Anımal cuts + nitro + pak + ventolin // Yağ Yakım günlüğüm GÜNCEL!

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve ehueh tarafından 17 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 19 üye.
  1. ehueh

ehueh Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    bu arada barfıx cekmeyı cok sevıyorum gunde ara ara kafam esınce 10 ar 10 ar cekıyorum toplam 50 edıyor rahat

2. ehueh

ehueh Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    şu anda 2. ventolin tabletini içtim ve tansiyonum 13 - 8 kalp atışım 120 ve spor yapmıyorum şu anda

3. krnkmdd

krnkmdd Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    3.günde 97 den 94 e pek normal değil bu sanırım.

ehueh bunu beğendi.
  4. ehueh

ehueh Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    bende şaşırdım ama bel korsesi kullanıyorum onunda faydası oldugunu dusunuoyrum bu arada kılomda bı degısıklık yok. vucudum su atmısta olabılır defınasyondan once gunde 6 lıtre su içerdim şimdi 2 litre cıvarı. ama su atmıs olsa kilomda degısıklık olması gerekıyordu çözemedım :)

Son düzenleme: 20 Şubat 2010
  5. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    ventolinleilgilibaska problemlerin oldu mu gune kac mg tablet kac mg kullaniyorsun?

6. ehueh

ehueh Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    ventolınle ılgılı pek bi yan etki görmedım sadece içtikten bi saat sonra ellerde ufak titremeler hissediyorum ve çok az baş agrısı birde sanki alkol almıs gibi kafam güzel oluyor :D güç artısıda gördüm ventolın kullandıgımda. astım hastası oldugudumdan pek bi yan etkisini görmuyorum sanırım

zhu.zhq bunu beğendi.
  7. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    ehueh öncelikle animal gibi bi ürünü cuts-nitro-pak olarak alıyorsun üstüne üstlük ventolin ekliyorsun ve su tüketimini 6litreden 2litreye düşürüyorsun ilk olarak kalp zarar görüyor karaciğerleri söylememe gerek yok ve böbrekler..Ventolin yada cuts'u şimdilik çıkarmalısın ve günde 20dk hızlı tempo kardiyo yapabilirsin tabiki fitnessda yapmalısın az ağırlık çok tekrar definasyon düşündüğün için..Hep söyledim sana defineye geç çok bulkta kalma diye ama dinletemedim şimdi define olsaydın benim dediğimde beslenmene dikkat ederek yağsız bi şekilde bulka devam ederdin yağ ve şeker tüketimini sıfır'a indirerek neyse hayırlısı olsun bana diyorsun sabırsızlık yapma sende yapma 1 ayda incelcem diye sağlığınla oynama bence bian önce animal pak dan ve ventolinden kurtul ventolin kullanıcam illa diyorsan cuts'la kullan.Animal pak'ı ise nisan gibi iyice define dönemi başladığında stack2 ile kullanmalısın definasyon artşı için

8. ehueh

ehueh Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    kardesım sagolasın zaten öyle yapmayı dusunuyorm pak cok az kaldı 5 tane falan onlarıda bitireyim kurtulayım ventolın cuts nitro devam edıcem.. zaten 1 yada 1.5 ay defınasyona devam etmeyı dusunuyorum daha dogrusu cuts vs kullanmayı dusunuoyrum daha sonra sadece ventolın ve pak amıno proteın vs tekrar basmayı planlıyorm 1.5 ayda ıstedıgım olcuye gelecegıme emınım :) eger gelmessem defınasyona yag yakıcılarla devam etcem. sagol ilgin için kardesım eyw :)

AxiboY bunu beğendi.
  9. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    kardeşim şuan bulk dönemi zaten direk nisan da girsen daha fazla yağ yakabilirdin ama tabiki nasıl uygun gördüysen öyle devam et biliyorum çok iyi olacaksın ;)

10. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    suyu vucut su tutmasin diye mi azalttin :S eger oleyse yanlis bir dusunce gibi geldi bana cunku yag yakimi yapanlar bilakis suyu artiriyor.

11. krnkmdd

krnkmdd Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Bencede definasyon döneminde aşırı su tüketmeye bak.4 litreye cıkartıyorum ben .

ehueh bunu beğendi.
  12. ehueh

ehueh Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    tavsiyeler üzerine pak almıyorm. cuts nitro ventolin whey olarak devam ediyorum ...

suyu 4 e cıkardım dahada cıkarmayı dusunmuyorm açıkcası. 4. 5. kürümdede beslenmem aynıydı fakat tek değişiklik pazar gunu 300 gram ton balıgı 300 gram sardalya yedim :)

13. galois91

galois91 Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Eskişehir
    Pak kullanmanın ne zararı olacak ki? Sonuçta multivitamin-mineral kombinasyonu... Bence cuts kastedilmiştir

ehueh bunu beğendi.
  14. ehueh

ehueh Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    ayrıntılı foto cekemedim simdilik bu var ama yavastan parçalanıyor vucud sanrım

Ekli Dosyalar:

15. ehueh

ehueh Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    bende öyle düşünmüştüm pak sonucta vitamin mineral ama biraz baş agrısı tarzı birşeyler yaptı sanırım ard arda içtiğimden bi kaç gün içmeyip sadece gece yatarken pak içmeyi düşünüyorm

16. batgun

batgun Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    0
    pak a devam et bence..

sanırım bozokaydın hocanın bir yazısındaydı insanlarda yağ yakımını engelleyen bir madde varmış ve aşırı miktardaki C vitamini alınımıyla yok edilebiliyormuş.

Paktada %2000 C vit.var.Bu sadece bir örnek bence Pak almanın hiçbir zararı olmaz

ehueh bunu beğendi.
  17. ehueh

ehueh Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    dediklerinizi değerlendircem bu arada 81,5 kiloya düştüm 6. gün

18. galois91

galois91 Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Eskişehir
    Başağrısı için neden olarak ventolin, cuts dururken neden pak ı seçtin bilmem.

pastnova ve ehueh bunu beğendi.
  19. ehueh

ehueh Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    onceden 3 unu yarım saat ara ıle ıcıyordum sımdı pakı ya 1 hafta içmıycem yada sadece aksamları pak içicem sabahlar cuts nıtro olarak devam edicem en saglıklısı bu olacak sanırım

20. krnkmdd

krnkmdd Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Bencede Pak sana en son baş ağrısı yapcak eşydir bu kombinde söyliyim kesme Pakı.

ehueh bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş