Animal Cuts Kullanımı ile ilgili Soru

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve ghost rider tarafından 28 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. ghost rider

ghost rider Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Uzun bir süredir forumu takip ediyorum ve gercekten arayışlarım sonucunda cevabını bulamadığım bir soru hakkında sizden yardımcı olmanızı rica edeceğim. Öncelikle forumda bu açtığım ilk başlık eğer bir hatam oldu ise kusuruma bakmayın.

Kendimle ilgili olarak :
    Boy : 1.74
    Kilo : 65

Profesyonel olarak su altı sporları ile uğraşıyorum daha sonra bir süre ara vermek zorunda kaldım ve tabi doğal olarak bu kilo almak ile sonuuçlandı. Yaklaşık olarak 78 kiloya ulaşmıştım. Çabalarım sonucu tekrar 64 kiloya indim tabi doğal olarak kas+su+yağ yıkımı sonucu kütle kaybı yaşadım. Yaklaşık 7-8 aydır yağ almadan kas artırarak ve ya yakarak elimden geldiğince hacim arttırdım. Şu anda ilk defa yağ yakıcı kullanıcam ve bunun için animal cuts + animal nitro aldım. Bugun ilk günüm. Ancak öncelikle antreman şeklimden bahsetmek istiyorum. Sabah 7.45 kalkış ardından kahvaltı. Öğle yemeği 12:30 - 1:30 eve geliş saat 7:30 akşam yemeği 7:45-8:00 ve malesef antreman 9:00 - 10:00. 11:30 - 12:00 uyku zamanı. Hafta içi vaktim olmadığı için evde kendim dumbell ve sehpa ile antremanlarımı yapıyorum. 1 gün antreman diğer gün karın yada karın + koşu yapıyorum haftada bir gün dinlenme hafta sonları ise su altı antremanları yapıyorum. Hedefim fazla irileşmeden fit olmak yada diğer tabirle plaj vücudu.

Şimdi asıl sorum şu, lütfen konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar beni bilgilendirise sevinirim.

Ben animal cutsı ilk olarak sabah uyandığımda diğerinide 12:30 da aldım ilk gün gerçi henüz antreman yapmadım yemekten sonra dinlenme anındayım şuan. Saat 9 da antremana başlayacağım. Acaba bu saatte yapacağım antremanda cuts etkisi halen devam edecekmi yoksa tamamen boşa mı harcamış oluyorum cuts ı ?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. Saygılar.

2. ghost rider

ghost rider Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Akşam antremanı fena gitmedi terleme oldu ancak okuduklarıma kıyasla fazla olduğunu söyleyemeyeceğim. Uyku ile herhangi bir sorunum olmadı her zaman ki gibi yastığa başımı koyduğum anda uyudum :D. Antreman bittikten sonra protein içtim ve 40 dakika sonra nitroyu 330 ml meyve suyu ile içtim. Saat 23:45 te yattım ve yatarkende 300 ml light süt ile protein aldım.

Sabah yine aynı şekilde dünkü gibi cuts aldım. Bakalım bugün nasıl gidecek. Konu ile ilgili hala kararsızım. Acaba ilk cuts ı saat 12:30 da alsam diğerini saat 5:00 - 5:30 gibi alsam daha mı yararlı olur ?

3. wanderlei99

wanderlei99 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    ilkini sabah aç karnı uyanır uyanmaz alman en iyisi..digerini ise aksam yemegınden yarım saat once al..antremana geç gidiyorsun bu nedenle antremandan once alman uyku problemi yaratabilir..

ghost rider bunu beğendi.
  4. ghost rider

ghost rider Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    O zaman bu şekilde kullanınca bu diğer hapları 4-6 saat içinde mutlaka alın kısmını atlamış oluyoruz. Şu durumda antremandan önce alınması 4-6 içinde tekrar alınmasından daha faydalı anlamı çıkıyor sanırım.

5. wanderlei99

wanderlei99 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    antreman saatine daha yakın olması için öyle tercih etmen daha mantıklı ben antremandan 30 45 dk once alıyordum inanılmaz terletiyordu birazda enerji cabası..

ghost rider bunu beğendi.
  6. ghost rider

ghost rider Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Anladım çok teşekkürler

7. ghost rider

ghost rider Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bugün 3. gün. Dün cuts aldım yine ama off günümdü. Bugün Cuts'ı yemekten 30 dk. önce alacağım ve akşam karın + koşu var. Antremandan sonra whey pro 30 dk sonra nitro alacağım. Bakalım nasıl gidecek.

8. snnozlm

snnozlm Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Antremandan sonra ilk önce nitroyu al. Daha sonra protein tozunu iç. Kullanım şekli böyledir.

9. ghost rider

ghost rider Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yanılmıyorsam kutusunda eğer protein kullanıyorsanız antremanın ardından proteini içip 30 dakika sonra kullanınız yazıyordu.

Bknz. Ör: https://www.supplementler.com/shop/Animal-Serisi/Universal-Animal-Nitro-30-Paket.html

Önerilen Kullanım:
    Dayanıklılık spor ve antrenmanlarından 30 dakika sonra 1 paket alınız. Daha iyi sonuçlara ulaşmak için günde toplam iki paket, birisi antrenmandan hemen önce, diğeri 30 dakika sonra olmak üzere iki servis kullanınız. Eğer antrenman sonrası protein tozu kullanıyorsanız Animal Nitro'yu protein tozunu içtikten 45 dakika kadar sonra alınız. Animal Nitro'yu boş mideye 250 ml üzüm suyu veya başka bir meyve suyu ile almanızı tavsiye ederiz.

10. snnozlm

snnozlm Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Directions For Universal Animal Nitro: When lifting, there is a critical 4-hour anabolic "window of opportunity" that exists. To take advantage of this window, take 1 pack of Animal Nitro within 30 minutes following resistance training. For better results, take 2 packs daily --the first immediately before lifting, and the second within 30 minutes after. If you use a post-training protein shake, wait at least another 30-45 minutes after you've taken the Animal Nitro pack before drinking your shake. Always take Animal Nitro on an empty stomach, preferably with 8 oz. of grape or other fruit juice.

Ben de bunu sunayım sana. Ayrıca forumda Animal Nitro başlığına bakarsan orda da kullanım şekli mevcuttur.

Link vermeyi unutmuşum: http://www.bodybuilding.com/store/univ/nitro.html

11. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Snnozlm,
    Farkı nedir ? direkt çevirisi olmuş sizin gönderdiğiniz?

12. Samet22

Samet22 Yeni Üye

Beğenileri:
    202
    Ödül Puanları:
    0
    animal cutsı 3-4 günde bir pak alın, etkisinin pek farketmeyeceğini ama kazancınız olacağını göreceksiniz. (maddi)

Sayfayı Paylaş