animal cut ve nitro.....deneyimlerim

Konusu 'Supplement Günlüğü' forumundadır ve ataberkim tarafından 11 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
  2. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    1 inci kutu hemen hemen bitmek uzere... bu gun dinlenmedeyim.. zaten baya yorucu bi is gunu gecirdim o gucude bulamadim acikcasi kendimde.... 11 saat her gun acik havada , hava durumu ne olursa olsun farketmeden( bugun ki hava sicakligi - 17 idi bir ara) 7 gun calisan biriyim. o yuzden ac kalarak diyet yapmam soz konusu olamaz. o zaman normal kendi isimi yapamam .. ben animal cut , nitro ve leanbody(musclemilk gibi hic seker olmayan hazir protein) uclusu olarak diyetimi destekliyorum... belki biraz daha fazla protein almak gerekir.. ama kas kaybi olmadan da zayiflamak mumkun degil.cunku kendimi aynanin karsisinda her gun goruyorum bu degisimi esimde goruyor..... su yumu duzenli olrak ictigime gore kaybim bu 2 li yonundedir... bel etrafimi gayet iyi bildigim icin kaybim bu yondede cok fazla.... en son halimin resimleri koyucagim icin 2 inci periyodun sonunu beklemenizi rica ediyorum... herkezin ilgisi icin tesekkurler.......a32

Son düzenleme: 30 Ocak 2010
  3. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    bu gun 21 gunluk periyodun sonu ... bugunku calismamdan sonra animal cut birakacagim ve 1 haftalik periyotta basliyacagim ve ayni zamanda gyme devam etmeye karar verdim..bu arada diyet ve animal nitroya devam edecegim..... bu sabah ac karnina tartildigimda 73.8 kilo idim.... yani 3 kilonun biraz fazlasi bi kaybim oldu.... tam olarak 77.5 kg dan 73.8 kiloya dusmusum... 3.7 yapiyor....cok fazla kilosu biri olmadigima gore bence basarili..2. periyotta biraz daha isi siki tutup 71 ile 72 arasinda bi yere gelirsem sanirim 6 pack e ulasacagim....... 20 yil( hatta daha fazlasi)oncesi kiloma dondum..... bakalim
    2 . 21 gunluk bolumde neler olacak...
    "don t give up"...............................bench_O

4. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    2008 nisan ayindan itibaren 2010 kadar ki gelismem.... bu arada 4 aylik ve 6 aylik bir ara soz konusu.. inisli cikislarla 2 yil.... 42 yasa gore fena sayilmaz bir gorunum bence.... 21 gunluk 2 . periyotta bakalim neler olacak.............dumbelllls

Ekli Dosyalar:

5. batgun

batgun Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    0
    ataberkim hiç 42 yaşnda gibi durmuyosun vücutta gayet güzel..başarılar

ataberkim bunu beğendi.
  6. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    kardioya devam,bugun sadece nitro yu aldim... fakat gunduz iste biraz yoruldugum icin redline(enerji)aldim. cunku bi anda birakinca biraz degisiklik oldu .cabuk yoruldum cunku.... suyu ayni miktarda tuketiyorum,diyete cok siki bi sekilde devam ediyorum.. gogus ve back calistim... agirlikta fazla zorlanmadim, simdilik biraz daha fit bir gorunus kazanmak , fazla kas kaybetmeden 21 gunu bitirmek istiyorum... daha sonraki donemde 3 , 4 kilo gibi bir kas kutlesi hedefim.... bu arada yogurtan daha iyi bir urun kesfettim.... KEFIR.... orjinali cok kotu degil ama yogurt gibide degil, meyvalilari cok iyi... yogurtan daha faydali ... dengeli beslenmek isteyenler icin guzel bir alternatif.......thums:

7. ofi

ofi Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    tam bır fıtnes vucudu tebrıkler

ataberkim bunu beğendi.
  8. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    cardio ve biraz agirlikla bu gunude tamamladim. ilginctir animal cuta baslamadan once de dikkatli yemege calisiyordum ( kucuk ogunler 4 veya daha fazla)ama bazen birden aclik hissedim gozum yiyecek bir sey ariyordu... 3 gun oldu hic boyle bi kriz gelmedi... insallah devam eder..... nitro ya tabi ki devam...... pazartesi gunu siki bir sekilde yeni periyota basliyacagim....sanirim cuma son gunum olacak .2 gun tamamiyle (isin disinda) dinlenmeyi dusunuyorum.....

9. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    2 gunden beri gyme gidemiyorum, aslinda bu 1 haftalik arada devamli gitmeyi istiyordum ama olmadi.... pazartesi gunune kadar dinlemeye calisacagim artik. diyete devam bu arada....pazartesi gunu animal cuta tekrar basliyacagim, sabirsizlikla bekliyorum ikinci periyotu.........:D

10. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    bu gun 2. kutuya basladim.. sabah ilk isim 2 bardak su icerek animal cuts almakti.. ilk bastaki gibi bir yanma olmadi...ilk kutuya basladigim ilk birkac gun ayni belirti olmustu...2 . partiyi 11 gibi alacagim... zamanlama cok onemli benim icin cunku aksam cin gibi evde oturmaktan nefret ediyorum....erken kalkmanin faydasi bence.....

11. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    saat 11 de ikinci animal cuts 'i aldim ve normal bir calisma gununden sonra 1 saat dinlemeye cektim kendimi... animal nitro "yu aldiktan 1 saat kadar sonra kardionun basinda idim...kolay bir yuksek tempolu 30 dakikalik kardio ve arkasindan 4 degisik gogus hareketi (kilo artirarak ve tekrari dusurerek),4 degisik abs hareketi ile ilk calismami tamamladim... nitroyu da aldiktan sonra dinlenmeye cekildim... su an biraz yorgunluk belirtisi basladi.. sanirim erken yatakta olucagim....ilk gun icin fena degildi .su icimim yaklasik 3 lt civarinda idi,havalarin soguk olmasindan dolayida sabah kahve sayim biraz arti 3 buyuk bardaga ulasiyor...biraz azalta bilsem iyi olacak ama gercekten cok soguk -17 ler civarinda geciyor hava sicakligi.......bench_O

12. kenan_23

kenan_23 Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    28
    animal cuts aldım içinde mavi kırmızı sarı mavi beyaz haplar var doğru mu yarndımcı olur msn

13. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    kenan 23 u bilgilendirmek amaciyla....umarim yardimci olur..tesekkurlerdumbelllls

Ekli Dosyalar:

kenan_23 bunu beğendi.
  14. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    2. gunede sabah 5 30 ve 11 30 animal cutsi alarak devam ettim. dun ki gibi herhangi bir anormal degisiklik yasamadim..30 dakikalik kardiomu tamamladiktan sonra bugun back calistim.(4 degisik hareket ve cok tekrari azaltarak ,agirlik ekleyerek)...dunden dolayi biraz gogus kaslarim da biraz agri var o kadar....nitroyu gym oncesi ve sonrasi almaya devam ediyorum zaten gun icinde protein takviyelerimde devam ediyor... gercekten iyi bir 21 gun gecirmek istiyorum....affi yok..."don't give up...keep going"weightlifter

Son düzenleme: 10 Şubat 2010
  15. kenan_23

kenan_23 Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    28
    teşekkürler yardımın için doğru ürün elimde kandırılmadık

16. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    kenan 23 , dogru urunde elinde olduguna gore... kolay gelsin

kenan_23 bunu beğendi.
  17. kenan_23

kenan_23 Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    28
    nitro varsa stak ve pumpında resimlerini koyarsan sevinirim teşekkürler

18. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    2 gundur, ciddi rahatsizlandim...ates ve bogaz agrisi bir arada biraz ara vermek zorundayim.....vucudumu toplamam lazim.....

19. kenan_23

kenan_23 Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    28
    geçmş olsn sanırımbugunlerde herkes hasta

ataberkim bunu beğendi.
  20. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    sonunda iyilestim... bu neymis arkadaslar boyle.... pazartesi devam......

Sayfayı Paylaş