Animal cuts ile en iyi ikili ve kullanım şekli?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Necro tarafından 9 Mart 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Necro

Necro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar merhaba ben yağ yakıcı olarak araştırmalarımdan sonra yan etkisi en az ve en etkili olarak animal cuts ı buldum ve kullanmaya baslıcm ama bundada kas miktarinda azaltmaya neden olacagını okudum :(
    ve animal cuts ı tam olarak ne zmnlar kullanacagımı bulamadım forumda. Bir kaç sorum var cevaplarsanız sevinirim.duh

1-) Animal cuts yanında hangi urunu kullanarak kas azaltmasını en aza indirim ? Ve 2. urunu ne şekilde kullanmalyıım ?:confused:
    2-) Sabahları 09:00 - 09:15 arası kahvaltı yapıyor
    10:30 gıbı antremana gidiyorum ( Haftada 4 gun )sizce animal cuts ı gunde kaç doz ve hangi saatte almalıyım ?

şimdiden teşekkur ederim

2. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım bak anımal cuts ve tecrubelerım dıe baslıklazr var bastan ıtıbaren okusan hepsi yazıyor.konu acmasaydın keske bunun için .animal cuts ı gunde 2 paket alacaksın 1 pak.açkarnınna dieri ise antremandan 30-45dk önce.kas kutlessine bı etkisi yok yanlıs okumussun ama zayıflama olacagı ıcın doğal olarak kastanda gıdebılır bunu engellemek ıstıyorsan protein tozu takviyesi kullanabılırsın veya iyi dengeli beslenırsın ...... dediğim başlıgı bi incele..

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş