Amix iso prime tavsiye edermisiniz?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve drasus tarafından 8 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. drasus

drasus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar Merhaba, bu spora başlayalı 17 ay oldu.Forumdaki çoğu supplement konularını okudum. Çok konu okuyunca bazı yerlerde kafa karışıklığı oldu. Daha önce optimum on gold whey 300gr paket kullandım denemek için ben de gaz yaptı. Laktoz intoleransım var. Daha sonra weider cfm kullandı bence gayet başarılı ürün ama pahalıya geliyor. 900gr 200tl. Sonuç olarak izole ve Laktoz miktarı düşük whey almak istiyorum. Seçeneklerim;
    1-amix isoprime , bu whey içeriği baya iyi duruyor ama forumda çok az bahsedilmiş
    2- nutrade premium isolate, içerik güzel ama Türkiye dışında satışı yok. Ne kadar güvenilir? Herkesde bi soru işareti var sanki
    3- optimum hidrowhey sanki pahalıya geliyor
    4-weider cfm çok kaliteli bence ama bu da pahalıya geliyor
    5- dymatize iso içerik iyi ama forumda konuşulan texasdaki üretim yerinin kalite sorunu, ve supplementer. Comdaki danışmanın bence dymatize almayın demesi
    6- multipower, musclepharm, isozerocarb gibi içerik detayı yazmayan izoleleri düşünmedim ama öneriniz varsa değerlendirelim
    Ben amix den yanayım ama sizce ne yapayım?
    Teşekkür ederim

2. drasus

drasus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hiç cevap veren yok mu?

Sayfayı Paylaş