir kaç kere definisyona girdiğin zaman kendin anlarsın. Kas kaybını azaltman için gerekli bir kaç supplement daha var, en basiti BCAA bunun yanına glutamine de kullanabilirsin tabi. Forumda araştırırsan gerekli bilgileri bulabileceğine eminim.

9. egge06

egge06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben animal cut yanındada amino asit ve ayrıca bca kullanıorum ve kütle olarak bişi kaybetmedim ilk haftasında da 3kilo yağ artı su kaybettim ve devamda ediorum patlaması ve terletmesi çok ii bi ürün bnce bitirip ara verdikten sonra hydroxycut alıcam bulabilirsem yoksa cuta devam edicem...

10. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    ikisini de kullandım.hydroxycut hardcore daha etkili bence.ama anilmal cuts da kötü demiyorum.
    ben kastan vermeden yağ yakabildiğimi düşünüyorum.fakat pek sağlıklı olmayabilir.
    öğünlerimi %80 protein,%20 karbonhidrat seviyesine çekiyorum.
    günde 3-4 servis protein tozunu kesmiyorum.fakat yağ miktarı sıfır olan protein tozlarını tercih ediyorum.all stars iso tech 94,ultimate isocool gibi.
    ek bcaa,glutamine ve nox kullanıyorum.
    haftada 3 gün kardiyo,1 gün genel bb çalışıyorum.
    yağ yakımı çok hızlı olmuyor,4 haftada varabileceğin hedefe 6-7 haftada ulaşabiliyorsun fakat kesinlikle kas kaybetmiyorsun.

11. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    b.b king kas kaybettmeme olayı derken cuts tan bahsediyorsun değil mi yanlış anlamadım

12. atahan4488

atahan4488 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    hydroxycut hardcore ile animal cuts yağ yakma prensipleri nasıl peki? aralarında bir fark varmı? yani acaba kalp atışını hızlandırıptamı yoksa tüketilen yağı direk olarak enerjiyemi çeviriyorlar?

13. galois91

galois91 Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Eskişehir
    Diyeti %80 protein,%20 karbonhidrat, sıfır yağ olarak belirlemek pek sağlıklı değil bence... Çünkü vucudun az da olsa yağa da ihtiyacı var. Biliyorsun yağda çözünen vitaminlerin vücut tarafından alınabilmesi için diyete biraz yağ da eklemekte fayda var.

Bu arada ben de iki ürünü kullandım ve bence Hydroxycut daha etkili...

14. muscle_pump

muscle_pump Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    uyku sorunu yaratabiliyormu çok merak ettim bu sorum2 ürün içinde geçerli...

15. rei

rei Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    aksam yatmaya yakın alırsan uyutmuyor kesinlikle animal cusda o hataya bi kere düstüm ertesi gün gözler sarkmıs sekilde derse girdim

16. erlingtr

erlingtr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar, haftada beş gün 45-60 dk kadar yüzüyor ve bir gün de futbol oynuyorum göbek kısmımda ve yanlarda yağlanma mevcut , bir yağ yakıcı kullanmak niyetindeyim , ama bu iki ürün arasında kararsız kaldım sizce bana hangisi uygun olacaktır.;?

17. ysr

ysr Üye

Beğenileri:
    325
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    salondan
    animal cuts kullanıyorum yaklaşık 3 üncü kutunun sonrına geldim.birinci paketi sabah kalkar kalkmaz alıyrm diğerinide idmandan 1 saat önce yani saat 2 3 sularında alıyorum uykuda hiç bi problem olmuyo.bunların yanında animal pak,animal nitro, now extrem cla, ve likit carnitin ekledim kas kaybı yok denecek kadar az hatta adele ekliyorum bile diyelebilirim.
    animal cutsuın bi kötülüğü son 3 4 güne geldiğinde vucut alışıyomudur nedir etkisini fazla hissetmiyosun ama bir hafta bırakıp tekarar başlıyıca tekarar ilk kulanımdaki etkiyi hissediyosun ...
    umarım azda olsa yardımcı olabilmişimdir.

Paşaoğlu bunu beğendi.
  18. erlingtr

erlingtr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    anladığım kadarıyla yağ yakıcı olarak animal cuts in yanına nitro da kullanmak daha iyi olacak ??

19. cemo17_fb

cemo17_fb Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Katalogda da ikisini beraber kullanamanın iyi olduğunu söylüyordu kas kaybını önleme açısından...
    Ben de Hydroxycut kullanıyordum cafeine free olanını,satanlar hardcore nin çok farklı olmadığını söyledi ve fiyatı da 2-3 katı gibi bişeydi...
    Şimdi EAS ın Thermo Dynamx ürününü aldım elimdeki Hydoxycut bitince ona başlayacam...Uzun süre Cardio yapamadım ve çok yedim...Şimdi parçalamaya geçtim ve bisiklet aldım akşamları 1 saat kadar sürmeyi planlıyorum...
    Sonuçları paylaşırım sizinle...

20. gurhanamca

gurhanamca Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    spor salonu işletmeciliği
    Yer:
    istanbul
    animal cuts'a başlıyalı bi hafta oldu gerçekten mükemmel bi ürün definasyondayım ona rağmen göğüs çalışmamda olsun bicepste olsun kilo yükseltmeme çok yardımcı weider 3050 ile beraber kullanıyorum günde 1 pak alıyorum sabahları aç karnına bunun dışında çok tuvalete çıkarıyo ancak terleme konusunda bende fazla bi etkisi olmadı

Sayfayı Paylaş