Anabolic Steroidler

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve güçlüadam tarafından 25 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. güçlüadam

güçlüadam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    10
    Anabolic Steroidler adlı konu başlığının altına mesaj atamıyorum , iznim yok diyor bunun sebebi nedir acaba?
    Anabolik Steroidlerle ilgili birşeyler sormak istiyorum , forumun o kısmına konu açabilmek için ne yapmamız gerek bilgisi olan var mı?

2. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
  3. berkay7743

berkay7743 Özel Üye

Beğenileri:
    705
    Ödül Puanları:
    123
    Tamamen silinse doping ve hormonlar bölümü daha iyi olur aslında ben kürdeyim ama platoya geldim ondan platoya gelmeyen küre girmeye kalkmaması için tamamen silinse daha iyi ben 24 şubattan beri yerimde sayıyordum:D

4. güçlüadam

güçlüadam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    10
    O neden bilgi veren ve üzerinde konuşulan bir konu anabolik steroidler ve şuan varolduğunuda biliyoruz , kullanılıyorda , bunu konuşmamak ne işe yarıyor?

5. Brewmaster

Brewmaster Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    Teşvik etmemeye, destek olmamaya, genç sporcuların gözünü para hırsı bürümüş ilaç tüccarları tarafından sömürülmemesine, sağlık, etik, ahlak ve kanuni açıdan forumun sorumluluk almayarak vebâl altında kalmamasına yarar.
    Dediğiniz gibi engellenemez belki, ama bu parçası/ortağı/destekçisi olunmasını da gerektirmez.

6. Ironpump15

Ironpump15 Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    Anabolic steroidler bölümünde çok seviyeli kaliteli konuşmaların olduğu kisimlarda var,maalesef kurunun yaninda yasta yanmis.Kaldiki bir sporcunun küre girip girmemesi onun tercihi,adamin sigarasi alkolü yoktur küre girer bu da onun tercihidir saygi duyup ona en doğru yolu göstermek gerek basligi kapatarak yanlislarin onunu kapatmak yerine daha çok yanlislari doguracagini dusunuyorum.

octeniskrup ve SoldiersOfGod bunu beğendi.
  7. güçlüadam

güçlüadam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    10
    Aslında bu olay teşvik etmemek değil.Kullanan ve kullanıcak olan kişilerin konuştuğu bir ortam forum , başlığınıda Anabolik Steroidler koyunca orda bunu kullanmayı göze almış kişiler oluyor.Anabolik Steroidlerin konuşulması hiçbir türlü destekçi olunduğu anlamını göstermez.Belki etrafında kandırılan bir çok kişi burda aldığı ürün , alıcağı ürünü veyahut kaç haftalık kür yapıcağını , uzun ester mi kullanmalı gerektiğini , temizleme hususlarını burda sorarak , daha doğrusu daha deneyimli insanlarla iletişime geçerek daha bilinçleniyor , mesele bunu kesmek konuyu kapatarak.

Sayfayı Paylaş