Amix Iso prime CFM

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve diez tarafından 16 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl?

1. Başarılı

oy sayısı 19
    86,4%
  2. Orta karar

oy sayısı 1
    4,5%
  3. Başarısız

oy sayısı 2
    9,1%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Amix Iso Prime'ın Amacı:
    Yağsız kas kütlesi oluşturmak. Spor sonrası yaşanan kas yıkımını hızlı bir şekilde önlemek.

Amix Iso Prime Nedir?
    Amix Iso Prime toz formda olan bir Whey Protein ürünüdür. CFM Teknolojisi ile filtrelenmiş olan Amix Iso Prime %90 İzole Whey Protein oranına sahiptir.
    Çok hızlı bir emilime sahip olan Iso Prime özellikle spor sonrası kullanıldığında etkisini göstermektedir. Neredeyse 0 olan şeker ve yağ oranları sayesinde sporcunun çok daha saf protein tüketmesini yardımcı olmaktadır.
    Iso Prime Aspartam içermemektedir ve düşük bir laktoz oranına sahiptir.

amix_iso_prime_cfm_2000_gr_2646.jpeg SPTAMX041098.png

Balboa7 bunu beğendi.
  2. takoz40

takoz40 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Değerler bakimindan oldukca iyi gozukuyor ayrica weider cfm'nin nerdeyse yari fiyata definasyon icin 1e1 urun diye dusunuyorum

3. Ertuğrul KIRAL

Ertuğrul KIRAL Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
  4. Mert Arslan

Mert Arslan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    İstabul
    Merhabalar, kendimce yaptığım küçük araştırmalarla bu ürünü almakta karar kıldım fakat şaşırdığım konu bu ürünle ilgili pek bir şey yazılmamış.
    Kullananlar tecrübelerini aktarırlarsa çok memnun olurum.

Açıkçası benim ürünü seçmemdeki ilk neden, yağ yakımı sırasında kullanılabilecek besin değerlerin sahip oluşuydu. Hoş daha kullanmak nasip olmadı.

Yaklaşık bir aydır spor yapsam da düzensiz yapıyorum. Beslenmeme dikkat etmeye çalışıyorum elimden geldiğince. Karbonhidrat eser miktarda alıyorum denebilir. Ekmeğin kokusunu unuttum...

Buna rağmen iyi bir gelişim gösterdim. Tartıda çok değişiklik olmadı ama kaslarım belirginleşti ve büyüdü. ( Yağ yakımı + Kas gelişimi aynı anda oluyor. ) İstediğim de bu...

Protein Tozu takviyesi ile daha iyi olacağını düşünüyorum.

Her ne kadar siparişimi vermiş olsam da kullananların yorumlarını okumak istiyorum.

5. Ertuğrul KIRAL

Ertuğrul KIRAL Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    4 dimension isolate matrix cfm kağıt üzerinde içerik olarak sanki daha başarılı gibi geldi bana.

6. Mert Arslan

Mert Arslan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    İstabul
    Kimsenin ürünle ilgili bir tecrübesi yok mu arkadaşlar ?

7. Ferecov

Ferecov Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    urunu kullanan yokmu.spor hocam 180 tl ye vericek ama yorum olmadigi icin kafamda karisiyor.degerleride baya iyi

8. Ferecov

Ferecov Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    ürünü 1 haftadır kullanıyorum.etki konusunda pek birşey söylüyemicem ama genel olarak bahsedersem tadı güzel çok şekerli degil ve insanı baymıyor sütlede acayip iyi gidiyor (tad konusunda beklentilerim çok yüksek olmadıgı için bana öle geliyor olabilir :D ) bunun dışında karışmasıda güzel.daha detaylı bilgileri bitince vericem :)

9. mverel

mverel Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    2 kutu iso100 bitirdim ve degisiklik icin bu urunun siparisini verdim. Izlenimlerimi yazacagim

10. takoz40

takoz40 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben yaklasik 3 haftadir kullanmaktayim.memnun oldugunu soyleyebilirim.oneririm.

11. hugo4545

hugo4545 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaslarim kullanmaya basladi acikcasi benimde merak ettigim bir protein tozu .

12. kinyas

kinyas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    hocam ikisi arasında tercih yapacağım ve senin yorumun bunda etkili olacak :)

13. mverel

mverel Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    5 servisten fazla kullanma şansım oldu. performans konusunda elbet bir şey diyemem. zaten ikisi de hemen hemen aynı değerleri sunuyor. 25gr izole whey, 0 şeker, 0 yağ. tek karşılaştıracağım konu tat olur.
    dymatize'ın hem vanilya hem çikolata aromalarını kullandım. alabiliyorsan vanilya al. çok hafif kesinlikle. ayrıca vanilyada 25gr 0gr şeker. çikolatalı 24gr 1gr şeker.
    amix için konuşacak olursam tat konusunda dymatize'ın biraz altında. splenda kullanalım doğal olsun kuul olsun derken tada odaklanamamışlar sanki :p ama biraz daha rahat sindirildiğini söyleyebilirim. ve de tozun yapısı çok yumuşak. ölçekle ufak bir hareketle kovanın dibine kadar gireceğim nerdeyse.

elimden geldiğince yorumlarımı aktarmaya çalıştım. umarım bi faydam dokunmuştur. performans konusunda 2 ürün de kafa kafaya olacaktır bu konuda için rahat olsun.

14. kinyas

kinyas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    teşekkür ederim yorumunuz için :) dediğiniz gibi değerler neredeyse aynı tad konusunda yorumunuzdan yola çıkarak vanilyalıyı tercih edicem çünkü yıllardır şeker kullanmıyorum bi noktadan sonra işkence olmasın muhtemelen bugün siparişini veririm.Sağolun

15. cg87

cg87 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Şeker ve Carbo oranlarını 1 olması proteinlerin kaslara taşınması açısından iyi birşey.. 1 gr şeker yüzünden seçimleriniz değişmesin. Buradaki 1 gr şekere takılacağınıza beslenmenize daha fazla dikkat etmenizi öneririm.

16. sinful

sinful Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Merhabar 2 kutu kullandım bence çok başarılı bir ürün. Özellikle CFM olması nedeniyle kesinlikle Dymatize iso 100 ile karşılaştıralamıyacak bir ürün. Bu ürün Dymatize iso 100 'dan bir segment üst bir ürün. Fiyatı da Dymatize'a göre daha uygun . Bence denemediyseniz ve kuşkularınız var ise kesinlikle olmasın ve deneyin .

kinyas bunu beğendi.
  17. ersan_ndr70

ersan_ndr70 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    satıs sorumlusu
    Yer:
    Alanya
    Bu ürünün bcaa ve glutamin oranı nedir acaba bilgisi olan varsa paylasırsa sevinirim..

18. UfukArda

UfukArda Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    ürün içerik olarak benimde çok kafama yattı. glutamine ve bcaa oranı çok yüsek. fiyatı biraz pahalı ama değer. deniyeceğim parayı ayarlayınca :)

19. mverel

mverel Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Sunu bi netlestirelim, urunun icine ekstra bcaa ve glutamin katilmiyor.proteinin yapisindaki bcaa ve glutamik asit isaretlenip sanki eklenmis gibi gosteriliyor. Aldanmayin

20. ersan_ndr70

ersan_ndr70 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    satıs sorumlusu
    Yer:
    Alanya
    Ürün icerigi cok iyi gözüküyor, 1 servis yani 35 gr da; protein: 31 gr, bcaa: 8 gr, glutamin: 6 gr. Yani degerleri cok iyi bana göre. Weider premium, muscletech nitrotech ve ultimate nutrition arasında kalmıstım ama "sinful" un tavsiyesiylede bu ürünü deniycem..

Sayfayı Paylaş