animal cuts + animal rage xl + universal nutrition carnitech

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve omerfb333 tarafından 23 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. omerfb333

omerfb333 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    öncelikle merhabalar abilerim,ablalarım, kardeşlerim uzun zamandır animal cuts ve rage kullanıcısıyım acık konusmak gerekirse cuts ve rage i daha öncede bir arada kullandım tahmini 2 ay kadar =) ancak o zamanlar işten çıkmıştım ve bittiğinde alacak durumum olmadı sporada uzun süre ara verdim su an tekrar spora, cuts'a ve rage'e basladım.
    sizlere sorularım şunlardır;
    *Cuts ve rage'i bir arada kullanarak doğrumu yapıyorum? (Amacım kesinlikle kas yapmak değil. Ben kilo vermek istiyorum aşağı yukarı bir 20-25 kilo kadar.)
    *bu iki ürünü ( cuts ve rage) kullanırken carnitech (universal'ın karnitini) almamda bir sakınca varmı? yada gereksizmi?
    *piyasadaki en iyi carnitin weidermidir? yoksa fiyatı abartımıdır?
    *son sorumda bu ben definasyon yada spor için değil bildiğiniz vebalı gibi kilo kaybetmek istiyorum bunun için cardio yapmam gerektiğini biliyorum ancak ne kadar süre ile? ve beslenmemde neye yönelmeliyim protein karbonhidrat vesaire.

değerli görüşleriniz için hepinize çok teşekkür ederim

2. omerfb333

omerfb333 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    kimsenin bi fikri yokmu =/

3. Sail

Sail Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Bence direk supplement kullanmaya yönelmek yanlış hani baya kilo vermiş son 1-2 kilo kalmış vücudunu şekillendirmen lazım olsa neyse.Ama sen 20 /25 kilo diyorsun.bu benim fikrim

4. omerfb333

omerfb333 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    abi ben daha önce cuts ile istediğim kiloya ulaştım ancak daha sonra tekrar saldım kendimi işlerin yoğunluğundan 1 senelik kayıt yaptırdığım salona 5 ay gidebildim su an 105 kiloyum en kötü 80 i görmek istiyorum ve buna ayıracak ne yazıkki akşamları koşma dışında (9-12 arası) vaktim yok.. oturduğum semte yakın spor salonuda yok ne yazıkki olanlar senelik 3000 lira istiyor:D.. cuts su an elimde 2 kutu var ayrıca rage xl siparişide verdim 2 kutu yolda geliyor. benim için önemli olan su cuts rage kombinasyonundaki kafein miktarı beni etkilemiyor yada ben bişey hissetmiyorum bilmiyorum bunlara ilave olarak carnitin kullanırsam ölürmüyüm :D bana birinin bunu söylemesi lazım birdeee ayrıca abi lütfen bana birisi söylesin weider likit mi daha etkili yoksa universal carnitech mi =(

Sayfayı Paylaş