Amix Iso prime CFM

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve diez tarafından 16 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl?

1. Başarılı

oy sayısı 19
    86,4%
  2. Orta karar

oy sayısı 1
    4,5%
  3. Başarısız

oy sayısı 2
    9,1%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. tonystark

tonystark Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Amix | Amix Nutrition PREDATOR® Protein pwd.

Arkadaşlar bu markanın predator ürünü için ne düşünüyorsunuz ? 159tl 2kg 5.5 gr glutamin 6küsür bcaa içeriyor bir porsiyonda 30gr fiyat çok uygun görünüyor piyasada glutamin içeren toz bulmak çok zor hepsi glutamin diye glutamik asit satıyor bunun içeriğinde saf glutamin yazmakta.

2. UfukArda

UfukArda Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    içeriği benimde dikkatimi çekti. bence kaliteli bir ürüne benziyor bende yakın zamanda deniyeceğim

3. tonystark

tonystark Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Hammaddeyi nerden tedarik ettiklerini ve nerde paketlenip Türkiyeye girdiğini öğrenmek lazım internette amix adına ingiliz firması olduğu haricinde hiçbirşey bulamadım.

edit : sanırım artık predator ürünü üretilmiyor internettekiler stok fazlası eski ürünler çünkü kendi sitelerinde predatore dair hiçbirşey yok

Son düzenleme: 6 Mart 2014
  4. kemolina

kemolina Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar ürün değerlerinde 1 ölçek 28 gram ve 1 ölçekteki bcaa ve glutamin oranı çok çok iyi yüksek.Servis oranı da iyi peki fiyatı neden çok düşük yardım edebilecek birileri var mı?

5. s60doctor

s60doctor Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaslar bu urunun degerleri cok guzel. Ancak ne dogru duzgun bir yorum ne de satisini yapan site bulamadim. Bu degerler ve fiyata ragmen neden ulkemizde tutmadi acaba. İlk girdiginde 160-180lira gibi rakamlarla satilmis gayet uygun gibi duruyor. Definasyon icin ideal urun gibi.

Vazgecmek yok.. Kolay olsaydi herkes yapardi

6. cuma Eroğlu

cuma Eroğlu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    iyi günler bi kaç sorum olacak beni aydınlatırsanız çok sevinirim bilgilerinize önem veriyorum ben UNIVERSAL 3001 , OPTIMUM KREATEİN ,GASPARİ BCAA 6000 ve MULTİPOWER ISOLATE 100 kullanıyorum bunları nasıl kullanmam gerekir lütfen bana bu konuda yardım edin çok sevinirim kafamdaki soru işaretlerinden kurtulmak istiyorum sayenizde

7. s60doctor

s60doctor Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    Multipower isolate 100'u sabah kalkar kalkmaz ve antrenman sonrasi kullanabilirsiniz. genel whey kullanimi bu sekildedir
    Universal 3001 aminoasit antrenmandan once ve sonra kullanabilirsiniz.
    Kreatinin de cesitli kullanim onerileri var sahsen kendim 1 cay kasigi kreatini antrenmandan 30-60dk once kullaniyorum.
    Yukleme haftasi onerilerinde ise antrenman oncesi ve sonrasi kullanim oneriliyor, kreatini kullanmaya basladiginizin ilk haftasi.
    Gaspari bcaa 6000 antrenman oncesi ve sonrasi 4-5 tablet atabilirsiniz.

Lakin bu kadar supplement kullaniyorsunuz, baslar baslamaz kullanmadiginizi varsayarak bu kadar supplementi orta-ileri seviye birisi ve bu konularda bilgisi olan ya da yardim alan birisi kullanir bence. Siz yine de profesyonel birine basvurun.

8. sinful

sinful Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba ;
    Ülkemizde her yerde bulunmaması kesinlikle distribütör kaynaklı bir sorun . Gerçekten değerleri çok iyi ve aynı zamanda isolate bir protein. Amix Türkiye'de reklam çok yapamadı ve bu yüzden çok meşhur değil. Bu marka daha çok Almanya ve Polonya da çok tutulmakta. Yalnız şu anda fiyatı 240 lira civarında. Bence whey protein için bu fiyatlar çok fazla.

9. cuma Eroğlu

cuma Eroğlu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Teş
    e
    --- Mesaj birleştirildi, 25 Aralık 2014 ---
    Teşekkür ederim verdigin bilgiler için sabah isole kullanmam şart mı peki ileri seviye için sabah öneriliyor orta seviye kaç senelik bi spor mazisi olması gerekiyor

10. s60doctor

s60doctor Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    Sabah sart diye bisey yok, ancak gece boyu ac kalan vucuda kalkar kalkmaz protein vermeyi oneriyorlar. Orta seviye sporcu bence 1.5-2 yilini bu ise vermis kisidir. Sahsi dusuncem bu yonde.

11. cuma Eroğlu

cuma Eroğlu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ozaman sorun yok spordan önce whey kullanırım spordan sonra isole kullanırım ozaman

12. ahmoyit

ahmoyit Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Meraba arkadaslar. 6 aydir duzenli body yapiyorum yas 20 boy 178 kilo 70. Bundan once 2 hafta ladar once gncden performance aromasiz whey aldim arkadasim bana piyasadaki en dogali bu demisti. Acikcasi tadi plastik ordek gibiydi :D neyse sonra proteine baslamaya karar verdim ve arastirdim isime en cok amix iso prime cfm nin yaricagini dusunup onu aldim. Sorum iste su. Bide yaninda kampayada oldugu icin o.n. creatin aldim 300 gr. Yine yaptigim arastirmalara gore whey proteini spordan hemen sonra tuketiyorum. Creatini iste meyve suyuna katip spordan sonra kullanmaliyim bence yaptigim okudugum seylere gore. Peki sizce onceligi hangisine vermeliyim. Yani spordan cikinca terim ustumdeyken hemen uzumsuyuyla creatini alip sonra dus vs alip biraz bekliyipmi proteini aliyim yoksa tam tersimi? Aklimi bu karistiyor

13. gorkemkilic

gorkemkilic Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    ürünü light süt ile tüketebilir miyiz? bir de hiçbir yerde yok..

14. ahmoyit

ahmoyit Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Urunu 3 haftadir kullaniyorum. Bence oldukca iyi ve etkili bir urun. Suyla da icebilirsin sutlede. Yalniz suyla birazcik boyle ufakcik sekerli gibi oluyo. Ama light sutle falan cidden guzel ve rahat bi icimi var. Ben aldigim zamanlar o sitede vardi ama simdide bitnis stoklar. Biraz daha arastir evet cok populer bi urun degil ama bence denemelisin. Memnun kalirsin

15. cmert95

cmert95 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar birçok ürün denedim. Bundan önce (favorilerimden) iso100 vardı elimde. iso100 den bile başarılı diyebilirim. Şiddetle tavsiye ederim. Sorularınızı yanıtlarım :)
    --- Mesaj birleştirildi, 30 Haziran 2015 ---
    Arkadaşlar birçok ürün denedim. Bundan önce (favorilerimden) iso100 vardı elimde. iso100 den bile başarılı diyebilirim. Şiddetle tavsiye ederim. Sorularınızı yanıtlarım :)

Son düzenleme: 30 Haziran 2015
  16. coder

coder Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Yazılımcı
    Yer:
    istanbul
    Arkadaşlar bu ürünü deneyenler var mı? Almak istiyorum tavsiye eder misiniz?

Sayfayı Paylaş