Animal Cuts - Hydroxycut elite powder (toz)

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve CeidoX tarafından 8 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. CeidoX

CeidoX Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Merhaba arkadaşlar elimdemde Animal Cuts ve hydroxycut elite powder (toz) olanı var ikisinide bi anlık hevesle aldım fakat spora fazla gidemiyorum. Bu yüzdende satmak istiyorum hydroxycut elite powder ı yaklaşık 10 12 gün içtim 10 günde 98.1 den 94.8 e düştüm.

Animal Cuts ise fazla kullanma fırsatım olmadı paket 0 gibi 4 5 paket kullandım bıraktım.

Hydroxycut elite powder ı 260 TL ye ankaradan aldım bir aralar orjinalliğinden şüphe ediyordum fakat gerçekten işe yarıyor ve orjinal. 13 15 gün arası kullanabileceğiniz toz var içerisinde istediğim fiyat 120 TL.

Animal Cuts ise SUPPLEMENTLER den aldım 164 TL ye istediğim fiyat 110 TL dir. Bunuda 25 26 gün kullanabilirsiniz.

Ürünlerin Resimleri :

Konuyu umarım doğru yere açmışımdır. Yanlış yerdeyse moderatörlerden ricam konuyu taşımalarıdır. Herkese iyi forumlar

2. CeidoX

CeidoX Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Konu Güncel

3. fRaNtiCBjK

fRaNtiCBjK Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Evet cok dogru yere acmissin. Konun kapanmak uzeredir ve sende banlanmak uzeresin. Forum kurallari acik ve net satis yasak!!!

4. CeidoX

CeidoX Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Öncelikle üslubunuza dikkat edin. "Konuyu umarım doğru yere açmışımdır. Yanlış yerdeyse moderatörlerden ricam konuyu taşımalarıdır. Herkese iyi forumlar" gözlerinizde bir sıkıntı olduğu bariz belli "EDEPLİ" bir şekilde konunun yanlış yerde olduğunu ve konuyu kaldırmamı istiyebilirsiniz.

5. fRaNtiCBjK

fRaNtiCBjK Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Uslubda bi kabalik yok eger ki var ise ozur dilerim ;) Forum kurallarini iyi oku dedim alis veris satis kesinlikle yasaktir;) bu arada merak etme kardes gozlerim de hic sorun yok !

Sayfayı Paylaş