Animal cuts kullanim tecrübelerim...

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve backom tarafından 4 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 16 üye.
  1. backom

backom Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    13
    selam arkadaşlar. Bugün itibari ile Animal Cuts kullanmaya başladım. Sabah saat 08.30 da ilk 9'luk paketi aldım. 1 saat sonra da 120 gr böreklik lor ( yörsan marka besin değerleri gerçekten mucize gibi), 2 adet haşlanmış yumurta ( sarısı dahil) 4 tane yeşil biber, 1 elma ve 4 tane domates ve 300 ml %0 yağlı sütden oluşan kahvaltımı yaptım. Önümüzdeki 3 hafta boyunca her kahvaltım aynen yuakrıda yazdığım gibi olacaktır. Sadece zamanlarında oynama olacaktır. İçerik değişmeyecek. Şimdi biraz ölçülerim den bahsedeyim.

boy: 182 cm
    kilo: 101.4 kg
    bel: 105 cm.
    sağ kol: 42 cm.
    sol kol: 41 cm.
    yağ oranı: %19
    hedef yağ oranı: %7-9

ölçülerden de anlayacağınız gibi standart türk erkeği yağlanması olan bel çeversi yağlanması var. Onun haricinde kas kütlem ziyadesi ile yeterli.( en azından ben böyle düşünüyorum:D ). Bu ilacın kullanımı ile ilgili olarak sabah aç karınına alınması gerektiği kutunun arkasında yazıyor, ikinci paketi de 4-6 saat arasında alın diyor fakat bunun idmandan önce mi yoksa sonra mı olması gerektiği yazmıyor. Ben ise ikinci paketi saat 5 gibi alıp 6.15 de idmana başlayacağım. İsterseniz biraz da idman programından bahsedeyim.

Pzt: göğüs+sırt+1 saat cardio
    sal: omuz+bacak+1 saat cardio
    Çarşamba: biceps+triceps+1 saat cardio
    perşembe:OFF+30 dk cardio
    cuma:göğüs+sırt+1 saat cardio
    Cts: omuz+bacak+1 saat cardio
    pazar:Biceps+triceps+1saat cardio

cardio adı altında yazdığım çalışma 25 dk. bisiklet 20 km/h hızını geçmemek şartı ile kalan 35 dk da yavaş tempo koşu şeklinde oluyor. Tabiki insan şaşar da beşer de:D sıkılıp 50 dk da bıraktığımda oluyor. Fakat genel hatları ile ben bu programa yüzde 80 oranında bağlı kalıyorum.

Diyet programı olarak günde 2000kcal civarı bir program uyguluyorum. tam içeriğini istek gelirse veririm ancak şukadarını söyliyeyim, Böreklik lor , %0 yağlıu süt, yulaf , light ton gibi gıdaları tüketerek geçiyor ömrüm.:D Ayrıca günde 2 servisde protein tozu kullanacam inş. cumartesinden itibaren sipariş verdim. hesaplarıma göre günde 40 gr kadar bi yağ alıyorum (ki onun da 10 gr mı kahvaltıdan geliyo yani çok rahat 30 gr a çekilebilir), 200 gr a yakın protein ve 180-200 gr arasında karb. alıyorum.

önümüzdeki 3 hafta boyunca düzenli aralıklarla kilomu buraya yazacağım ve Animal Cuts ı kullanım sürecimi ve etkilkerini sizlerle paylaşacağım. Ayrıca her hafta sonu düzenli oalrak yağ oranımı ölçtürüp kas ve yağ kaybını takip edip sizlerle paylaşacağım. İlk ölçüm bu cts yani 3 gün sonra. Ek olarak bugün İlaca başlamadan önce pzt günü kapsamlı bir kan tahlili yaptırdım amacım 3 haftanın sonunda bir tahlil daha yaptırıp ;Animal Cuts ın hormonlar veya çeşitli değerler üzerindeki olumlu olumsuz etkilerini görmek. Bunlarıda sizlerle paylaşacağım.

Yukarıda yazdığım husular konusunda olumlu yada olumsuz her türlü eleştiriye sonuna kadar kapım açık, faydalı olabilecek her türlü bilgi de başımın tacı dır, yeterki kafama yatsın. Şimdilik bu kadar:D

miminor bunu beğendi.
  2. ick17

ick17 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel bir olaaya değinmişsin başarılar diliyorum ve gelişmelerini merakla bekliyorum.. animal cuts u bende hafif karın yağlarımı eritmek ve göğüs kol vs yerleri çizmek amaçlı kullanmayı düşünüyorum ama hiç bir tanıdığım bu ürünü kullanmamış senin gibi kardeşlerimin önerilerini öğrenmek beni çok memnun edicekdir... :)

3. caliban

caliban Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Güzel bir başlık olmuş dostum merakla takip edicem konuyu..bu termojenik yağ yakıcılar acaba uzun süreli kullanımda dikkat dağınıklığı falan yapıyormu merak ediyorum ve etkilerinide tabi..

4. backom

backom Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    13
    2. Gün.....

evet arkadaşlar bugun ikinci gün , yaklaşık oalrak saat sabah 08:30 da bugün ün ilk 9luk paketini aldım ve saat 9.30 da konubaşlığında belirttiğim ölçü ve şekilde kahvaltımı yaptım. Gelelim dünkü tecrübelerime. Açıkçası bir ilaç için 1.gün sonunda olumlu yada olumsuz bir yorum yapmak abest olur laqkin şu dakkadan sonra yazacaklarımı yorum oalrak değil de ben sanki sesli düşünüyomuşum gibi okuyun.

Sabah aç karnınına alınan ilk paketin mide bulantısı yaptığını çok duymuştum fakat bende en ufak rahatsızlık hissi vermedi ama bu sabahki paketten sonra sanki mide yanması ile beraber bi,r bulantı hissettim fakat tamamen piskolojik oldugunu düşünüyorum. Dün aat 17.25. de aldım 2. paketi 18.15. de idamana başladım. Şunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim dün itibari ile kesinlikle terlememde en ufak bir değişiklik OLMADI. Her zamana ki gibi sırılsıklam bitirdim idmanı. Bir arkdaşım 2 tişört değiştirmen gerekcek diyordu fakat kesinlikle olmadı. Nese bakalım daha ilk gün belki de vücüdun tepkisi 2-3 gün sonra çıkacak. Kalb atışlarımla ilgili tecrübe ettiğim her hanngi bir değişiklik yok, yalnız tuvalete çıkma ile ilgili bir etkisi oldu gibi ( pozitif yönde) ama bu da tesadüf olabilir ilerleyen günlerde daha net bir yorum yapılabilir sanırım. Şahsi görüşüm 10.gün sonunda , yani kutunun yarısına geldiğimde net bir şeyler söylemeye başlayacam gibi. Hadi bakalım görecez. şimdilik bu kadar:D

Not: Arkadaşlar bir de ufak sıkıntım var ankarada elden uygun fiyata protein tozu alabileceğim bir yer varmı? Mevcut tozum bitmek üzereduh bunla ilgili bilgi verebilecek arkadaşlar özel mesaj atarsa çok sevinirim bu başlığı amacından saptırmayalım.;)

ick17 bunu beğendi.
  5. lantis44

lantis44 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Boyum 182 olaydıda kilom 150 olaydı her şekilde kilo verirdim fakat boya çare yok :(

Bu arada umarım istediğin noktaya gelirsin ben bu konuyu takip edeceğim bakalım nasıl olacak :evil:

2000 kalori çok değil mi biraz merak ettim doğrusu

6. backom

backom Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    13
    3.gün....

Merhabalar, bu sabahda ilk 2 gün olduğu gibi saaat 08.30 da ilk 9 luk paketi aldım ve saat 9.40 da aynı kahvaltıyı yaptım. Sadece bugun yumurta sayısını 2 den 4 e çıkardım fakat sadece 1 tanesi sarısı ile birlikte yedim diğerlerinin sadece beyazını yedim. Birazda ilacın dün üzerimde yaptığı etkilerden bahsedeyim.

Evet dün yani 2.günde, 1 günde yaşamadığım terleme, nabız artışı vev de uykusuzluğu hissettim. Cardiyonun 15. dakkikasında tişörtüm sırılsıklam olmuşdu. Normalde Cardio bitiminde olurdu. Ayrıca Omuz çalışması esnasında Dumbell shoulder Press in 2. setinde max. kilo da değilken (22.5 kg ile , benim max'im 30kg) ensemden ter aktı, nabzım aniden ciddi şekilde arttı. Ne yalan söyliyeyim bu etki beni biraz korkuttu ve 22.5 kg üzerine çıkmadım, ama bu etkilerin 1 kaç güne kadar geçeceğini düşünüyorum ( en azından umuyorum:D) Bu tecrübeden sonra önüm de kalan 18 gün boyunca hiç bir vg idmanımda max kiloya çıkmama kararı verdim. Yalnızca %70 kapasite ile max tekrar yapmaya çalışacam. Bununla ilgili her hangi bir akıl verebilecek olan varsa sevinirim. Gelelim uykusuzluk problemine saat 04.10 du en son saate baktığımda ve gerçekten bu beni yoracak gibi. İnş bir kaç güne kadar da bu etki ortadan kalkar Sonuç olarak, şimdiye kadar ciddi bir sıkıntı yok kısmetse bugun gidip ölçüm yaptıracam, yarın pazar olduğu için yazama belki ama pzt günü hem pazar tecrübelerimi hemde ölçüm değerlerimi yazacam inşallah.
    şimdilik bu kadar herkese selam olsunthums:

7. backom

backom Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    13

2000 kalori hiç çok değil dostum , çünkü gündüzleri, idman öncesine kadar karbonhidrat ağırlık lı idman sonrası ise protein ağırlılı besleniyorum. Gün içinde toplam yağ miktarı 40.gr geçmiyo. Dolayısı ile sıkıntı yok diye düşünüyorum ama bu konuda da mantıklı ve bilimsel her öneriye ve fikrim kapım sonuna kadar açık. İlgilendiğin için teşekkür ederim.

8. miminor

miminor Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Selam,

Animal cuts'a başlıyorum yarın. Fakat kafamı kurcalayan bir şey var yorumlarınızı bekliyorum.
    Haftada 6 gün boyunca yağsız ve sebze ağırlıklı besleniyorum. Kilom 89 boyum 183 cm fakat yağ oranım biraz fazla ve amacım bunu indirmek. 6 gün diet yaparken 1 gün kendimi serbest bırakıyorum ve zaten bunu 7 haftadır yapıyorum ve 7 kilo verdim. Zamana göre bakarsak gayet yavaş ve sağlıklı veriyorum. Fakat animal cuts kullanımı için 21 gün boyunca her gün kullanılması gerektiği yazılmış. Ben hafta içinde diyeti bozduğum gün de animal cuts kullanmalımıyım sizce yoksa o günü pas geçip haftada 6 gün mü kullanmalıyım ? Teşekkürler.

9. GuVeN_HeRSeYDiR

GuVeN_HeRSeYDiR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satınalma Yöneticisi
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar, kullanımınız nasıl gidiyor? Tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Ben 165 cm boy, 110 kg ağırlıkta, fazlasıyla obez birisiyim. Mide kelepçesi ameliyatıyla kelepçe taktırdım ve şimdi kelepçeyle yapacağım diyeti destekleyen bir spor programına başlayacağım.

Bu programda animal cuts + 1500'lük L-Carnitine kombinesi kullanmayı düşünüyorum.

Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

10. miminor

miminor Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Selam,

Öncelikle geçmiş olsun. Bence animal cuts kullanacaksan l-carnitine kullanmana gerek yok. Oldukça hızlı yağ yakımı sağlayabiliyor animal cuts düzenli bir kardiyo programıyla.

11. backom

backom Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    13
    11.gün...

merhaba arkadaşlar , 1 haftadır buraya yazamıyorum , başlangıcta gunluk gibi olacaktı ama kısmet olmadı diyelim. Neyse uzatmadan konuya dönelim.

bugun 11. gün. Konunun ilk başında anlattığım gibi geçen 11 gün boyunca ne diyeti bir kereliğine bile bozdum nede idman yapmadığım bir günüm olmadı. cumartesi ölçüm yaptırmaya gittim ve işte sonuçlar

98.1 Kg
    %17.4 yağ oranı
    bel 102cm
    sağ kol 41.6
    sol kol 40.3

sonuç gayet başarılı bence, daha 10 gün var ve bence yağ kaybı birazdaha hızlanarak devam edecek, neyse önümüzdeki cumartesi ölçümlerde görecez. Birazda ilacın etkilerinden bahsedeyim.

Geçtiğimiz hafta boyunca ilacın ilk 9 paketini sabah aç karnına aldım ve 1 saat sonra kahvaltımı yaptım. Bu 1 saatlik bekleme süresindeki mide bulantısı ve yanması azalarak devam ediyo , şu an için rahatsız edici boyutlarda kesinlikle değil. Akşam uyuyamama sorunu ise hemen hemen ortadan kalktı. İdmanlarda ki terleme gayet güzel şekilde devam ediyor, ilacın etkisi devam ediyo diyebilirim. Bunun haricinde benim hissetiğim herhangi bir yan etki olmadı. Hissedemediğim etkilerin olup olmadığınıda 10 gün sonra yaptıracağım kan tahlilinden sonra görecez bakalım:D

Sonuç:11 günlük kullanım sonucunda ciddi bir problemle karşılaşmadım. Bunun yanında günde 18 tane hap içmek inanın bana insana şnanılmaz bir motivasyon sağlıyo, kesinlikle diyeti bozmak istemiyosunuz. Moral olarak gerçekten çok iyi destek bence:D şimdilik benden bu kadar, selam olsun herkese.

ick17 ve seasgod bunu beğendi.
  12. seasgod

seasgod Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

son durum nedir acaba __?

13. haktan16

haktan16 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bugun bende animal cuts sipariş ettim hedefim 6 7 kılo vermek bunun 4 kılosu yağ olsa süper olur ama benım anlamadığım ürünun acıklamasında 42li ve 3 hafta sürdüğü yazıyordu günlük 18 hap 9 lu paket farklı bi ürün mu bu acaba ?

14. asliok

asliok Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    42 paket var, günde 2 paket alınıyor. her pakette 9 kapsül var. ben 1 paket kullanıyorum, bana yeterli geliyo şimdilik, başkasına nasıl etki eder bilmem :)

15. miminor

miminor Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    benim ilk kutum bitmek üzere. üzerinde her gün 2 paket kullanılması gerektiği ve 1. paket ile 2. paket arasında 4 ila 6 saat fark olması gerektiği yazıyor. paketlerden bir tanesini antrenman öncesi almak gerçekten ultra bir enerji veriyor, yorulmak bilmiyorsun ama efsane derecede terliyorsun.

16. backom

backom Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    13
    21.gün...

herkese merhaba, 6 gündür iş nedeni ile şehir dışındaydım, dolayısı ile ilacı kullanamaya devam ettim fakat ne yazıkki ne Vg nede cardio yapamadımkafa_ . Fakat diyetim de hiç bir olumsuz değişme olmadı. İdman yapamadığım içim Yaklaşık olarak 800-1000 kcal civarı kesinti yaparak 6 gündür diyete devam ettim. Şehir dışında olduğum için cts ölçüm de yaptıramadım, sonuç olarak ne aşamada olduğumu bu cts öğrenecem 21 gün sonundaki kilo ve yağ oranı değişimini sizlerle paylaşacağım. Fakat 21 günlük bu ilacın 6 gününde spor yapamamak inanılmaz can sıkıcı oldu benim için :mad:

Neyse çok uzatmadan cuma günü kan tahlili yaptıracağım ve ilacın ortaya çıkan bir yan etkisi olup olmadığını sizlerle paylaşacağım, onun dışında ilk 3 günde hissettiğim çarpıntı, uykusuzluk gibi etkilkerden eder kalmadı, sanırım vücüt uyum gösterdi ilaca. Bunun haricinde 21.gün olmasına rağmen sabah aç karnına alınan ilk paketten, kahvaltı edene kadar geçen 1 saatlik sürede hala ciddi sayılabilecek mide bulantısı oluyo. Bu etki hiç kaybolmadı. Bunların haricinde ben kesinlikle bir yan etki görmedim. Zaten bu Başlığı açma sebebimde bunları tespit edip sizlerle paylaşmaktı. Çünkü piyasada o kadar çok kulakdan dolma bilgi varki insan neye inanacığına şaşırıyor. Eğer kan tahlillerindende bir olumsuzluk çıkmazsa söyleyebileceğim Animal Cuts' ın ciddi bir yan etkisi yok( En azından benim üzerimde). Niyetim tahlil sonuçlarını takiben 1 hafta sonra 2. ve son küre başlamak.

Şimdilik benden bu kadar, cts günü yaptıracağım yağ oranı ve kilo değişimi sonuçlarını pzt günü burdan gene paylaşacağım. Selam olsun herkese...thums:

Bozo-Baku, residente_calle ve snnozlm bunu beğendi.
  17. haktan16

haktan16 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ürün bugün benimde elime ulaştı.ben saat 6 da olan vg antremanımdan 40 dk önce 1.paketi saat 10 da hafif tempo 1 saat açık hawada kosu yapıyorum saat 9 bucuk gibide 2. paketi alıcam

18. miminor

miminor Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Bende ilacı 19 gündür kullanıyorum. Bugün 8'de ölçüme gideceğim. Bilgilendiririm.

19. residente_calle

residente_calle Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    İlgiyle takip ediyorum başlığı.
    Mayıs ayı ortası itibariyle definasyona girecegim ve karın yaglarımdan kurtulmak tek hedefim.
    L-carnitine'e umut baglamak istemeyen ama bu tür yag yakıcılarının da "olası" yan etkilerinden tırsan biri olarak yorumlarınıza büyük önem veriyorum.

Başarılar

20. damnboy

damnboy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam, arkadaşlar animal cuts ile ilgili gelişimleri paylaşırsanız sevinirim. çünkü 2 gün içinde benimki de geliyor. hala tereddüt içindeyim kullansam mı? kullanmasam mı? diye...

Sayfayı Paylaş