ani açlık

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Poseidon35 tarafından 9 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Poseidon35

Poseidon35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    merhaba ben 18 yaşında 1.90 boyunda 80-83kg civarında endomorf biriyim 4 ay önce ciddi bi bunalım ile 110 kg dan bu kg düştüm gün içinde sadece limonlu su içip akşam da bi elma ile gün bitiyordu kas erimesi hat safha zaten kolumun inceldiğini farkediyordum işte sonra toparlandım ruhen body devam dedim 2.5 sene aralıklı antrenmanlara gidiyordum ama öyle adam akıllı vücut yapıp kg vermedim sonra yediği çıkarma başladı mide tutmuyordu neyse bu 2.5-3 haftadır acayip çikolata şeker yemek yeme olayı sardı ani acıkma hemde iştah hapı yutmuş gibi yağlanma belirtileride var bi nebze bu durum dan nasıl kurtulurum 77-80 kg arası düşmek istiyorum kas içinde iyi bi vücut olsun o düşüncedeyim .

2. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Dostum yazı yazarken nokta virgül vb. cevap vermek isteyen kişilerin okumadan kaçmasını önleyecek araçları koyman lazım. Ben boş bulundum okudum. :) Ani acıkma insülinin dengesizliğindendir. Kendine bir beslenme programı oluştur. Sporu düzenli yap. Hatta spor ve beslenme programını oluştur, forumda paylaş yorumlayalım.

Poseidon35 ve HG! bunu beğendi.
  3. Poseidon35

Poseidon35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ya yeniyim o yüzden kusura bakmayın.telefon ekranıda küçük geldiğinden.nokta virgül vb. kullanmak biraz üşengeçliğime neden oluyor.

4. ArL

ArL Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    28
    7 yıldır diyet yapıyorum belki bi gün bu his geçer diye bekliyorum ben hergün bununla savaşıyorum. Tarçın, hurma, süt insülini dengeler derler deneyebilirsin bende ne bunlar nede niceleri hiç bir işe yaramadı.Bi tavsiye verebilirim sıcak şeyler içmek(yeşil, siyah çay, kahve) bi yarım saat erteliyor sadece kendimde onu keşfettim. Bunları da deneyebilirsin.

Poseidon35 bunu beğendi.
  5. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Diyet döneminde intermittent fasting oneririm. 7 saatlik yeme periyodunda istesende acikamiyorsun 2500kaloriyi az surede alinca.

MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ArL bunu beğendi.
  6. ArL

ArL Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    28
    intermittent fasting i sadece ramazan da uyguluyordum ama deniycem gerçekden aklıma yattı teşekkürler

Dynamo bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş