Animal cuts kullanımım ve bugün başgösteren sıkıntılarım:S

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve lasthunter tarafından 20 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. lasthunter

lasthunter Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Evet arkadaşlar son 2 aydır düzenli ondan öncede bi 2 ay düzensiz olarak v.g yaptım hedefim yağ oranını düşürmek yaklaşık 10 gün önce ilk animal cutsımı bitirdim baya da verim aldım terletme olsun enerji olsun yani son 2 ayda 8 kilo verdim 1 ayı cutsla geçti dün 2.kutuya geçtim ve yanında multipowerın likid carnitine nini aldım kardiyom çok daha iyi oldu ama bu sabah uyanıp ilk paket cuts ı aldığımda herzamanki gibi bi yanma oldu ama çok uzun sürdü mide bulantısı ve sırtımda karıncalanma şeklinde devam etti, dedim heralde açım ondan kahvaltı yaptım bi 20dk kadar rahattım sonra yine başladı bu süre boyunca da 4 kez falan büyük tuvalete çıktım en sonunda dayanamadım kustum ve şuan biraz iyiyim neden olmuş olabilir acaba? animal cuts yan etkileri diye araştırdığımda herhangi bişeye de rastlamadım son kullanmamda da sıkıntı olmamıştı teşekkürler.

2. lasthunter

lasthunter Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    nedense 2.günümde böyle bi sıkıntım olmadı heralde ara verip tekrar başlayınca ilk gün vücut biraz afallıyo ama 2.günde düzeldim

3. antikky

antikky Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Kaç kilosun,acaba normalin üzerinde mi kullanıyorsun ki?
    Bir doktora görünerek kan tahlili yaptırmanı tavsiye ederim.

4. lasthunter

lasthunter Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    198 boy 100 kiloyum normalden fazla da değil normal şeklinde kullanıyorum yani günde 2 paket ama şuan iyiyim kan tahlili yaptırırdım da şuan kullanma aşamasında olduğum için anormal bişey çıkabilir bence bu kutu bitince yaptırmayı düşünüyorum

Sayfayı Paylaş