Animal cuts+super cuts3+hydroxycut hardcore x+cla extreme+carb bloc ile kilo verme

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve bky tarafından 27 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Sizce bir ayda en fazla kaç kilo verilebilir ?

Anketin kapanma tarihi 11 Haziran 2010.
  1. 1-5

20,0%
  2. 5-10

30,0%
  3. 10-15

40,0%
  4. 15 ve üzeri

10,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. bky

bky Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar öncelikle kilomu ve boy ölçümü vereyim;
    boy:170 cm
    kilo:90
    Yani yaklaşık 25 kg kadar fazlam var. Bakalım bir ayda ne kadarını verebileceğim.
    Deneyeceğim bu programa başlamadan önceki kilom buydu.
    Önceleri atletizm yapmış birisi olarak üniversiteden sonra iş hayatına başlayınca (masa başında) her geçen yıl kilomun arttığını ve buna artık dur demek gerektiğini farkettim.
    Şunuda belirtmek istiyorum genellikle pis boğaz olarak adlandırdığımız türden birisiyim (Günde en az 2-3 çikolata ve sınırsız kola ve cips tüketimi)
    Sppor yaptığım zamanlarda haftada ortalama 4-5 gün düzenli olarak antreman yapıyordum atletizm yaptığım için bunun büyük bir kısmı koşuydu.
    Kısa mesafe koştuğum için seri koşmalar antremanların büyük bir kısmını oluşturuyordu. O zamanlarda müsabakalardan önce yaptığım diyetlerle (hiç bir takviye kullanmadan sadece diyet ve fazla antreman) kimi zaman haftada 6-8 kilo kadar zayıflama ve forma girme şansım oluyordu.ancak şu anda antremana ayıracak o kadar çok zamanım olmadığından dolayı beslenme alışkanlıklarımı değiştirmek ve buna takviye olabilecek ürünler ile destek olmak istedim.
    Öncelikle hiçbir ilaca allerjim yok ve hiçbir sağlık sorunumda bulunmuyor.
    Başlıkta belirttiğim ürünlerin Türkiyede fiyatları çok yüksek olduğu için Amerika'dan spariş ettim ve 5 gün içinde elime geçti. (Neredeyse yarı yarıyadan az ücretle)

ANIMAL CUTS (42 pack)
    UNIVERSAL SUPER CUTS (130 tablet)
    HYDROXYCUT HARDCORE X (120 tablet)
    NOW CLA EXTREME (180 tablet)
    ULTIMATE NUTRITION CARB BLOC (90 tablet)

Dün sabah (25/05/2010) diyetime başladım
    Sabah kalkınca 1 adet CLA EXTREME bir saat sonrasında kahvaltı,
    Kahvaltıdan 15 dakika önce 2 adet CARB BLOC
    kahvaltının ardından 1 adet HYDROXYCUT HARDCORE X ve 3 adet UNIVERSAL SUPER CUTS tablet ve bir saat sonra 1 Paket ANIMAL CUTS
    Kahvaltıda beyaz ekmekten kaçıp tam tahıllı ekmek yemeye başladım bunun dışında Salatalık,domates, 2 kibrit kutusu büyüklüğünde beyz peynir ve içecek olarak su tercih ediyorum.

Öğlen yemeğinde bir yada iki dilim ekmek yanında beyaz et (tavuk eti yada balık eti) ve domates, salatalık, maydanoz gibi doğal ürünlerle çok fazla yemeden öğlen öğününü sonlandırıyorum. Sabah kahvaltısında olduğu gibi öğlen yemeğinden de bir saat önce 1 adet CLA EXTREME ve yemeğe başlamadan 15 dakika önce 2 adet CARB BLOC alıp yemekten sonra 1 adet HYDROXYCUT HARDCORE X ve 3 adet UNIVERSAL SUPER CUTS tablet ve sabah aldığım ANIMAL CUTS'tan 5-6 saat sonra bir paket daha ANIMAL CUTS alıyorum.

Akşam yemeğinde de öğlen yemeğinde olduğu gibi hafif az kalorili gıdalar almaya özen gösteriyorum haşlama ve sebze gibi. Akşam yemeğinden de bir saat önce 1 adet CLA EXTREME ve yemeğe başlamadan 15 dakika önce 2 adet CARB BLOC alıp yemekten sonra sadece 3 adet UNIVERSAL SUPER CUTS tablet alıyorum.

Gelelim bende yaptığı ilk etkilere: Bu takviyeleri almadan önce ençok kalp atışlarımı çok fazla etkilemesinden korkuyordum ancak böyle bir durum ile karşılaşmadım. Sadece ilk ANIMAL CUTS paketini aldıktan 1 saat sonra müthiş bir enerji patlaması hissettim adeta yerimde duramıyor devamlı hareket etmek istiyordum vücudumun ısısının arttığını bariz bir şekilde hissettim. Ancak 1-2 saat içinde bunlar da ortadan kayboldu. Bunun dışında normalde çok fazla su tüketen birisi olmasamda her ayrı ilaç için yaklaşık bir bardak su tüketiyorsunuz ve ilk günümde neredeyse her 45 dakikada bir tuvalete gitme ihtiyacı hissettim. Neredeyse aldığım suların 2 katını attım da diyebilirim.
    Öğleden sonra aldığım ikinci ANIMAL CUTS paketinden de bir saat sonra açıkçası yine bir enerji patlaması olacakmı diye bekledim ama böyle birşey olmadı yalnız ANIMAL CUTS'ı aldıktan yaklaşık 2 saat sonra hafif hareketler ile spor yapmaya başladım. Mekik çekmeye başladığımda ne zaman yorulacağım diye düşünmeye başladım çünkü hiçbir türlü yorgunluk hissi olmuyor bunun yanında durunca karın bölgesinde muazzam bir yanma hissettim, sanırım bu da biraz fazla yüklenmekten oldu. Ağırlık çalışmasında da aynı şekilde yorgunluk hissi yok ama durunca sanki bir anda kollarıma kan pompalanmış gibi bir yoğunluk hissi vardı.
    Genelde sabahları saat 7:30 - 8:00 arası kalkıp gece en erken2-3 arası yatan bir kişiyim ve buna rağmen yinede uyuyamama vb. bir sorun yaşamadım. Ayrıca gün boyu çok fazla olmasada mide bulantısı hissi oluştu ancak bu çok fazla su içmemden ötürüde oluşmuş olabilir.

Bugün aynı şekilde ikinci günümü tamamladım ama ilk günkü kadar mekik çalışması yapamadım sanırım karın kaslarımı çok yordum ve birgün dinlenmeye ihtiyaçları var.
    Diyetin başlangıcında moral bozmaması açısından günlük olarak tartılmayı düşünmüyorum haftalık olarak kilo değişimlerini takip edeceğim.
    Sparişlerimle birlikte NOW CHİTOSAN ve LIPO 6 'da spariş ettim onlarda geldi ancak chitosan yağ emilimini engellediğinden dolayı ve LIPO 6 ile HYDROXYCUT HARDCORE X'ın birarada fazla olacağını düşündüğümden onları şu aşamada kullanmayacağım ilerleyen günlerde prıgramın hızından memnun kalmazsam takviye olarak belki kullanabilir yada pakette yer değişiklikleri yapabilirim.

Yapmış olduğum bu programla ilgili gelişmeleri sizlere bildirmeye devam edeceğim. Sizlerinde görüş ve önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.

2. erb35

erb35 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    izmir
    ihşalla okadar ilaç karaciğerine zarar vermez..

3. residente_calle

residente_calle Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    bunlardan herhangi birini kullanmak bile (animal cuts) şahsen beni tereddüte düşürüyo olası karaciger problemleri açısından.

sen hepsine girmişsin masallah :)

4. batgun

batgun Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    0
    sırf karaciğer değil bu kadar stimulantla kalp sorunu olur.Lütfen biraz bilinçli hareket edin.Bırakın böyle 3-4 fat burner kombinasyonunu 2 tane bile kombine edenler korkarak yapıyor.

5. JohnnyTog

JohnnyTog Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Toghan
    Yer:
    İstanbul
    Animal cuts+super cuts3+hydroxycut hardcore x+cla extreme+carb bloc = Karaciğerin iflası ...

6. onelive

onelive Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Öncelikle çok cesur olduğunu söylemek istiyorum çünkü çok riskli bir küre başlamışsın...Akabinde bu ürünleri internet üzerinden mi sipariş ediyorsun internet üzerindense hangi site diye sormak istiyorum.Kolay gelsin....

7. yakuza35

yakuza35 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ticaret...
    Yer:
    Güzel İzmir
    bu kürü kullanan arkadaşa neoldu acaba birdaha forma uğramamış bence bu kadar ürün kombine edilemez edilsede sağlıkta problem açacağı kesindir bence bu konu biraz abartılı geldi bana yapacak kişi sağlığını hiçe sayar sonuu hüsran olur...

8. doqukaaN

doqukaaN Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Istanbul
    Karaciğeri harap etse yine ona şükür etmek lazım.

Hele ki sağlam 2-3 ürünü birden kombine etmek dozajı iyice yükselticeğinden dolayı kalp için çok çok tehlikeli olabilir.

Arkadaşa birşey olmamıştır umarım.

9. yanch

yanch Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yok artık,Bu kadar ürünü bir arada aldığın zaman yığılır kalırsın..

09:00 da hydroxycut aldım 12:00 da animal cuts aldım.

Şu an saat 12:15 fellik fellik forumda arıyorum bunları kombine eden var mı acaba diye.

Vücudumu dinlemekteyim "en yusuf yusufundan"

birdaha kombine edermiyim orası muamma..

10. bky

bky Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    korkmayın bana birşey olmadı

arkadaşlar daha önce yazdığım programı bir ay uyguladım sonuç biray içerisinde 15 kg zayıflama ve kasların oldukça toparlanması olmuştu.
    yan etki olarak hiçbirşey göremedim yalnız akşam geç saatlerde hydroxycut almanız durumunda yatınca yatakta dönüp duruyorsunuz :)
    bence önemli olan ne takviye aldığınız değil bunların ne kadarını kullandığınız eğer enrjinizi tamammen harcayıp vücudu yeterince yorduğunuzda istediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz. ben bu ilaçları www.bodybuilding.com adresinden spariş verdim ve türkiyeden alacağımın yarısından daha ucuza mal oldu. yalnız alırken şuna dikkat etmek lazım adetleri 1er tane yada max.2 tane almak lazım ki gümrükte ticari olarak değerlendirilmesin.
    daha önceden de atletizm ile uğraştığım için vücudumun direnci yüksek ancak belirttiğim gibi bu takviyeleri alınca bunları tamamen kullanmak gerekir yani vücudunuza ve kaslarınıza oldukça yüklenin. ilk iki - üç günden sonra zaten vücud alışıyor. sorusu olan arkadaşlara her türlü yardımcı olabilirim.

11. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    Yaptığınız kombinasyon saçmalığın saçmasında. Bu kadar kafayı yemiş durumdasınız bence. Tüylerim diken diken oldu. Umarım birileri bunu okuyup denemek istemez.

12. yanch

yanch Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Arkadaşlar böyle bir kombinasyon kesinlikle denemeyin.Sonucu hastanede alırsınız.Ayrıca bodybuilding.com dan supplement siparişi verdiğinizde ister 1 tane isterseniz 100 tane sipariş verin,ürününüz Türkiye'ye kargolanır,gümrükte yalan olur.Çünkü her türlü sporcu besin gıda v.s. v.s. supplement,yardımcı ek besin kaynağı falan filan hepsi gümrükte takılıyor.Bizzat Atatürk airport gümrükle konuştum.İnanmayan gümrüğü arayıp memura nacizane sorabilir.

Bu arkadaşında kilo vermek isteyen pek çok üyemize kötü örnek ve yanıltıcı bilgi verdiğini düşünmekteyim.Cahil Türkiyemin Cahil insanları yaa.

hasim301 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş