Aminomax 8000 Sahte-Orjinal?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Disturbed58 tarafından 11 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Disturbed58

Disturbed58 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar daha önce aminomax8000 ile ilgili tüm konulara baktım ancak soruma cevap bulacak bir ipucu bulamadım. Farmatek firmasına ait bir siteden kampanyalı olduğu için bu ürünü aldım ancak daha önce kullanan arkadaşlarıma ve şuanda farklı yerden satın almış olup halen kullanmakta olan arkadaşıma tabletlerin fotoğrafını attım ürünün sahte olduğunu söylediler. Normalde toprak rengi ve üzeri benekli oluyormuş bendeki ürünün tabletleri ise sarı renkte toprak rengi kadar koyu değil ve benekleri okadar belirgin değil sade diyebiliriz. Firma ile görüştüm tarım ve köy işleri bakanlığı onaylı üründür farmatek firması bu tip işlerde bulunmaz diyerek beni geri çevirdiler. Yeni parti ürünlerde tabletler bu tipte oluyor dediler sizden ricam kullananız varsa içinizde tabletlerin fotoğraflarını çekip atabilir misiniz. Herkezin başına bu tip olaylar gelebilir zahmet edip böyle bişey yaparsanız çok sevinirim.:confused::confused::confused:

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :

Arama Kelimeleri : aminomax

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş