animal cut ve nitro.....deneyimlerim

Konusu 'Supplement Günlüğü' forumundadır ve ataberkim tarafından 11 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    pazartesi ve sali gunu bilgisayarimin problemimden dolayi yazamadim....degisen cok onemli bi sey yok...sadece ilk gun kardioda biraz zorlandim...hastaliktan sonra bence bayagi normal..temiz yemege devam... ... daha iyi bir ikinci donem dusunmustum ama iyi bir baslangic olmadi .. bundan sonra ki 15 gunde daha duzenli olmaya calisacagim.... nitro ve whey le desteklemeye tabiki devam ediyorum,dumbelllls

2. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    dunku calismanin ardindan cekilmis fotorafim.... dun daha iyi bir kardio yaptim.. vucudum kendine geldi.. son 14 un...bakalim neler olacak....yaklasik yarim kilo daha kaybettim...:)

Ekli Dosyalar:

3. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    bir kac gun yazmiyacagim,cunku onemli bir degisiklik yok...her sey normal seyrinde devam ediyor... onemli olan da bu bence......:D

4. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    a32a32son 7 gun....a32

5. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    weightlifter son 6 gun...30 dakika kardio , sirt ve omuz... yaklasik 55 dakikalik bir calismadan sonra evde idim.....hersey yolunda devam ediyor.. yanliz bugun biraz az su ictim ve kahve sayim arti dolayisla... havalarin soguk olmasindan onemli bir faktor.......biraz daha 6 pack gozukmeye basladi ama yeterli degil......

6. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    son 5 gun.. 30 dakikalik kardio ve gogus... bugunku calismam.... 4 degisik hareket ve agirlik artirarak ,tekrari azaltarak....:D

7. heartLess

heartLess Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İzmir
    kutu bitiminden önce ve sonra fotolarını bekliyorum bende animal cuts düşünüyorum en azından örnek olur konunu güncel takip ediyorum:)

ataberkim bunu beğendi.
  8. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    son 3 gun... klasik bir gun daha... 30 dakika kardio. abs ve back... 1 saat te yakin bir calisma oldu.. pazartesinden itibaren hic suplement kullanmadan bir hafta gecirmeyi dusunuyorum..elite whey ve USPlabs Jack3d konbinesine basliyacagim....bu 2 urununde ratingi cok yuksek burada..fiyat olarakta daha ucuz...elite wheyi tercih sebebimden biride de icin glutamine olmasi.. creatin ve glutamine bir arada kullanip hacim yapmak istiyorum. 10 ay once whey ve bsn no exp bir arada kullanmistim.. benim icin basarili idi.. usplaps yeni bir urun ve daha basarili olarak one cikiyor ...hayirlisi..yaza tamamen istegime kavusmus olacagim sanirim...

bench_O

9. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    son 2 gun.. sabah ac karnina tartildim ve 72 kilonun biraz ustunde idim.... istedigim aralik 71 72 idi... ama bu da buyuk basari benim icin....77. 5 kg araliginda idim.. cok fazla kilolu degildim ama abslerimin cikmasi icin caba sarfediyorum...5 kg 42 gunluk diyet te basarili bence....daha kilolu insanlarda dahada basarili olacagina inaniyorum.....bu arada ne kadar olursa olsun kas kaybimda oldu....dunde belirttigim gibi yeniden calismaya basliyacagim.. biraz hacimden daha guzel ne olabilir........herkese basarilar...

10. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    finally..... sonuncu gununumdu.. rahat bir calismanin ardindan 42 gun + 7 gunluk periyodu tamamladim.. hastaligimdan dolayi biraz aksaklik oldu ama genelde bana gore basarili idi... 1 haftalik dinlenmeden sonra tekrar gyme devam edicegim...yaza kadar hedefim hacim saglamak... bugun yeni urunlerim geldi.. simdiden sabirsizlaniyorum....herkese kolay gelsin simdiden...dumbelllls

11. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    bir kac resimle bu 42 gunluk suplement gunlugumu kapatiyorum...

1 ve 2 resim...ilk basladigim yil 2008 nisan ayi...
    3 .resim...2009 eylul sonu BSN NO-Xplode, 2.25 Lbs., Lemon ve Optimum 100% Classic Whey, 5 Lbs., Vanilla Ice Cream kullandiktan sonra BSN NO-Xplode, 2.25 Lbs., Lemon "un yerine bu yeni urunu ilave edip,whey e devam etmistim..
    (Muscle Pharm Assault, 2.6 Lbs., Blue Arctic) bana gore bsn den daha basarili bir urun..sadece antreman gunleri aldiginiz icin ekonomikte...
    4,5,6,7 ve 8 Animal cuts ve animal nitro
    dan sonraki halim....

herkese hedeflerinde basarilar dilerim........ataberkim...

Ekli Dosyalar:

12. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    1 hafta bekleyecektim ama bugun itibari ile yeni periyotuma basladim... yeni baslik altinda sizlerle paylasacagim.....

13. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    ne kadar zayifmisim...kendimden korktum.. 85 kilo olmak daha guzel...2 ay once guzel geliyordu gozume ama simdi degil...

14. Limon

Limon Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zahit
    Yer:
    İstanbul
    cut+nitro bayağı iyi olmuş tabi program da etkilemiştir :) güç kaybınız oldu mu yağ yakım döneminde ?

15. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    guc degil de kas kaybim oldu...istesende istemesende kas kaybi oluyor..cok duzenli beslenmeme ragmen onune gecemedim...

16. rei

rei Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    Animal nitro 1 kutu bittikden sonra 1 hafta bekleme süresi varmı cuts gibi ?

17. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    animal urunleri genelde oyle.

18. rei

rei Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    hmm o zaman 15 gün kullanıp 1 hafta ara veriyoruz 15 günde etkili oluormu acaba?

19. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    nitro yu kullanali cok uzun zaman oldu. tekrar baktim ve ara vermene gerek yok. zaten 15 gunluk paket. gunde 2 paket aliyorsun. 15 gun kesinlikle yeterli bir zaman degil bana gore.

rei bunu beğendi.
  20. rei

rei Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    sadece agırlık antrenmanı olan günlerdemi alıyorsun nitroyu mesela ben haftada 3 gün agırlık 4 gün kardio çalısırım ama kardiolarımda agırdır 40 dk HIIT kosu falan yapıorum o günlerdede almayı planlıyorum kas kaybı olmasın diye

Sayfayı Paylaş