Anabolik steroid kullanırken nasıl bir antrenman programı tavsiye edersiniz?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve GoldenARMY7 tarafından 2 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. GoldenARMY7

GoldenARMY7 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Öncelikle herkese iyi günler.Ekim ayının başında ilk kürüme gireceğim ve internette nasıl bir antrenman programı izleyeceğimi araştırmaya başladım fakat pek bilgi edinemedim konu açmak istedim.Soru gayet basit anabolik steroid kullanırken nasıl bir antrenman stratejisi belirlememiz gerek?

2. zero59

zero59 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Tekirdağ
    Öncelikle Yaş Kilo Boy Daha Önce VG Yaptınmı Yağ Oranın Kaç Bunları Öğrenmemiz Gerek.

3. GoldenARMY7

GoldenARMY7 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Boy:1.77
    Kilo:81
    Yağ oranı:%16.4 civarlarıydı en son geçen cumartesi ölçmüştüm
    3 yıldır Fitness'la ilgileniyorum (düzenli ve disiplinli olarak 1 tam yıl diyebiliriz)
    Dip not:Arkadaşlar steroidin zararlarından vs gibi konulardan bahsedicek arkadaşlar lütfen yorumlarınızı kendinize saklayın bunları yeterince araştırma yapanlar biliyor zaten teşekkürler....

4. zero59

zero59 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Tekirdağ
    Steroid Kullanmıyorum Karşı Değilim Herkezin Kendi Görüşü Senin Şu Anda Çalışman Gereken Sistem Normal Bir Natural Vücut Geliştirmeden Farklı Olmamalı Örneğin Aranızdaki Fark Senin Daha Fazla Gelişmen Ve Daha İdmanlara Ağır Girmen Gibi Bir Farklar Olur Bayadır Vücut Geliştirmeyle İlgileniyorum Diyorsun Ozaman Kendine Göre Bir Program Yazabilirsin Örneğin 1. Gün Göğüs Ön Kol 2. Gün Sırt Arkakol VS. Böle Çalışman Ama Genellikle Sana Piramit Şeklinde Çalışmanı Öneririm 12-10-8-6 Olarak Kendine Ayarlayabilirsin Ama Her Sette Mümkün Olduğunca Ağır Girmen Gerek Mesela 12 Tekrar 20 Başlayabilirsin 10 Tekrar 25 Girebilirsin 8 Tekrar 30 Girebilirsin Son Tekrarı 6 Taneyi Azda Olsa Arttırman Gerek Ben Sana Kiloları Örnek Verdim Ama Mümkün Olduğunda Maximum Ağırlık Yap Böylece Daha İyi Olacaktır Benden Bu Kadar Başarılarr..

NOT: Mutlaka Piramit Sisteminde Çalışmanı Öneririm Her Tekrar Her Maximum Kilo !

5. GoldenARMY7

GoldenARMY7 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Hocam çok teşekkür ederim yorumunuz için aynen o şekilde çalışmayı planlıyordum bende zaten spor salonundaki müsabik bir hocamız tarafından bu şekilde tavsiye verilmişti şu anda natural olarak çalışıyorum 1 ay olarak küre hazırlık gibisinden piramit şekilde çalışmaya başladım dediğiniz gibi bir program yapıp haftada 2 şer kez üstünden geçicem kasların 6 antrenman günü olucak haftada.Steroidi silah olarak kullanman gerek dedi hocam yenilenme ve toparlanma süren yarı yarıya hatta daha da fazla bir miktarda azalıyor dedi zaten araştırmalarım sayesindede bu bilgilere ulaşmıştım.Tekrardan teşekkür ederim...

Sayfayı Paylaş