Animal Cut mı? Yoksa Cla/L-carnitine kombinesi mi?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve cnkcnk tarafından 9 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. cnkcnk

cnkcnk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese iyi bayramlar öncelikle, forumda yeni biriyim. Başlıkta da belirttiğim gibi kafamı kurcalayan soru animal cut mı yoksa cla/l-carnitine (birlikte) mi kullanmalıyım? Elimden geldiğince forumda, alakalı tüm konulara göz gezdirdim. Ama tam bir cevap bulamadım.

Birçok kişiye danıştım, ama bu kişiler bu ürünlerin hepsini kullanmamış, kıyaslama şansına sahip olmayan kişilerdi. Ben de hiç animal cut kullanmadım.

Kesinlikle hazır içecek tüketmeyen, şeker kullanmayan, abur cubur diye tabir ettiğimiz şeylerden kaçınan biriyim. Boy 1.87, kilo şuan 82. Sabah saatlerinde güne başlamadan tiit şeklinde haftada 3 gün cardio yapıyorum. Okul ve diğer nedenlerden dolayı gün içersinde çok hareketliyim, yani sabah saatlerinde metabolizmayı hızlandırmak, normal bir cardiodan cok daha faydalı benim için. İşte bu noktada kafama takılan soru, benim şartlarıma sahip biri için hangi ürün daha faydalı olacaktır?

Animal cut zannedersem komplike bir burner, yani metabolizmayı hızlandırıcı etkisi sabah saatlerinde cardio yaptıgım icin gayet faydalı olabilir.

Cardio için animal cut ve yan ürünler ( nitro,stak gibi) mi ?
    Yoksa cla/l-carnitine ve bcaa ya da mega forte gibi ürünler mi?

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme: 9 Kasım 2011
  2. meren07

meren07 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    ister bulk ister defisyon dönemde ol bu sporun %70-%80ni beslenmeye dayalı. yağ yakma amaçlı kullanacağın ürünler sana %10 katkı sağlar (tabi kişiden kişiye değişmekle beraber). carnitine ve cuts her iki ürünüde kullandım benim tercihim herzaman için cuts olur. Çünkü ben carnitinin yağ yakmaya pekde yararlı olacağını zannetmiyorum kullandığım dönemde de bunu hissettim ayrıca carnitinle ilgili okuduğum bazı makaleler var ki carnitinin yağ yakmaya yardımcı olmadığı vücut ısısında biraz artış sağladığı ve biraz da enerji verdiğinden bahsediliyor. Hatta okuduğum makalenin bir tanesinin başlığı "carnitine yalanı" idi. araştır bulursun nette.thums:

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:40 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:35 ----------

demem o ki yağ yakmaya yardımcı ürünler kullanacaksan termojenik olanlardan tercih et derim. protein alımını ve bcaa alımını yüksek tutarsan ayrıca kaslarını da korumuş olursun. son olarak aç karnına sirke,limon karışımı iç faydasını göreceksinthums:

pratora1 bunu beğendi.
  3. Solwied

Solwied Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Arkadaşlar aynı soruyu bende soruyorum lütfen yardımcı olur musunuz

4. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Cla ve L-carnitine'i tercih edebilirsiniz

5. raqetuna

raqetuna Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    cuts ve carnitine i spor öncsi cla yı ise günlük öğünlerinle alabilirsin

6. Solwied

Solwied Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Nasıl kullanılacağını dğl cla ve l-carnitine ikilisi mi yoksa sadece cuts mu kullanmak daha mantklı diyorum

7. raqetuna

raqetuna Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    tamam işte hepsini birlikte kullanabilirsin en mantıklısı bu. yaza daha yağsız girmek için 3 haftalık ağır tempo ile cuts carnitin ve cla yı kullanacağım haziranda mesela..

8. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    CLA, L-carnitine ve animal cutsu hangi mantıkla önerebiliyorsunuz hepsini bir anda ? Bir kere Solwied'in yaşını ve spor geçmişini bilmiyorsunuz. Ayriyetten cuts zaten başlı başına bir yağ yakıcı CLA ve L-carnitini de nasıl kombine ettirebiliyorsunuz. Ağır tempoda cardio ve çalışma yapabilirsiniz ama bu kadar yüklenmeye gerek yok karaciğere.

Cutsu başlı başına kullanabilirsiniz. Cla ve L-carnitine i kombine edebilirsiniz. Tabi ki öncelikle spor geçmişinizi bir yazmazınızı öneririm. Cuts daha komplike bir ürün ve animal serisinin bir ürünü. Bence bu tür ürünlere daha yeni kişiler kullanmamalı. Ama l-carnitine ve cla yı kombine edebilirsiniz. Cla yı öğünlerle birlikte L-carnitini de spordan 30 dk önce alabilirsiniz.

Ama öncelikle bilgilerinizi bizlerle paylaşmanızı öneririm.

9. Solwied

Solwied Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    5 sene karete gecmism vardi biraktm 2.5 sene sonra fitness basladm 6 ay yaptm ara verdm yaklask 5 ay snra basladm 2. haftadaym gunluk 35 dk kosu yapiyorum 15 dk bisiklet kg 72 boy 174 yas 16 ozellikle gogus bolgemdeki yaglardan sikayetciyim

Sayfayı Paylaş