Animal Cuts ve Tecrübelerim

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve zuzu tarafından 3 Mart 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    joker hydroxycut hardcore çok sert kullanamadım bıraktım diyorsun..animal cutsa da günde 2 paket alıyorum etki etmiyor çok hafif diyorsun.sana özel bir fat burner üretmek lazım bence. :D 2sinin ortası. :D

joker23 bunu beğendi.
  2. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    2 gun sonra bu urunu kullanmaya baslıyalı 1 hafta olacak ..azda olsa fark ettm değişimi bakalım bugun sabah 11 de 1 pak. aldım.sonra 100gr kıymalı yumurta yedım.ek olarak bsey almadım antreman oncesı 3 yumurta beyazı ve light süt içerim.korkudan tartıya cıkmıyorum :( yaz verememıssem die bakalım.:)

3. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    bugun antremanda tartıldım .2 haftadır kılo verememısım.aynen duruyo kılolar antreman bodybuilding bolume konu actım paylaştım.bu balıgı ılgılendıren kısmı ıse 2 haftalı çalısmanın 2. haftası anımal cuts aldım.etkiliydi öle hıssediyordum inş. öledir......

4. josh07

josh07 Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Alanya
    Açıkçası şaşırdım yani animal cuts hiçmi etki etmedi? B.B. King demiş olsa hadi mcdonaldsa bağlıycamda sen bide yüzme antremanı falanda yapıyosun...Gerçi senin diette sucuklu yumurtalar falanda hatırlıyorum :D

Bide L-carnitin ve CLA ile kombine etmek istediğini söylemiştin?ettinmi? Kalan 2 haftada dieti değiştiricekmisin?

Daha önce animal cuts'ı 3 hafta boyu kullanan arkadaşlar sonucu ne zaman aldılar acaba?3 hafta sonundamı belirli bi şekilde define oluyosun yoksa bu 3 hafta boyunca azar azarmı?...

5. betreyal

betreyal Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Bugün 13.. gün bende ufak tefek ilerleme var gibi sanki.... Sabah kalkınca bir pak aldım birinide oğlen 3 den önce alırım... haftanın iki günü ağırlık antremanı 1 günde kardiyo çalışıyorum.. Hafta içi yoğunluğumu azaltırsam kas kaybını göze alarak kardiyoyu 3 güne çıkarıp diyete biraz daha yüklenicem şu an zaten hiç olmadığım kadar diyete dikkat ediyorum belki yağ yakmadım ama midem baya küçüldü ö yüzden karın bölgesi fena gözükmüyor. Kullandığım şu güne kadar benim gözlemlediğim etkiler antremanda iyi terletiyor ama güniçinde hydroxycut kadar ısı artısı olmuyor yada bu aralar havalr iyi ben hissetmiyorum. Daha önce bahsettiğim gibi ilk 5 gün bogazımda hafif bir ağrı yaptı ama şimdi rahatım ne sindirimimde ne de böbreklerimde bi sıkıntı yok hala tartılmadım ilk kutu bitince işallah....

6. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    karnıtınle cla kombınesı yapmadım josh ,anımal cuts ın etkı edıp etmedıgınıde anlayamadım sonucta onu 1 haftadır kullanıyorum etkisi hıssediliyor antremanlarda ama tartıya yansımadıs anırım,anımal cust kullanıp 1 haftada da kılo kaybı yasayanalar oldugu ıcın kötü hıssettım.......

7. zuzu

zuzu Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    Özür dilerim, bir kaç gündür yoğumdum bayağı foruma mesaj yazamadım.

İlk hafta benimde önemli bir kilo kaybı olmadan geçti, 500 gram civarı azalmışım topu topu. Demekki ne anlıyoruz burdan kas kaybı olucak diye proteini abartınca kalori miktarıda artıyor bununla beraber. Daha düzenli bir sisteme geçtim o yüzden bu hafta. Dün güzel bir zamanlamayla yemeğimi yedim, kahvaltıya yulaf ekledim gerçekten tok tutuyor animal cuts ile beraber. Ve tek öğünde yediğim 150 g jambon gibi besinleri 2 öğüne böldüm. Maksat 3 saatte bir vücuduma besin girsin.

Protein tozu konusunda şüphelerim vardı, sahte midir değil midir o yüzden onlarıda kestim. Şu an amino asit + animal cuts kullanıyorum sadece. Açığımı sütle kapatmaya çalışıyorum elimden geldiğince 1 litre içmeye çalışıyorum her gün. Ancak yine istediğim protein miktarına yaklaşamıyorum (200g) Akşam öğününe yatmadan önce lor'u ekliyecem.

Bakalım neler olacak, geçen hafta hiç açlık çekmemiştim ve elime hiçbir şey geçmedi. Bu hafta bu değişikliklerden sonra neler olacak merak ediyorum.

josh bide B.B King ile alakalı değildi mc donalds olayı, bendim o :D

8. haktan16

haktan16 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yutmakta zorlanıyoruz.yazmışınız arkadaşlar suyla almıyormusunuz.susuzmu yutuyonuz anlıyamadım ben de kullanıyorumda hiç öyle sorunlar yaşamadım :D

9. Berk_Akgöl

Berk_Akgöl Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    animal cutsın asıl amacı kasların arasındaki yağları eritir benim tercihim hydroxycut kullanıp ondan sonra animal cutsa geçiilmesi

10. jardjan

jardjan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cla + hydroxycut ilk başlangıç için istikrarlı bir diet ve sporla
    sonraki aşama animal olması daha mantıklı gibi

Sayfayı Paylaş