Anında Görüntü Şov

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve FleXoR tarafından 16 Mart 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    6 kişinin sıcak ve canlı bir ortamda insanların sıkıntılarını unutturduğu ve yüzlerde bir tebessüm uyandırdığı harika bir doğaçlama kesinlikle tavsiye ederim müptelası olacaksınız buradan mahşer ve cümbüş ekibinide kutluyorum

foxtürk cumartesi 23:30

djburakgs, Karasan ve diez bunu beğendi.
  2. kimodedim

kimodedim Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    oturup tamamını izleyemesemde bakıorum cumartesi geceleri bazen. komik ve ilginç bi tarzları var ve önemli olan bun canlı yapıo olmaları... zor iş ama başarıolar...

3. Enigma

Enigma Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    bu aralar gülmekten karnımı ağırtan,yerlerde yuvarlanmama sebep olan yegane şey.

4. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    anında görüntü showu 1 seneye yakındır izliyorum fakat popülaritesi 1-2 aydır çoğaldı.şimdiye kadar 1-2 bölüm hariç kaçırmadım.

çok eğlenceli,çok hoş kabul..

ama sürekli izleyenler bilir.sürekli benzer espriler,benzer tonlamalar,benzer tripler,benzer mimikler,benzer konular,AYNI OYUNLAR..sanki her bölüm 1 öncekinin tekrarı..

öyle ki ne söyleceklerini 1-2 sn. öncesinden kestirebilir hale geldim.severek izlemiyorum.

ilk çıktığında ben de gülmekten yerlere yatardım.her hafta izlemenizi tavsiye etmiyorum.2-3 bölümde 1 izleyin.

saygılar.

Karasan bunu beğendi.
  5. FLEX-POINT

FLEX-POINT Özel Üye

Beğenileri:
    682
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    FITNESS ANTRENÖRÜ
    Yer:
    kırklareli\lüleburgaz
    hiç kaçırmadığım tek program. cumartesileri iple çekiyorum. doğaçlama gerçekten zor iş. büyük yetenek, varsın benzer espriler olsun yine de her programda bizi güldürmeyi başarıyorlar.

6. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    valla böyle gizli cevherler zaman zaman oluyor, zamanında şok vardı, bence harika bir programdı, sunucusunu çok takdir ederdim.
    Sürekli aynı tarz espiri olayına karşıyım ama itiraf edeyim bir Kemal Sunal, bir Bizimkiler örnekleri var.
    Hep aynı şey olsa bile insan izlemekten kendini alamıyor (tabii bu benim için geçerli)
    Bizimkileri hatırlarsınız, her bölüm hemen hemen bir öncekinin aynısıydı, Dumpkoff vardı, Sabri Bey, kapıcı Cafer, katil, taktak Sedat, hep aynı döngü sürüp gidiyordu, ama o kadar keyif alıyordum ki o döngü içinde hareket etmelerinden, sürekli aynı şeyi izlemek saçma bile olsa izleniyordu.
    Bu programı merak ettim, genelde orijinal şeyleri çabuk keşfederim ama televizyonla aram nane olduğu için ancak haberdar oldum, teşekkürler.

7. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Bende zaman zaman rastlıyorum, izliyorum gördükçe. Tv'den izlemekle stüdyoda olmak çok farklı olsa gerek. Çünkü böyle doğaçlama gösterileri bulunduğu yerden izlemek gerek bence. Ayrıca King'e katılıyorum doğaçlama oyunlar her hafta yapıldığı takdirde aynı kaseti izleme tadı verebiliyor.

8. djburakgs

djburakgs Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul-Üsküdar
    hiç bir zaman kaçrmadığm bir prgramdır. gülmek isteyen herkese tavsiye ediyorum..

Sayfayı Paylaş