Amix Carbojet Basic Gainer 6000 Gr

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve diez tarafından 11 Mart 2016 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl?

1. Başarılı

oy sayısı 1
    14,3%
  2. Orta karar

oy sayısı 2
    28,6%
  3. Başarısız

oy sayısı 4
    57,1%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Amix Carbojet Basic Gainer 6000 gr
    amix_carbojet_basic_gainer_6000_gr_2641.jpeg
    Hacim ve kilo kazanımı sizin için problemse, metabolizmanız hızlı ise A mix Carbojet Basit Gainer 6000 gr tam da size için formüle edilmiş. Kaliteli ham maddeler kullanılarak oluşturulmuş üştün içeriği sayeseinde Amix Carbojet Basic hedeflediğiniz kiloya ulaştıracak bir ürün. 50 gr lık tek servisi ile 120 servislik 6kg lik kutusu ile Türkiye’deki diğer gainerlardan farklı olarak birim maaliyeti oldukça düşük. 3kg ve 6 kg lik iki boyu ile satışa sunulan Carbjet Basic düşük maliyetlerle yüksek hacim ve kilo artışı vaad eden en iyi ürün. Hızlı karışm ve yoğun tadı ile tatlı ihiyacınızı ortadan kaldıracak olan Amix Carbojet Basic ara öğünler için de ideal bir çözüm.

İçerik
    Karbonhidrat ağırlıklı Amix Carbojet Basic Gainer 6000 gr kilo artışını hızlı ve kalıcı olarak sağlıyor. 50 gr lık tek servisinde 37.7 gr lık üstün karbonhidrat değeri yanında 5 gr protein içermekte. 185 kalorilik tek servisi özellikle bulking denemlerinde ihtiyacınız olan enerji ve besinleri kas dokusuna taşınmasını sağlıyor. Glutamin ve BCAA lar ile güçlendirilmiş amino asit yapısı toparlanma ve maksimum anabolik gelişimi destekliyor.

Üretici Firma- Menşei
    Amix Carbojet Basic Gainer Vitamit Sağlık Kozmetik tarafından Çek Cumhuriyeti’nden Türkiye’ye ithal edilmektedir. ****** dışındaki yerlerden satın aldığınız Amix ürünlerinin kutu üzerindeki ithalatçı ve menşei bilgilerini kontrol etmeyi unutmayınız.

BESIN DEĞERLERI
    Servis Miktarı: 50 (1 ölçek)
    Paketten Çıkan Servis Sayısı: 120
    Bir Servis için Besin Değerleri
    Kalori 185 Yağ Kalorisi 16,2
    % Günlük Değer *
    Toplam Yağ 1,8 gr 2,8%
    Doymuş Yağ 0,3 gr 0,9%
    Kolestrol < 15 mg 5%
    Toplam Karbonhidrat 37,7 gr 12,5%
    Şeker 10gr * *
    Protein 5 gr 10%

2. NeverForget

NeverForget Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Beylikdüzü
    Kullanım önerisi olarak, 3 Ölçek olarak belirtmişler ve 3ölçekte 113gr karb. mevcut ve 40 servis çıkıyor bence gayet uygun ve güzel bir ürün.
    100 Gramındaki Bcaa değerleri : Lösin : 9950mg, İzolösin : 6150mg, Valin : 5540mg. en kısa sürede temin edip kullanıcam bu ürünü gelişmeleri buradan yazarım.

3. CalisCalis

CalisCalis Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    bu ürünün şeker oranı çok yüksek sanırım, sizce nasıl?

4. NeverForget

NeverForget Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Beylikdüzü
    1ölçekte 10gr Şeker var bence gainer'e göre normal.
    Edit : Ama amix türkiye sitesindede 37gr da 27gr şeker bahsediliyor, bu çok fazla.

5. rahimgk

rahimgk Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    -
    Yer:
    ankara
    bu üründeki protein oranı az olabilir. (% 15) fakat tamamı whey proteini . yani progainer gibi biraz bitkisel protein biraz whey değil. ürünün kapağını açar açmaz üzerindeki beyaz protein parçaları ilk olarak dikkatimi çekti, diğer gainerlara kıyasla biraz daha şekerli olduğunu söyleyebilirim. bunu fruktoz oranının yüksek olmasına bağlıyorum. ve 6 kg. lık bir ürün için kabı oldukça büyük. her bünyede farklı tesir gösterebilir ama beni ishal yaptı. ben beğendim fakat bağırsaklarım bu ürünü beğenmedi :)

6. Zyzzz

Zyzzz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ürünü kullanan yokmu arkadaşlar gelişmeleri belirtirmisiniz ?

7. rahimgk

rahimgk Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    -
    Yer:
    ankara
    merakımdan dolayı bu ürünü aldım şunları söyleyebilirim 1 ölçek yani 50 (gr) dan fazlası ishal yapıyor. daha önce progainer vs. kullandım fakat ilk defa böyle birşeyle karşılaştım. 1 ölçek kullandığımız zamanda 150 kcal civarı birşeye tekabül ediyor. yani 4 şekerli bir çay ile neredeyse eşdeğer. etkisinide görmedim. ben tavsiye etmiyorum. kullanışlı değil dostum başka birşey al. 10 üzerinden 3 veriyorum bu ürüne.

8. NeverForget

NeverForget Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Beylikdüzü

Bu gainerler vücuddan vücuda farkediyor sanırım, bende dymatize ile ishal sorunu yaşıyordum şimdi hardline geçtim bir sıkıntı yaşamıyorum. Bu ürünü alıcaktım fakat nerdeyse %90ı şeker olduğu için vazgeçtim. Hardline Sonra Twinlab'ın ürününü denemek istiyorum

9. rahimgk

rahimgk Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    -
    Yer:
    ankara
    evet bünyeden bünyeye farkediyor haklısın. dediğin gibi ürün şeker. bildiğin fruktoz. çöp demek istemiyorum ama iyi değil ben önermiyorum. progainera gelince o zaten mass'ların ilahı . fakat onlarda biraz abarttı fiyatları çok yüksek . yerli malı için yüksek yani . optimum mass bile şu sıralar daha uygun fiyat olarak :/

10. Zyzzz

Zyzzz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bu ürünle ilgili pek yorum yok ,Dün sipariş verdim yarın elimde olur gelişmeleri yazarım

11. Zyzzz

Zyzzz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar ürünü kullandım düzenli beslenme ve idman ile kilo artışı tabiki oldu ancak piyasadaki çoğu gainerı kullandım aralarındaki en şekerli olanı budur, içimi bile gerçekten zor ki ben Supplementte tada asla bakmam fakat inanılmaz şekerli kesinlikle tavsiye etmiyorum

Sayfayı Paylaş