Animal Cuts+Universal Amino 3001+Weider Creatine

Konusu 'Supplement Günlüğü' forumundadır ve Deniz89 tarafından 13 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Deniz89

Deniz89 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaslar yaş 20, Boy 1.83, Kilo 93. Öncelikle amacım yağ yakmak.Bu sporu ara ara hep yaptım, belirli bir alt yapıya sahibim.Ama vücudum çok yağlı.
    Animal cuts kullanırken yanında amino 3001 ve weider creatine kullanmak istiyorum.Daha önce herhangi bir supplement kullanmadım.Yağ yakarken, var olan kas kütlemi korumak ve dahada arttırmak istiyorum. Bunları yaparken düzenli bir diyet, dinlenme falan hepsine çok özen göstericem. Ayrıca optimum whey alıcaktımda, gerek yok dedim.Proteini yumurta beyazı ve tavuktan karsılamayı düşünüyorum.
    Animal cuts+universal amino 3001+weider creatine bu uyum nasıl?
    Ayrıca bunların sağlık açısından yan etkileri var mı?(animal cuts hocam alma demişti, çok yan etkisi var diye..)
    Yardımlarınızı bekliyorum, teşekkürler..

2. The Answer

The Answer Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    cuts un yan etkileri olduğunu bende duydm. ama ona bakarsak içtiğimiz wheylerin hepsi gdo lu. yapcak bişey yok.

3. danozik

danozik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cutsun yan etkisi yok. en büyük yan etkisi disiplinli antremanlar ve disiplinli bir diyetle desteklemezsen bi sonuç alamaman.
    eğer disiplini sağlarsan 1 haftada farekdiyo. ben boşu boşuna -2 hafta çalışıp 2 hafta yattım-aylarca kullandım en ufak bi yan etkisini görmedim

4. doqukaaN

doqukaaN Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Istanbul
    Yağ yağmak istiyorum demişsin, Creatine demişsin.

Creatine'nin kaslarda su tutma özelliği vardır. Yani zayıflamak istiyorsan creatine kullanman pek doğru değil.

Su tutma özelliği olan supplementler yerine, su atıcı özelliği olanlara yönelsen daha iyi olur.

Sayfayı Paylaş