Animal Cuts, Olimp L-Carnitine, Olim CLA Kullanım

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Nicomedian tarafından 27 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Nicomedian

Nicomedian Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Kocaeli
    Merhabalar herkese iyi geceler dilerim. Yazın gireceğim mülakatlar ve vücudumda olan yağlardan şikayetçi olduğum için yaptığım cardioya aşağıda yazmış olduğum ürünleri eklemeye karar verdim. Sizce nasıl kullanmalıyım bu ürünleri? Ve nasıl bir beslenme uygulamalıyım?

Not: Gittiğim kurs sebebiyle sabah, öğle ve akşam olmak üzere yemek için 3 öğün ayırma imkanım var.

Çalışma programım: 30 DK Elliptical Seviye 7
    30 DK Bisiklet Seviye 1 Hız: 25-30 arası.
    30 DK Koşu Bandı Seviye 6.5

Universal Nutrition Animal Cuts
    Olimp L-Carnitine 3000 mg
    Olimp CLA + L-Carnitine

Cevaplarınız için teşekkürler.

2. SeyitCan

SeyitCan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba,
    Öncelikle kilo vermek isteyen kişiler için 3 öğün tavsiye edilmiyor çünkü vücut aç kalıyor. Savaşa giren bir ordu nasıl yiyecek stoklarsa açlık hisseden vücutta yağları stoklar, yakmaz.
    Bence yanınızda elma, badem, kuru kayısı gibi yiyecekler taşıyabilirsiniz ben okula götürüyorum okulda ara öğünleri yiyorum böylelikle vücut açlık hissetmiyor aksine yiyecek bolluğu yaşıyor buda kardiyoda size + puan olarak geri dönecektir, özellikle de badem çok önemli...

Koşu süresini arttırabilirsin vücut ilk 10dk enerjiyi karbonhidratlardan sağlıyor, 40dk daha uygun olur.
    -L-karnitin
    -CLA
    -BCAA (Kas yıkımını önlemek için)

Bence bu liste size daha uygun olur.

3. Nicomedian

Nicomedian Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Kocaeli
    Tavsiyeleriniz için çok teşekkürler. Söylediğiniz şeyleri yanımda götürebilirim o sıkıntı olmaz. Yazdığım ürünler elime ulaştı bcaa konusunuda maddi olarak uygun olduğumda temin ederim. Gün içinde yorulduğum için koşu biraz sıkıntı çıkartıyor ama 30 dk yı 45 dk ya çıkartmaya çalışacağım. Sizede ayrıca teşekkür ederim konuyu gören 43 kişi arasından yorum yapan tek kişi olduğunuz için. Saygılar, esen kalın.

4. emraherturk

emraherturk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb grenade thermo detanator ile CLA yı aynı anda kullanabilirmiyim ? birde grenade nin üzerinde sabah ve öğlen ikişer kapsül kullanmam gerektiği yazıyor fakat hocam antremandan yarım saat önce kullanmam gerektiğini söylüyor hangisi doğru ? ayretiyen protein tozuda kullanıyorum bu 3 ünü nasıl kullanmam gerektiğini yazarsanız sevinirim teşekkürler

Sayfayı Paylaş